Кажете ми,моля ви , алтернатива на попарата като закуска

  • 6 558
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Може да ти се стори претенциозно, но аз давам каша от зърнени храни, като редувам- просо, елда, булгур, киноа, овес, смеските на фамилия Никола от зърна, ............Варени с вода или мляко ......с масло и банан + друг плод.....

# 16
  • София
  • Мнения: 15 222
Как се прави кус-кус бързо сутрин? #Crazy Дайте идея

Предполагам не е по-различно от макароните.
Аз ги слагам в йенската тенджера с вода за 10 минути на макс в микровълновата. Това достатъчно бързо ли е?  Grinning

С или без капак? И колко вода?
Аз пробвах преди време някакви своеволия с варене на кус-кус в микровълновата, но нещо не се справих и се отказах Crazy

# 17
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Алекс изобщо не яде попара. Пробвах я два пъти, но категорично отказа. Сега редувам мляко с бисквити, пасиран кус- кус със сирене, зърнени каши. От време на време и правя и на Йоткер.

# 18
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
-овесени ядки със сирене и масло
-просо със сирене и масло
-кисело мляко с бисквити
-макарони със сирене и масло
-пудинг др. Йоткер




 Peace


Грис, кус кус, мляко с ориз, АМ с намачкан кроасан, плодово пюре с АМ

Последна редакция: сб, 29 апр 2006, 09:53 от DoniBoni

# 19
  • Мнения: 1 568
Как се прави кус-кус бързо сутрин? #Crazy Дайте идея

Предполагам не е по-различно от макароните.
Аз ги слагам в йенската тенджера с вода за 10 минути на макс в микровълновата. Това достатъчно бързо ли е?  Grinning

С или без капак? И колко вода?
Аз пробвах преди време някакви своеволия с варене на кус-кус в микровълновата, но нещо не се справих и се отказах Crazy

Без капак. Аз слагам 2-3 шепи макарони и поне 2 пръста вода над тях. Съда трябва да е дълбок, защото иначе изкипява.
Така варя и просото.
Налучкала съм си мярката на око вече и варя толкова колкото ми трябва. А и става много бързо.

# 20
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
За момента фаворит при закуските ни е домашната юфка. Страхотно я харесва с масло и сирене.

# 21
  • Мнения: 888
Ние хапваме и кисели- от готовите сваряваме с водичка, може да добавиш и АМ след като свариш!Теа харесва и зърнените каши на Слънчо!

# 22
  • Мнения: 3 886
За момента фаворит при закуските ни е домашната юфка. Страхотно я харесва с масло и сирене.
и моя така  а попарката си я обичкаше много особено със сухар  chef

# 23
  • Варна
  • Мнения: 109
На скоро и аз се питах същото-с какво бих могла да заменя попарата сутрин и да разнообразя закуската на Ванко ..... newsm78
Открих че има спесиален бебешки кус-кус на Plasmon,обогатен с витанини и желязо както бебешките каши.
Приготвя се за 4мин. съвсем дребнички са му топчиците,
на вкус е много приятен пожелание може да се добави сирене,масло и захар...... feeding
Всичко хубаво но Ванката ми го отказа smile3514
Неможа да приеме различната консистенция на храната и отказва да го глътне....ах тези дребнички топчици Sick
Пасирах го  и пак опитах,но ......  Naughty той вече се беше отказал да закусва. smile3514
Това за домашната юфка ми се струва добра идея newsm10 Ще я опитаме скоро!

# 24
  • Мнения: 888
И на нас не ни допада кус-кус, а да не говорим за грис...във всякакви варианти, но и аз мисля да пробваме домашна юфка- не съм се сещала досега! ooooh!

# 25
  • Мнения: 1 110
Ние пробвахме киноа за закуска, смесена с плодово пюре - е Алекс никога не ме е гледал и плюл с по-голяма погнуса Sick
Сега се каня да пробвам кус-кус, дано да потръгне пове4е............

# 26
  • Мнения: 118
 Flutterи на мен ми се иска да давам кус-кус но ми се струва 4е 6и6ка 6те се дави с топ4иците,а не ми е ясно като го пасирам да добавям ли в пасатора АД или вода? newsm78

# 27
  • Мнения: 4 392
Може да ти се стори претенциозно, но аз давам каша от зърнени храни, като редувам- просо, елда, булгур, киноа, овес, смеските на фамилия Никола от зърна, ............Варени с вода или мляко ......с масло и банан + друг плод.....



Аз също давам такива,но правя каша от тях за следобяд,като добавям пресни плодове и АМ.А какво е киноа newsm78? Не  съм виждала такова чудо.
Ние сутрин сме още на мляко,което редуваме понякога с попара,но май трябва и аз да разнообразя малко.Малката е още само с два зъба и всичко минава през пасатора,иначе се мръщи.

# 28
  • Мнения: 1 110
Амиии киноата е също зърнено, безглутеново, но на мен лично ми загорча леко като го пробвах.Явно и на дребния щото го изплю с погнуса нищо че беше омешано с плодово пюре Sick
Намира се в диетичните магазини например...

# 29
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ето какво е :
http://www.wholehealthmd.com/refshelf/foods_view/0,1523,74,00.html

Общи условия

Активация на акаунт