Прахчета ОКИ

  • 252 152
  • 50
  •   3
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 38 523
Аз си купувам Кетонал /с кетопрофен/. Добре ми действа и ме пуска почти веднага. Обаче го увеличиха от 3 на 9 лв! А намалиха броя на капсулите!

 Аулин нали в някои аптеки не дават.

# 46
  • Враца
  • Мнения: 2 667
Не са ми отказвали до сега , никъде.

# 47
  • Мнения: 8
В колко мл вода се разтваря дозата за възрастен?

Не се разтваря направо си изсипваш сашето в устата и то се стопява,ама за мен са пълен боклук тези прехвалени ОКИ-та newsm61 Дадох 25 лв за цяла опаковка и не могат да ми подействат за елементарно главоболие,по-зле са от прост аналгин.
Не знам кво си купила, но определенно тези прахчета Oki ми помагат. Веднага болката ми отминава, но не са от България тези който пия аз. Когато съм в цикъл пия цяло прахче и болката ми минава до 5 мин има няма. Но това прахче се разваря във вода просто съм много доволна от него. Изобщо не ми помагат тези хапчета No-spa или Нурофен.

# 48
  • Враца
  • Мнения: 2 667
И на мен Оки не ми помага при главоболие, а от обикновен аналгин се повлиявам прекрасно и главоболието ми изчезва до някакви минути

# 49
  • София
  • Мнения: 38 523
Между другото, Кетонал вече не ми действа. Не знам какво му направиха, но препарати с аналгин са ми по-добре.

# 50
  • Мнения: 25
Доволни ли сте от тези прахчета? Никога не съм ги ползвала, на една позната й носят ОКИ от Италия и много ги използва.

Общи условия

Активация на акаунт