Дайте ми съвет моля!

  • 2 179
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 950
Не биха се отразили по-зле отколкото самите цигари Wink

Успех в бебеправенето и отказването на цигарите.   bouquet

# 16
  • Мнения: 59
Зайче с тебе заедно ще очакваме лелката, защото и моята овулация беше на 01.05. Hug. Много ме притесни с тези безуспешни опити от четири месеца при това в точния момент. Аз съм в твоето положение едва втори месец и смятам да отида на преглед ако и този път нищо не се получи, но се притеснявам да не ми се изсмее доктора, щото само от два месеца го правим с тестове Embarassed
Стискам ти палци  за EFP и   Hands Clapбраво за цигаририте

# 17
  • Мнения: 264
Здравейте момичета!!! Искам да ви попитам нещо за БТ. Навсякъде където съм чела досега пише,че БТ след ову.се повишава от 37-37.2,3 градуса,но при ме такава висока температура до сега не се е получила никога.Меря БТ в устата,но след ову. най-високата ми т. е 36.9 и така се запазва докато не ми дойде М.Преди ову.температурата ми е 36.4-36.5.Мислите ли,че всичко е наред след като температурата не ми се покачва до 37 и повече?Благодаря Ви много Grinning

# 18
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
1/ При орално мерене на БТ е нормално тя да е по-ниска.

2/ Не е задължително след овулация температурата да се качи над 37.00 градуса, важното е да има двуфазност на графиката.

Успех!

# 19
  • София
  • Мнения: 35 951
Здравейте момичета!!! Искам да ви попитам нещо за БТ. Навсякъде където съм чела досега пише,че БТ след ову.се повишава от 37-37.2,3 градуса,но при ме такава висока температура до сега не се е получила никога.Меря БТ в устата,но след ову. най-високата ми т. е 36.9 и така се запазва докато не ми дойде М.Преди ову.температурата ми е 36.4-36.5.Мислите ли,че всичко е наред след като температурата не ми се покачва до 37 и повече?Благодаря Ви много Grinning
Разлика  в БТ първа/втора фаза на МЦ : 0,4-0,6  показва, че е имало овулация. Ти я правиш - т.е има овулация.
Добре е да мериш БТ анално - по точна е . Wink

ПП.Жабче, ooooh!

Последна редакция: пн, 15 май 2006, 17:05 от denis_d

# 20
  • Мнения: 683
Здравейте! Преди няколко дни писах и аз за моя проблем - вече 10 дена закъснение на цикъла, първоначални признаци - зацапване преди 1 седмица, гадене, апетит, болки в кръста и гърдите, спазми, умора. Но вече два теста си направих и те са отрицателни?!! Докторът ми каза, че е рано за видеозон, нищо нямало да се види. За уточнение преди 3 месеца имах хормонален дисбаланс - силен кръвоизлив, възможно направен аборт(не се знае) и след прием на хормонални хапчета и вече спрян, получих информация, че най-бързо се забременява след такъв хормонален прием. Сега съм много объркана, докторът и той не мо казва нищо. Чудя се??! Втзможно ли е въпреки отрицателните тестове, да съм бременна, при положение, че цикъл няма(никога не ми е закъснявал - много е редовен), симптоми има??? Благодаря за вниманието!
След 10 дни закъснение/също много редовен цикъл/, без никакви други симптоми за бременост, два теста - отрицателни, доктора не знаел, не виждал нищо... а си бях бременна.  Peace

# 21
  • Мнения: 2 116
Не че искам нещо да те плаша, но без никакви проблеми или противозачатъчни, с много любов и действие, забременях след 3 много дълги и мъчителни години!  Hug Дано не ти се налага да чакаш толкова дълго! Успешни опити ти пожелавам!   bouquet

# 22
  • Мнения: 264
Здравейте отново Simple SmileСлед три дни трябва да ми дойде лелката,но имам някакви странни признаци като придърпване ниско долу в корема,гърдите ми са чуствителни даже леко болезнени,сутрин от време на време ми се гади,но дали е станала работата незнам и това ме изнервя максимално.Доста рано ще е да си направя тест сега нали?А може това да са си симптомите на предстоящата М,въпреки че досега не съм имала някакво неразположение преди това.

# 23
  • Мнения: 2 825
Ами ти сама си си отговорила на въпросите  Simple Smile
Може да са признаци на лелката, а може и да е бебе - не се знае докато не ти закъснее  Simple Smile
А за тест си е рано, той се прави най-рано в деня на предполагаемата лелка.
Успех!

# 24
При нас се получи чудото веднага след като спряхме да се пазим. И аз си имах едно на ум ,че нещо става и си бях сигурна кажи речи за станалото стискам палци и с теб да е така. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт