Евтин старчески дом

  • 46 399
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 61
Здравейте, интересувам се от дом за възрастни   "Благоденствие",край Пловдив.Ако някой има мнение, моля да сподели

# 46
  • Мнения: 22
Здравейте, интересувам се от дом за възрастни   "Благоденствие",край Пловдив.Ако някой има мнение, моля да сподели
Както и по-напред писах в тази тема - за там мога да изредя безкрайно много хубави неща.
Баба ми е там вече една година - чувства се прекрасно, дори имам чувството, че забравя по-малко от преди... лекарката е много мила жена, която винаги се отзовава и обяснява всичко, а персоналът няма равен - изкарали са късмет със съвестни жени! Винаги като искам да я видя на вайбър, ми я набират, изпращат ми снимки, празнуват празниците на всички тържествено, танцуват, пеят, рисуват, рецитират. Но доколкото знам винаги домът е пълен, защото съм питала два пъти за познати.

# 47
  • Мнения: 61
Благодаря

# 48
  • Мнения: 31
Здравейте, дали някой има повече информация за дом Феде Ин Мария на Асеновградско шосе?

# 49
  • Мнения: 144
Здравейте! И аз за съжаление съм пред дилема. Майка ми е с дименция, не много силна, но забравя какво е яла или дали е яла преди няколко часа. Баща ми е с инсулт от преди 15 години, не може да говори, но поне се движеше...до миналата седмица, когато падна на двора и получи поредния си инсулт. Сега вече е на памперс. Sad  Аз не живея при тях, но брат ми не е семеен и не може да се грижи за тях. Трябва да реша дали да ги взема при мен и да търся жена или да кандидатствам за асистент или да ги изпратя и двамата в дом за стари хора. Много ми е мъчно. Не зная какво да правя, но имам малък бизнес и не мога да спра да работя. Моля, за съвет или за реални възможности за постъпване в дом за стари хора около Пловдив. Чух, че и в Хисаря има някакъв. Имате ли информация? Благодаря ви!

# 50
  • Мнения: 22
Знаете ли евтин старчески дом?

Общи условия

Активация на акаунт