Измъчва ме мисълта дали не греша в отношението си към него

  • 30 546
  • 320
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 24 839
Да сготви една порция за себе си.
Уиш, на тукашните съфорумки мъжете спят препасани с престилките, с едната ръка готвят, с другата простират.
Защо мислиш че като направи само една порция, той ще изпадне в ступор, ще си посипе главата с пепел и ще ѝ обещае вечна вярност?  Joy

# 271
  • Мнения: 381
Няма нужда от напрежение, няма. Ще вземе да се напрегне милият, а на неговата възраст е опасно.
Уишмастърова, как не се появяват подобни индивиди при нас, а? Ти с тиганЯ, аз с тавата, така ще им наместим кризите и средните възрасти, че..... жална им майка.

Браво на пича, уважавам го.


Пише се "ултиматУм", "иЗпитания".
така е имам грешка

# 272
  • Сф
  • Мнения: 10 781
Щом има резултат, всеки подход е правилен! 
Е, какъв резултат има? Негова Светлост се е наял, нацупил се е, изнесъл се е по средата на вечерята и се е тръшнал на спалнята. Егати резултата!
Не е отишъл при новата муза.Той и без това от месец и нещо се държи тъпо в къщи .Нищо ново .Освен това, тя ясно е показала какво е било преди този месец и нещо(т.е.какво ще загуби)  и че смята да си отстоява предишния живот с него или без него. Като е толкова курназ пича( каква подходяща дума)да ходи къде ще.Тя не участва в цирка!😁
Аз другия петък бих излязла наконтена и без него с приятелка😉
Бавно ще му извадя влюбчивата душица Mr. Green

# 273
  • Мнения: X
Уишмастърова, как не се появяват подобни индивиди при нас, а?
Аз специално, чупя ребренца още при запознанството. После е лесно, след като веднъж си му взела страха. Laughing
Тороманова, това за бавното вадене на влюбчивата душица е добро.

# 274
  • Мнения: 381
И аз мисля,че едно излизане от страна на жената ще бъде добро попадение.

# 275
  • Мнения: 14 983
Той, ял не ял. Пил-не пил. Сърдит , напушен. Но не е уважил усилията на прелюбодейката в петък вечер да ги посрещне на софрата. Не е отишъл да вечеря там БЕЗ жена си.
Може да си е темерут по природа. Но е останал в къщи. Аз съм оптимист за тази история.

# 276
  • Пловдив
  • Мнения: 23 935
Аз съм в чудесни отношения с мъжа си и пак периодично си излизам без него с приятели. Поне 2-3 пъти в месеца.

# 277
  • Мнения: X
Много важно, че не е уважил прелюбодейката в петък вечер, ако в понеделник следобяд я уважи няколко пъти.

# 278
  • Сф
  • Мнения: 10 781
Уишмастър, той не е вечерял!Сипал си е едно вино и си е легнал.Страда хубавеца..

# 279
  • Мнения: 14 983
Много важно, че не е уважил прелюбодейката в петък вечер, ако в понеделник следобяд я уважи няколко пъти.
Joyе това не го знаем. Тя авторката вече е с отворени рецептори.

# 280
  • Мнения: 381
Аз не смятам,че има нещо между него и въпросната жена. Ако един мъж има нещо с дадена жена ще си се вижда на саме с нея.

# 281
  • Мнения: 1 288
Не е посмял да излезе, значи не му стиска, само на хартия е велик.

Прилага й класическа манипулативна тактика, но като опря яйцето до дупето, даде назаден.

# 282
  • Сф
  • Мнения: 10 781
Много важно, че не е уважил прелюбодейката в петък вечер, ако в понеделник следобяд я уважи няколко пъти.
Едва ли, виж че я навира зорлем.

# 283
  • Мнения: 381
Именно, такъв мъж не знам дали би бил смел да изневери.Просто ,по скоро би се изживявал на желан и красив.

# 284
  • Мнения: X
Уишмастър, той не е вечерял!Сипал си е едно вино и си е легнал.Страда хубавеца..
Ти ме притесни. Значи миличкият си е легна гладен? Тцъ, тцъ, тцъ!

Общи условия

Активация на акаунт