Измъчва ме мисълта дали не греша в отношението си към него

  • 30 544
  • 320
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 24 839
Уишмастър, той не е вечерял!Сипал си е едно вино и си е легнал.Страда хубавеца..
Не!!!!!!!!!!! Naughty
Не си е сипал вино, а още по време на аперитива се е изнесъл и си е легнал!
А, беше се заканил, че и без нея ще им ходи на гости.
За мен, той чак сега почва да се осеферва.

# 286
  • Сф
  • Мнения: 10 781
Мен ме притеснява, че тези двамата са имали връзка преди.Така да лапнеш по консумирана стара изгора пък чак...В съседна тема се обяснява анонимно, че с години текат подобни мероприятия. newsm78 Също ми е чудно защо и секса в къщи е спрял .Не оредял, а спрял изобщо.

# 287
  • Мнения: 11 580
На мен ми дожаля за мъжа на прелюбодейката. Все пак му е изневерила по време на брака им.
Авторката- пълен игнор да му даде на мъжа си, общуване- само "служебно".

# 288
  • Габрово
  • Мнения: 1 024
В живота чудеса съм постигала с мълчание, пренебрегване и гледане на себе си.

интересна стратегия Peace

# 289
  • Мнения: 14 983
Аз пък се замислих как все мъжът на авторката знае за събираниците newsm78
Не е ли редно домакинята /прелюбодейка/, да звънне преди това на нашата авторка за да ги покани ?
И тя , като и откаже мило / в петък вечер обичам у дома, с мъжа ми/ и онази няма да се напряга да готви и подрежда.Взаимно , практично , консенсусно.

Последна редакция: сб, 28 яну 2017, 13:26 от tays

# 290
  • Габрово
  • Мнения: 1 024
В живота чудеса съм постигала с мълчание, пренебрегване и гледане на себе си.

Тук съм съгласна ,ама мнооого.И според мен вместо скандали едно безразличие и мълчание може да те  постигне чудеса не ами охо..
хитри сте...хитри...
Не е посмял да излезе, значи не му стиска, само на хартия е велик.

Прилага й класическа манипулативна тактика, но като опря яйцето до дупето, даде назаден.
така е ... това класическа манипулативна тактика....но все пак да се устоява на такъв манипулатор/говоря по принцип/трябва сила и характер,не мислите ли?

# 291
  • Мнения: 49
И на мен ми е жал за съпругът и, затова не предприех действие да го информирам за случващото се. Не бих го наранила, освен това не се ли сещате за възможността, ония двамката да ме изкарат ненормална пред него. Жал ми е за човека, в крайна сметка само той от четиримата не е наясно. Ако се наложи обаче на жена му бих казала, че съм наясно и да не си мисли, че и аз съм балама като съпругът и, да видим тогава дали ще стои така нахилена  на масата и дали ще иска друга среща с нас. Така ще реша проблемът си с тия гостувания, дали обаче ще се затоплят отношенията в къщи или ще стане по-зле. Пука ми момичета, едно е да си казваш, че не ти пука друго е да е така.

# 292
  • Мнения: 381
Няма как да не ти пука,това е норамлно и все пак ситуация ,която би притеснила всеки. И аз не бих казала на човека,но да на жената бих казал.И пак ще напиша,че за мен съпругът ти му пука и самото му действие показва,че подходата ти е бил правилен.Покажи му какво губи и се опитай да не подвдигаш темата,за да видим как ще реагира.Аз съм почти сигурна,че ще има успех.

# 293
  • Мнения: 1 438
Не само поведението на гл. герой е нагло.
На въпросната е не по-малко. Ако историята е приключила преди 20г., и е било инцидент,
спокойно може да отказва тия покани и срещи. Ама явно си търси къде да я "поканят" за `приятелство`- щом е толкова самодоволна. Самият факт нееднократно да поставиш на една маса съпруг и любовник/макар и бивш/, че и да ги сприятеляваш, за какво говори - абс. никакви скрупули и наглост.

Авторката добре е постъпила, като не се е съгласила на поредния цирк. Даже е закъсняла с отказите.
Успех!

# 294
  • Варна
  • Мнения: 838
...Ако историята е приключила преди 20г., и е било инцидент...

  Баси "инцидента"... Викаш, подхлъзнала се жената, че паднала върху мъжа на авторката. И така - няколко пъти.
 Както и да е, не тя е проблемът. Просто съпругът на авторката вече е узрял за нещо ново, по-различно от жена си. Среща случайно старата любовница и съвсем му става скучно вкъщи. (Може, първо да я е срещнал и тогава - узрял, но това няма особено значение вече.)
  Авторке, засуканите салатки и пържените риби в момента няма да ти донесат желания резултат. Разбери, че докато ти си казвала, как ти е хубаво на тази маса с него и как искаш да върнеш миналото, той е искал да бъде на съвсем друго място и с друг човек! Тези изнасилени "вечери насаме" в момента могат да предизвикат у него само досада, скука и съжаление към теб.
И го играе обиден и мълчалив, защото всъщност не знае какво да каже. Държи се като страхливец, който иска нещо, но не му стиска засега да "шета" сам. Затовa се крие зад семейните-гости-по-двойки и тръшкането на врати.  
  Пък и още сигурно не е измислил, как да те изкара виновна и подтикнала го към търсене на "разбиране, топлина и т.н." извън дома.
   Това е само мое мнение, де. Може и да греша.

Последна редакция: сб, 28 яну 2017, 15:32 от Trill

# 295
  • Мнения: 1 698
Трил, ами да си троши главата тогава. Негова си работа, щом е толкова глупав да си разбие семейството. Права си, че ако е решил да изневерява, нищо няма да го спре и ще си намери начин. Но това не означава, че авторката трябва да участва в театрото му. Според мен жената се държи достойно, още повече, че наистина съпругът й и изгората му могат да се опитат да я изкарат ненормална пред другия съпруг. Погледнах предишни теми на авторката, основно пита за образованието на детето си, личи си, че е отговорна майка. Явно съпругът й не може да оцени, че у дома си има мила, интелигентна, възпитана и деликатна съпруга и майка, детето име е едно и вече голямо, той явно си няма други проблеми, у дома му е сготвено, уютно и чисто, и човекът си търси нова тръпка, още повече, че го тресе кризата на средната възраст. Пълен глупчо!

# 296
  • Мнения: 1 438
Trill , по това, което чета от изв.време в темата, мисля че не грешиш./поне аз/
От представените факти нещата изглеждат точно, както ги описваш. Ако имаш идеи за стратегии/тактики?
Не че има много какво да се направи...И й се дадоха някои съвети.

# 297
  • Мнения: 1 288
Почти няма човек, който да не е наклонил в тази насока, за съжаление...
Аз затова на няколко пъти се опитах да вмъкна тази линия на разсъждение в дискусията.
Не е конкретната бивша изгора, а конкретното зародило се желание за нещо различно, пък било то и пробвано.

# 298
  • BG
  • Мнения: 2 458
Единственото, което ще отрезви и приземи мъжът на авторката е гледката как жена му се измъква от кърпата, в която му е вързана. Авторке, дори и да е против природата ти, направи нещо провокативно, с което да го шокираш. Знаеш - оценяме нещото, когато го изгубим (или почти). Промени визията, поведението, качи се на високи токчета, излез 2-3 пъти с приятелки и се прибери възможно най-късно, вметни за някой нов мноо готин колега на работа (или съсед, или друго), спри да го обгрижваш толкова и му дай да разбере, че имаш собствен живот, на който можеш да се наслаждаваш и без него. Бъди самоуверена, ако трябва - нагла и нахална, дразнеща, провокативна и задължително - тайнствена. Опитай, сигурна съм, че ще има резултат. Иначе така и така ще му мине тръпката, но по-бавно и ще къса твоите нерви.

# 299
  • Мнения: 1 288
Не знам за другите жени, но отношението ми няма да бъде същото към човек, който е демонстрирал такова поведение към мен, ясно подозирайки, че е мотивирано от желание към друга жена. Просто нещо в мен ще се счупи към него.

Общи условия

Активация на акаунт