Среща с известен

  • 33 651
  • 169
  •   1
Отговори
# 105
  • Пловдив
  • Мнения: 14 958
Цитат
Спомням си как, докато обядваха Ники четеше вестник, в който пишеше, че се пече на гръцките плажове.......
Това е добро.  Sunglasses

# 106
  • Мнения: 4 420
Аууу, трябваше веднага да станете и да му освободите място на ”модната икона” Антон Хекимян!Този има самочувствието на световна звезда,сигурно е бил възмутен от поведението ви:)

Не останах с такова впечатление. Водеха си нормален разговор, ние с дъщеря ми също. По някое време си тръгнаха и така.

# 107
  • Мнения: 1 786
И аз съм имал доста срещи с известни, главно покрай приятелски кръгове и работа . Лошо впечатление ми е правил Устата, който беше  дошъл да си поръчва в заведение за бързо хранене, аз бях на съседна каса ,и момче от персонала си извади телефона и го снима, а той вдигна скандал ,че не бил разрешил да го снимат . В подобно заведение веднъж попаднах и на Калин Врачански и много ми хареса как стана и си отсервира храната , за разлика от много от "земните" посетители .

# 108
  • София
  • Мнения: 23 178
Ами и на мен не би ми станало приятно да ме снимат без разрешение.  Peace

# 109
  • Мнения: 6 311
Той вместо да се зарадва, че някой го е разпознал....

# 110
  • Мнения: 1 786
Ами и на мен не би ми станало приятно да ме снимат без разрешение.  Peace

Ами ти не си известна . Човек като стане известен, поне според мен , един вид трябва да е подготвен за такива неща . Такива хора непрекъснато някой ги снима , това че сега е било явно , не значи ,че преди това не го е снимал някой без въобще да разбере .

# 111
  • София
  • Мнения: 23 178
Не съм известна, така е. Устата нито го познавам, нито съм му фен, но донякъде разбирам защо е реагирал така.

# 112
  • Мнения: 1 786
Аз пък не разбирам , като не иска да го снимат непознати хора да не е ставал известен , не че е особено известен ден .

# 113
  • София
  • Мнения: 23 178
Ако е на участие, на някакво събитие - съм съгласна. Ама в ежедневието сигурно не е много приятно някой непрекъснато да те зяпа, снима, иска автограф. Сега в неговия случай, не знам колко често се случва  Mr. Green, но принципно имам предвид.

# 114
  • Мнения: 1 786
Принципно не е приятно, съгласен съм , но е също толкова и разбираемо .и ,едва ли е повод за скандали и заплахи . А и служителят не го снима как се храни, а просто докато си поръчваше .

# 115
  • Мнения: 1 140
Аз пък не разбирам , като не иска да го снимат непознати хора да не е ставал известен , не че е особено известен ден .
Laughing да не ставал известен.. ай стига бе  Laughing

# 116
  • Мнения: 1 510
Можел е да попита дали е съгласен да го снима.

# 117
  • Мнения: 6 050
Недопустимо е точно служител да защрака с телефона си. Все пак и известните огладняват и искат спокойно да се нахранят. Аз бих уволнила такъв служител. 

# 118
  • Мнения: 1 786
Той не се хранеше, просто си поръчваше .  Не са го снимали как се тъпче все пак .

# 119
  • Мнения: 6 050
Той не се хранеше, просто си поръчваше .  Не са го снимали как се тъпче все пак .
Дори и така да е. Все пак той е гост на заведението.

Общи условия

Активация на акаунт