Професионални серии за коса - тема 112

  • 88 713
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 399
Сбърках, сбърках. И то не веднъж.  Embarassed А, как се чудих как да ги произнеса в магазина, пита ли ме някой?!

1. На Eprouvage, ползвам и харесвам шампоана и балсама за обем. Възстановяващата маска съм ползвала от мостра, доколкото може да се прецени от двете измивания, за които ми стигна, и тя ми хареса, даже по-нататък мисля да я купя.

2. Нямам любима серия, и продукт нямам. Тоест, харесвам си почти всичко което ползвам в момента, но нищо не ми е вълшебно. Ако поддържам нещо в наличност винаги, може би ще е серията Хронолоджист на Керастас, ефектът и е добър, и най-хубавото, предвидим.


Oway бяха на Кристиян ъф Рома, нали? Нещо еко-био ги промотираха, мисля, макар че май не са съвсем. Взимала съм подхранваща и хидратираща маска и шампоан за обем. По спомен продуктите бяха хубави, по-точно силни. За мен не са за последователни измивания. Имат специфичен и (много) силен аромат, не неприятен, но мисля че и се задържаше. Боя не съм ползвала.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 194
Благодаря за темата bouquet
По първи въпрос следя с интерес отзиви мисля Линда ще каже повече тя беше пробвала.
По втори въпрос отбелязах Алтерна рипеър серията и другата любима и за съжаление със спрян внос е Филип Мартинс.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Мерси за новата тема, bouquet не съм запозната с Eprouvage.Керастаз и Милкшейк са ми едни от най-любимите марки за коса.Сега си поръчах и една от сериите на Алтерна.Имам и други продукти техни,доволна съм. Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 3 480
Едн от много любимите ми продукти и единствен от марката е този:

http://www.lookfantastic.com/tigi-bed-head-oh-be-hive-matte-dry- … 8ml/10861586.html

Ползвам го за обем. Най-добрият от подобните си, мирише страхотно.

# 19
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
2. Керастаз и май нямам намерение да ги сменям скоро. Simple Smile Ще си държа шампоан Кристалист, понеже за честа употреба ми е добре. Другото, което ми е задължително, е някакво олио за коса, засега на 1во място ми е това на Макадамия.

Поръчах си този сешоар http://www.technopolis.bg/bg/Hair-dryers/Hair-dryer-PHILIPS-HP8233-00/p/833637 Мисля, че в предната тема беше пуснат, добре ли е? Нямам навик да си суша косата, но вече е доста дълга (според моите критерии Simple Smile) и ще ми трябва по-бързо сушене.

# 20
  • Мнения: 3 480
Поръчах си този сешоар http://www.technopolis.bg/bg/Hair-dryers/Hair-dryer-PHILIPS-HP8233-00/p/833637 Мисля, че в предната тема беше пуснат, добре ли е? Нямам навик да си суша косата, но вече е доста дълга (според моите критерии Simple Smile) и ще ми трябва по-бързо сушене.

Дайсън са най-бързите сешоари за момента ... много скъпи. Моят е GHD.

# 21
  • Мнения: 3 248
Благодаря за новата тема. Нямах възможност да я пусна, че през телефона няма как. Радвам се, че се намери кой да ме отмени.

По въпросите:
1. Не съм ползвала нищо на Eprouvage, на този етап нямам и намерение.

2. Гласувах за Nashi и SexyHair. Добавям и Напура в грижата за скалпа.

# 22
  • Мнения: 310
Благодаря за темата bouquet
Мога да коментирам само втория въпрос: любимите ми марки са Алтерна, Голдвел и Rene Furterer. Simple Smile

# 23
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Благодаря за темата bouquet

1. Не съм ползвала нищо на Eprouvage, засега не ме блазни Simple Smile

2. Любима марка за 2016 стана Мароканоил - ползвала съм хидратиращата серия, Рипеър серията и няколко пъти - олиото; независимо, че шампоаните ми идваха малко пресушаващи, то маските и балсамите ми действаха разкошно - плътна и напоена, здрава коса получавах от продуктите. Засега не съм ги подновила само защото се развалят сравнително бързо/ поне така си мисля, следа като усетих промяна в аромата/, а имам наличности за изчерпване Wink
Продукти, които почти винаги подновявам след като свършат, са ДПШ на Лейбъл М, Еластисайзер екстрийм с нероли, ампули Аминексил на Лореал  Peace

# 24
  • Мнения: 1 424
Благодаря за хубавата тема bouquet
На Eprouvage нищо не съм пробвала.Като за начало се заредих с много неща,които няма и да свършат скоро имайки предвид проблема ми със скалпа,за който все още търся решение  cry
Любима марка мисля,че не мога да установя още.Засега всичко,което си купих ми харесва и нямам разочарования Peace

# 25
  • Мнения: X
GatoNegro, благодаря, че се постара за новата тема Hug

1. Да обърнем внимание и на Eprouvage! Кои продукти сте пробвали вече и какво е мнението ви за тях?
* (astravera, аз съм Линда)
На марката имах шампоана за обем, възстановяващия балсам, спрей балсама, серума за скалп - състава на продуктите е безупречен, ефекта на косата е заздравяване, блясък. За съжаление обаче явно са подходящи за по-третирани коси, защото само за половин ден и ми утежняват корените.

2. Коя марка ви стана любима през 2016 и защо? Кой продукт/серия ще продължите да поддържате винаги в наличност?
Моите открития за 2016г са продуктите на Филип Кингсли и четки за коса Hercules Sagemann.
Други любимци - Вела лукс ойл, някои продукти на Керастаз и Лореал, Мороканойл.

Последна редакция: ср, 25 яну 2017, 16:49 от Анонимен

# 26
  • Варна
  • Мнения: 493
Поръчах си този сешоар http://www.technopolis.bg/bg/Hair-dryers/Hair-dryer-PHILIPS-HP8233-00/p/833637 Мисля, че в предната тема беше пуснат, добре ли е? Нямам навик да си суша косата, но вече е доста дълга (според моите критерии Simple Smile) и ще ми трябва по-бързо сушене.

Дайсън са най-бързите сешоари за момента ... много скъпи. Моят е GHD.

Кой модел на GHD? Четох добри отзиви за AIR. Аз още още се колебая за парлукса, днес гледах и сешоари на Дива, но този, за който бях чела супер отзиви са спрели да го внасят в БГ. Предлагат ми този, ама нещо не ме грабва:
http://divapro.bg/product/dynamica-4000/
И тези масла по предната решетка... Все си представям как след време ще мирише на гранясало масло  Shocked Та съм в изходна позиция, така че пак моля за мнения за професионален сешоар с йони и керамика.

# 27
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Благодаря за новата прекрасна тема  bouquet
Не съм използвала продукти на Eprouvage и засега не смятам да пробвам.
През 2016 година открих Ливинг Прууф Фулл, серията ми е любима . Бях спечелила шампоанът и няма такъв  Heart Eyes Heart Eyes . Използвала съм какви ли не шампоани за обем, но след Фул останах с впечатление УАУ. Сега пак се върнах малко на миналият ми любимец Денсифик, снощи го комбинирах с 22 в 1 на Секси Хър и ми се получи страхотен обем и блясък, косата е с чупки  Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 234
Минавам на втори въпрос направо.
Станах голям фен на Керастаз, в момента ползвам Kérastase Bain Vital Dermo-Calm от серията Specific. За сега усещам как бавно почва да действа, скалпа става по-спокоен, на омазняването не помага значително, но ще видя при по-продълвителна употреба как ще действа. За моя много чуствителен скалп е идеален.
Вторите неща, които ще си подновя ( не скоро, че заредих с доста продукти) са шампоан и балсам  Philip Kingsley Body Building, много ми харесва ефекта им.

# 29
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 795
Благодаря за темичката . Аз сега съм на Чи кератина.

Общи условия

Активация на акаунт