Arrow, The Flash, Legends of Tomorrow & Supergirl - DC 2

  • 59 459
  • 736
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 611
Сезон 7 на Светкавицата може да започне Март месец понеже пак го отложиха сезон  2 на Батуоман ми харесва за сега а пилотния епизод на Супермен и Лойс ще бъде около 90 мин

# 556
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244

# 557
  • София
  • Мнения: 27 160
Излезе трейлъра на сезон 7 на Флаш Simple Smile

THE FLASH SEASON 7 Trailer (4K ULTRA HD) NEW 2021

Не съм особено впечатлен от видяното...
Миналия 6 сезон бе разочароващ, дано са си взели поука.

# 558
  • Мнения: 611
Светкавицата е подновен за 8 ми сезон  легендите за 7 ми Batwoman за 3 ти сезон

# 559
  • Мнения: 611
ще гледате ли пилотния еп на сериала superman & lois?

# 560
  • София
  • Мнения: 27 160
Да, разбира се.
Утре по HBO GO Simple Smile

# 561
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244
Естествено Grinning Обаче не съм догледала последните два на Стрелата. Батуомън я зарязах, новата не ми се гледа. Другите ги чакам с нетърпение, особено Легендите.

# 562
  • Мнения: 611
Гледах пилотния епизод на Супермен и Лойс  хареса ми явно ще има драма тип Смолвил

# 563
  • София
  • Мнения: 27 160
И на мен ми хареса. Да видим как ще разгърнат историята. Героите и атмосферата са хубави.

# 564
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244
Как ще я изтрая Джулката обаче не знам 🤣

# 565
  • Мнения: 611
Как ще я изтрая Джулката обаче не знам 🤣
ще гледаш на сюжета плочките

# 566
  • Мнения: 611
Сериала Супермен и Лойс е подновен за 2 ри сезон иначе днес би трябвало да излезе първи епизод от новия сезон на Светкавицата

# 567
  • София
  • Мнения: 27 160
Флаш започна емоционално.
Скрит текст:
Сбогувахме се с всички възможни версии на Харисън Уелс. Но Том Кавана уж не си е взел 'сбогом' и се загатна, че може пак да го видим на един по-късен етап, а и знаем, че в света на DC и Марвъл са много редки случаите на истински окончателен край за главни герои.
Обаче без Сиско и Кейтлин е почти нетърпимо положението. А сега и без Наш не знам вече. Този Чък много ме дразни. И то остана един Бари Алън само. :О

А Супермен и Лоис до тук е глътка свеж въздух. Много добри първи два епизода.

# 568
  • София
  • Мнения: 27 160
Извинявам се за двойния пост, но това е неактивна тема и след такъв период от време не мисля, че е практическо нарушение на правилата...

Супермен и Лоис се развива много добре. Приятна изненада е до тук. Simple Smile
В края на епизод 3,
Скрит текст:
тази която се появи би трябвало да е Лесла-Лар, злата Супергърл от Земя 1. И тя е от Криптон и бивш затворник във ‘Фантом зоната’ Тук явно работи за кукловода в сянка, Морган Едж.

за Флаш
Феноменален 2 епизод, може би в топ 5 (в топ 10 със сигурност) от всички сезони до тук. Simple Smile
Реално, първите три епизода от сезон 7 са истинският край на 6 сезон, който бе приключен набързо заради пандемията от covid-19
Скрит текст:
Сцената зад кредитите бе невероятна и шокираща меко казано.
Значи дадоха как Еобард Тоун уби и взе идентичността на оригиналния Харисън Уелс от Земя 1, това е още от първия сезон, обаче какво се случи след това??? Оригиналния Харисън Уелс от Земя 1, който така и не видяхме истински (така да се каже) се регенерира по някакъв мистериозен начин с помощта на някаква странна енергия и така ще гледаме отново Том Кавана, като оригиналния ХУ. Според мен логиката е само една, когато Бари видя/осъзна какво стори с Айрис, Сиско и сие се опомни и отказа от изкуствената сила и се върна истинския Бари, а след взрива тази енергия, тези частици от Наш (и всички Уелс в него), който се жертва заради него се освободиха и си търсиха нов приемник и кое да е по-удачно от старите кокали на Харисън Уелс. По тази логика този нов Уелс, трябва да обединява в себе си умът и способностите на всички предишни свои версии... Да видим...

Последна редакция: нд, 14 мар 2021, 00:15 от Diavolo

# 569
  • Мнения: 611
Новия Стар Харисън Уелс определено ще играе някаква роля в новия сезон  иначе края на 2 ри еп определено беше добър завършек  другите сериали добре вървят за сега

Общи условия

Активация на акаунт