След GB с Керем Б. и Ханде Д. както и "Kiralık Aşk"Любов под наем -218ღღ

  • 27 408
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 16 079
newsm78да не би това девойче до Онур да му е новата изгора


Дано, че аз и Сис се усъмнихме в
Скрит текст:
Наргис
  smile3555 tooth rotfImbo
Joy Joy Joy не само вие  Mr. Green когато излезе клюката че има изгора от няколко месеца  точно за нея си помислих, ама добре че се уточни че не е от техните среди  Joy

# 721
  • Мнения: 8 482
newsm78да не би това девойче до Онур да му е новата изгора


Дано, че аз и Сис се усъмнихме в
Скрит текст:
Наргис
  smile3555 tooth rotfImbo
Joy Joy Joy не само вие  Mr. Green когато излезе клюката че има изгора от няколко месеца  точно за нея си помислих, ама добре че се уточни че не е от техните среди  Joy
ох, и аз помислих, че може да става въпрос за нея, но не посмях да го спомена ooooh! Blush Значи не съм била сама Joy

# 722
  • Мнения: 628

Е ако ми кажат как се изиграва този блясък в очите и тази радост от близостта им ,много ще съм доволна Peace.Това ще да е висша форма на професионализъм newsm78.Боре беше казал ,че основния урок по актьорско майсторство бил*-почувствай* PeaceТук са почувствали и двамата нещо,ама май няма общо с филма.....А какво стана с генетичния тест дето си е правил той,така и не се разбра що за тест е това и за какво му е,или пък аз пак съм проспала нещо newsm78.Аз съм чувала ,че такива тестове се правят както за генна съвместимост ,така и за Несъвместимост,каквото и да значи това в неговия случай Crossing Arms
нали ще става тати, вероятно и чиркина си е правил

# 723
  • Мнения: 13 725
newsm78да не би това девойче до Онур да му е новата изгора


Дано, че аз и Сис се усъмнихме в
Скрит текст:
Наргис
  smile3555 tooth rotfImbo
Joy Joy Joy не само вие  Mr. Green когато излезе клюката че има изгора от няколко месеца  точно за нея си помислих, ама добре че се уточни че не е от техните среди  Joy
ох, и аз помислих, че може да става въпрос за нея, но не посмях да го спомена ooooh! Blush Значи не съм била сама Joy

 Joy  Joy  Joy  Joy  Joy
Ух, с вашето подсъзнание  hahaha  hahaha  hahaha  Той горе-долу на годините на дъщеря и  Mr. Green

# 724
  • Мнения: 16 079
ето и на Габунчи творението  Heart Eyes

# 725
# 726
  • Мнения: 33 428
Ох, слава Богу не сме били сами Joy Joy Joy
Диде, от де да ги знам, в тоя откачен свят, в който живеем Joy няма да се изненадам честно казано Joy

# 727
  • Мнения: 9 540
Эмине: Папа, в садике дети говорят, что их в капусте обнаружили, или принёс аист. А как я появилась на свет?🙈
Омер: Ээээ... Мы тебя в яблочках нашли
😂🍎🍎🍎


# 728
  • Мнения: 13 725
Добро утро  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug

 food010




Ох, слава Богу не сме били сами Joy Joy Joy
Диде, от де да ги знам, в тоя откачен свят, в който живеем Joy няма да се изненадам честно казано Joy

И ти си права, Терка  Joy  Joy  Joy То човек на себе си вяра вече няма, кво остава за другите  ooooh!

# 729
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 378
Добро утро  Hug Hug Hug
Диде   Hug Heart Eyes
гледам мнозинството събудени се преместихме вече в другата тема  Rolling Eyes но не трябва ли да изпишем първо тази  newsm78.

# 730
  • Мнения: 9 540
Добро утро  Hug Hug Hug
Диде   Hug Heart Eyes
гледам мнозинството събудени се преместихме вече в другата тема  Rolling Eyes но не трябва ли да изпишем първо тази  newsm78.

Трябва, джанъм, ама  Whistling Whistling

# 731
  • Мнения: 2 541
Добро утро на всички! Сега гледах клипчето от прощалната им вечер и си поревах едно хубаво на ранина. Толкова съм навътре с този сериал, че не знам как ще ми мине мъката по него. И аз имам проблеми в личния живот и като знаех, че всеки петък ще има серия, някак по-леко ми ставаше на душата. Сега просто се чувствам като ограбена и не мога да свикна с мисълта, че няма да гледам на екран Баръш и Елчин. Поне да бяха заедно в реала, толкова ми се иска и щях безумно да се радвам за тях. Все едно са ми близки хора, така преживявам за тях, или поне да бяха с достойни половинки, нямаше да ме е яд толкова. А то едни надути пуяци, които се греят в славата на двамата. На  тая велика сценаристка филма дали щеше толкова да се гледа, ако не беше Баръш? Едва ли. Поне тези две недоразумения да ги заслужаваха. Сега я гледам хубавицата в новия й филм. Няма такава отврат просто. Недоумявам какво вижда в нея Баръш и като е бил толкова време с такава фина и деликатна жена като Елчин не вижда ли разликата. Ох, изказах се. Извинявайте, ако съм ви отегчила. Но ми е много мъчно за двамата.
И друго си мисля. Възможно ли е нищо да не им трепне, след като две години са пресъздавали на екран толкова истински чувства и емоции един към друг, особено в последните серии бяха просто върха, ама явно половинките им заслужават такава голяма любов от тяхна страна, че е невъзможно да се влюбят един в друг.

# 732
  • Мнения: 13 725
Диме  Hug, викам да си допишем темата, то и без това една страничка остана  Wink

# 733
  • Мнения: 18 785
на 18-ти февруари щяло да има нещо  newsm78 явно приятелски мачове от залата и затова може да е правил теста  Peace

# 734
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 378
на 18-ти февруари щяло да има нещо  newsm78 явно приятелски мачове от залата и затова може да е правил теста  Peace

на същата дата не беше ли и мероприятието на GQ  newsm78 newsm78 или аз се бъркам  Thinking

Диме  Hug, викам да си допишем темата, то и без това една страничка остана  Wink

Диде ми то не остана  Wink

Добро утро  Hug Hug Hug
Диде   Hug Heart Eyes
гледам мнозинството събудени се преместихме вече в другата тема  Rolling Eyes но не трябва ли да изпишем първо тази  newsm78.

Трябва, джанъм, ама  Whistling Whistling

Джанъм ще я закрием подобаващо  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт