След GB с Керем Б. и Ханде Д. както и "Kiralık Aşk"Любов под наем -218ღღ

  • 27 397
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 30 206
на 18-ти февруари щяло да има нещо  newsm78 явно приятелски мачове от залата и затова може да е правил теста  Peace
Аз пак съм изпуснала клюката с теста. Някой ще ме светне ли какъв е този тест, кой го е правил и защо? Blush

# 736
  • Мнения: 2 494
на 18-ти февруари щяло да има нещо  newsm78 явно приятелски мачове от залата и затова може да е правил теста  Peace
Той да си направи мозъчен тест  Joy
Мераба и от мен  Hug

# 737
  • Мнения: 13 725
на 18-ти февруари щяло да има нещо  newsm78 явно приятелски мачове от залата и затова може да е правил теста  Peace
Той да си направи мозъчен тест  Joy
Мераба и от мен  Hug

Мозъчен не му трябва, там работата е ясна  Joy  Joy  Joy Но генетичен за участие в мач  newsm78

Мише, в последното си интервю Баръш казва, че си е правил генетичен тест и според него той има данни за спринтьор на 100 м.  Tired

# 738
  • София
  • Мнения: 30 206
Скрит текст:
на 18-ти февруари щяло да има нещо  newsm78 явно приятелски мачове от залата и затова може да е правил теста  Peace
Той да си направи мозъчен тест  Joy
Мераба и от мен  Hug

Мозъчен не му трябва, там работата е ясна  Joy  Joy  Joy Но генетичен за участие в мач  newsm78

Мише, в последното си интервю Баръш казва, че си е правил генетичен тест и според него той има данни за спринтьор на 100 м.  Tired
Ох, Боже! ooooh! Помислих да не са се тествали с кака си за съвместимост и да работят за бебе.

Последна редакция: ср, 01 фев 2017, 13:50 от missence

# 739
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 371
Той да си направи мозъчен тест  Joy
Мераба и от мен  Hug

ще реши че е грешен резултата  ooooh! Crossing Arms Joy Joy
Про  Hug Heart Eyes


Ох, Боже! ooooh! Помислих да не са се тества ли с кака си за съвместимост и да работят за бебе.
мани, мани  ooooh!
Мише това беше първото което си помислих като прочетох за генетичния тест  Blush  Whistling ма после се успокоих  Mr. Green Mr. Green

# 740
  • Мнения: 18 785
ми и за това да се е изследвал,няма му покаже добри резултати  Joy Joy Joy

тя тази няма да има съвместимост с никой  Joy Joy Joy Joy тя като едно двуклетъчно,сама ще се си се дели  hahaha амебата не й е нужна с неговия спринтьорски тест  hahaha hahaha

# 741
  • София
  • Мнения: 30 206
ми и за това да се е изследвал,няма му покаже добри резултати  Joy Joy Joy

тя тази няма да има съвместимост с никой  Joy Joy Joy Joy тя като едно двуклетъчно,сама ще се си се дели  hahaha амебата не й е нужна с неговия спринтьорски тест  hahaha hahaha
Joy hahaha Joy

# 742
  • Мнения: 33 423
ми и за това да се е изследвал,няма му покаже добри резултати  Joy Joy Joy

тя тази няма да има съвместимост с никой  Joy Joy Joy Joy тя като едно двуклетъчно,сама ще се си се дели  hahaha амебата не й е нужна с неговия спринтьорски тест  hahaha hahaha
rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 743
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 371
ми и за това да се е изследвал,няма му покаже добри резултати  Joy Joy Joy

тя тази няма да има съвместимост с никой  Joy Joy Joy Joy тя като едно двуклетъчно,сама ще се си се дели  hahaha амебата не й е нужна с неговия спринтьорски тест  hahaha hahaha

 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
 тя си е самодостатъчна  Naughty Joy Joy

# 744
  • Мнения: 13 725
ми и за това да се е изследвал,няма му покаже добри резултати  Joy Joy Joy

тя тази няма да има съвместимост с никой  Joy Joy Joy Joy тя като едно двуклетъчно,сама ще се си се дели  hahaha амебата не й е нужна с неговия спринтьорски тест  hahaha hahaha

 newsm62 newsm62 newsm62

# 745
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
На бас, че тук Баръш си представя кака вместо Елка  Mr. Green Mr. Green Mr. Green



Ох, чакай, че сега като минавам през профила ти и не мога да не се извъргалям на това  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Със сигурност за кака си мисли Naughty Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Соррииии, без да искам цитирах тук  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт