Великобритания - Тема 68 Зимно Пролетно Зелена

  • 65 961
  • 729
  •   1
Отговори
# 315
  • Bristol
  • Мнения: 9 371
Мърморанке, всеки луд с номера си. Идеални няма и то от позицията на 21 години брак и 4 години преди това бяхме гаджета го казвам. И на мен някой път ми идва да му събера багажа, предполагам и на него такива мисли му минават през главата  Laughing

Нашата ваканция беше миналата седмица, тази си работя. Направо забравих за нея и планирам следващата. Бяхме за една седмица на ски в Австрия. Пет дни по пистите не видяхме едно обаче. Беше около нулата температурата, но супер слънчево. Едва на шестия ден започна да вали сняг и падна мъгла. Толкова да ми липсват планините и снега  Heart Eyes

# 316
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз затова не му се сърдя много като се изяви по телешки, понеже знам че като млъкна и се фръцна да не му говоря, се сеща, че се държи като трибуквеник.

Къде да пусна обява за стая под наем, че ми е спешно, а в разни сайтове като spareroom искат една седмица чакане за да могат да ми пишат хората? Много тъпо се получи, едната съквартирантка изгони другата, понеже онази плащаше много нисък наем, с идеята да си го делим на три с новия съквартирант, но после се случиха едни неща и нея я нямаше за две седмици, аз пусках обяви тук и там но никой не се обади, и сега имаме един месец наем да си делим, и искам някой ако може днес да се нанесе. Simple Smile

# 317
  • Мнения: 325
Къде да пусна обява за стая под наем, че ми е спешно, а в разни сайтове като spareroom искат една седмица чакане за да могат да ми пишат хората?
Gumtree?

# 318
  • UK
  • Мнения: 3 959
Мерси, пуснах и там, дано излезе нещо. Simple Smile

# 319
  • Мнения: 3 233
МГМ, много се радвам за теб. Надявам се скоро да намериш нова работа и бързо да ви се наредят нещата както ги искате!

С дребното до сега творихме мартеници за градината  hahaha Добре, че съпружеското тяло има бормашина. Спести ни доста време и мъки.

Ние както обикновено сме в страни от бурите. Духа два дни началото на седмицата, но на пориви до около 25 мили/час. Предните два дни дори беше спокойно, а вчера и доста топло и слънчево. Днес пак се е раздухало, но пак в рамките на нормалното. Само във вестника гледах снимки на щети из страната и какви скорости е развила тази Дорис (ако не й бъркам името).

# 320
  • Мнения: 325
МГМ, успех! За всеки случай ето и къщичка за 1 паунд Simple Smile

# 321
  • UK
  • Мнения: 3 959
Хаха, тъкмо си говорихме, че ще си търсим къща в лошо състояние, родителите ми с удоволствие ще помогнат, имат опит, сестра ми беше на годинка, когато си купихме къща, която всъщност представляваше буквално три реда тухли - баща ми сам си я строи. В статията пише, че къщите в района били между 70 и 100 хиляди, тук за 70 000 не мога и дупка в земята да си купя, ужасно е скъпо.

# 322
  • UK
  • Мнения: 5 999
И в наше село, много скъпи къщите. И ние, сме решили нещо подобно, ако останем, разбира се.

# 323
  • Мнения: 325
Правете българска кооперация - Вила Вилекула  Laughing
Аз мога да помагам с озеленяването, ако има място за бунгалце в градината.

# 324
  • UK
  • Мнения: 5 999
Ооо Линда  bouquet отсега  Mr. Greenприемаме всякакви съвети за градината.

# 325
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Голям ремонт за британците е пребоядисване и смяна на килимите. Голям ремонт за българите е структурни промени например  Laughing
За това могат да се намерят на не лоши цени добри имоти, с които един британец не би се хванал (то за това и цените не са лоши)  Wink

# 326
  • Мнения: 325
Голям ремонт за британците е пребоядисване и смяна на килимите. Голям ремонт за българите е структурни промени например  Laughing
За това могат да се намерят на не лоши цени добри имоти, с които един британец не би се хванал (то за това и цените не са лоши)  Wink
Точно! Затова, ако имах финансите, бих участвала в подобен проект (очакват окончателната цена да стигне 30,000-40,000); тази конкретна къщичка ми е много на север де, пусто кисело грозде.

# 327
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 856
Очакват цената на аукцион да стигне 30-40,000, отделно още 30,000 за ремонт Wink
Общо взето ако къщата струва 30,000, а околните са по 70, вероятно има защо.

# 328
  • Мнения: 1 480
При нас ценоте не са толкова високи, спокойно може под 200хил да се вземе 3стайна детачната къща с градина и гараж в добро състояние. Но пък сме далеч от големите градове.

# 329
  • UK
  • Мнения: 5 999
Като за говорихме за къщи.  Навсякъде ли са дървени.  Това стълбище, като се разкърца  newsm78
Дори тук виждаме нагледно как ги и строят.  Правят изцяло нов квартал
 Изливат се основи и върху тях направо с крана готови дървени конструкции  newsm78 едни тухлички отвън и цена около 260'300 хиляди м зависимост от това дали е 2 или 3 bed .

Общи условия

Активация на акаунт