ОКТОМВРИйчета прекрасни, стават все по-гръмогласни

  • 24 695
  • 766
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 19 687
Тортаааа Laughing Шоколадова!

Мамче, страхотни са тези моменти Heart Eyes

Иннер къде се затри? И Рафи?

# 31
  • Мнения: 352
Цоп и аз в новата тема.
Мойт от 2-3 седмици се опитва да хваща шишето слага си ръчичките върху моята, но не може да го удържи. Докосва го, натиска към устата  явно му е интересно какво се случва.
От бабите и дядовците за сега не плаче дори им се смее. Той по принцип се смее на всички като го закачат. Много усмихнато дете е.  Но от вчера доста киселее. И в момента се приспиваме от 1 час. Току що се събуди за трети път. Изплюва биберона и проревава, а по принцип изплюе ли го значи ие заспал дълбоко и го събуждам чак сутринта за манджа. Явно ще ни навестяват скоро зъбки.
Относно ваксините през 2, 3 и 4 месец са по две едни и същи, бият се 3 поредни месеца. Ние с едната вървим с месец назад, защото я нямаха преди празниците.

# 32
  • Мнения: 151
Р_Н  bouquet
И ние сме изцяло на кърма. Когато е спокойна и хапва нормално, прави паузи от по 2:30-3 часа, но последните дни е голямо мрънкало и общо взето по цял ден сме като скачени. Иначе отдавна през ноща си прави един 8 часов сън.

Преди нямаше проблем с присъствието на разллични от мама и тати хора, но от около седмица се разплаква, и то здраво. Успокояването след това е трудна задача. Ще ми се да е по-социално дете. Явно трябва по-често да я срещам с други хора.

И ММ иска второ, по възможност момченце, ама аз нещо не съм на същото мнение. Laughing Ако го износи той има сделка.

# 33
  • Мнения: 1 117
Записвам се и аз

# 34
  • София
  • Мнения: 1 309
Мисис, и ние се засмяхме с глас, докато мама се прави на кукуриго.  Joy

Тъй, тъй. И аз напоследък откривам комедиен талант в себе си.  Mr. Green Погледне ме и се ухили и на мен като ми дойде музата  Crazy Сега уж го поглеждам дали спи. И той ме поглежда и се хили - Направо си ми каза: "Спа, как да не спа..."   Mr. Green Завих го пак през глава, все едно нищо не е ставало, ама още се усмихвам.  Laughing Засега си кротува.

Мисис, моят абсурд да хване шишето. Но от днес има нов повод за рев. Досега се дънеше, защото се опитваше да се обръща сам от гръб по корем. И понеже вече може, като се обърне, ревва. Един вид "и ся кво?!". Та така цял следобяд Crazy

Жестоко!  Joy Joy Joy Разочарован е Мушмула  hahaha

С нетърпение чакам да почне да се обръща, че само се пъчи, пуфти и мрънка. Ама тежииии памперса  Laughing

golqmoto_mamche Така си е! Пристрастяващо е после. Видиш го и почваш да се мъчиш всячески да докараш усмивки и смях!

Аз май наистина ще си купя вече "дрехи за дебели". Страшен апетит ме гони, не мога да го озаптя. Хем ям и месо, че в подобни моменти ми е помагало. Ама не. Ям много, непрекъснато, нямам движение, нямам и дрехи вече Sad То пък не ми се мърда навън, щото тия телеса не мога да ги облека, пък после не мога да ги тътря по баирите, а трябва след това и да ги топля. Но шоколадовата торта на cristi мисля, че ще й дойде много. Ша я споделиш ли? Поне половината? Мисълта ми е - не се докарвай на моя хал...  Flutter

steisi77, Bubchence Интересно е това с не толкова близките хора. Напоследък ми е доста ограничен контакта с хора, та нямам наблюдения. Ама мисля да мина тия дни из офиса с младежа. Разпитах - няма болни, нито официално, нито неофициално подсмърчащи из офиса. Ще видим как ще го понесе. 

# 35
  • Мнения: 288
R_N много хубава тема и заглавие.
37 и ние сме само на кърма. Режим няма. През деня се храни на около 3 часа за по 3-4мин, през нощта различно снощи направи 7 часа пауза, най-много 8 е правила 2-3 пъти. Режимът й е свързан основно с ходенето на ясла на баткото. Храня я преди да тръгнем и преди да отида да го взема.

# 36
  • Мнения: 1 744
Ха добра стига на нощтната смяна. Бамбина са я хванали пак щурите, много газове има това дете. Пак почна да яде по нощите, ама каквото, такова.
Поли и ние се приспиваме на ръце още, но не винаги. Ако имаш идеи, давай.
И аз имам същия проблем с дрехите, пише един размер,  а не отговаря.
RN яко заглавие, мерси за темата.

# 37
  • Мнения: 19 687
Мисис, споделям торти всякакви! Сега има друг мурафет - опитва се да се обръща, ама от другата страна. Засега го докарва до половината  Mr. Green Между другото, не съм сигурна, че искаш да може да се обръща. Смяната на памперс става интересна задача  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 1 242
Добро утро момичета,ауууууу много студено бе-18С.Една мечка с малките си мечета ме канеше в кухнята да пием кафе,ама аз избягах и ида тук. Благодаря на дамата R_N,че все още ни търпи и прави такива хубави теми.
Чуби,опитвала съм се да приспивам на ръце и никога не ми се е получавало. Или ако заспи на ръце и я сложа в кошарата,се упулва след 5мин. Мисля едно дете още от първите дни трябва да усети,че това е неговата територия и свиква с нея. Да и аз съм я носила буболечка на ръце при ужасните и колики,но гледах да е за кратко,да не свиква. Съвет не мога да ти дам мила,просто нашата си свикна от първите дни. Там да стои ,дс мирише и да си опознава нейната си територия. А какво стана с твоитс злъчка,че мойта пак на често се обажда. Какво ти предписаха. Почнах на мойта буба да и давам чай от лайка,свърших хамомилата и нямаше на аптеката. Извинете,много се разписах,другия път повече Twisted Evil

# 39
  • Мнения: 19 687
Как - 18 бре  Shocked Тук само - 7 показва! Аз също приспивам само в кошарата нощно време. През деня в количката или на нашето легло. На ръце е само, когато е буден - за разговори, игра и гледане. От четири изречения, три пъти използвах "само". Нещо речникът ми обеднява  Joy

# 40
  • Мнения: 1 242
Как - 18 бре  Shocked Тук само - 7 показва! Аз също приспивам само в кошарата нощно време. През деня в количката или на нашето легло. На ръце е само, когато е буден - за разговори, игра и гледане. От четири изречения, три пъти използвах "само". Нещо речникът ми обеднява  Joy
Аха,мъжот ми сега ми докладва,че при вас е около -10С. Спомням си голямата нямаше година,значи ще е било 2002,в Севлиево при родителите ми падна до -32.7С, напукаха се тръби,водомери,ужасно беше.
Бе никъкви ръце и приказки,когато децата да заспиват. Те усещат и се разконцентрирват. Ето моята почна да се хили в 7 ,нахраних я и бегом да си отспи,кво е тва ранно ставане. Кой падаря и кой господаря трябва да знае. В повечето случаи май ми се получава hahaha

# 41
  • Мнения: 1 744
Бамбина заспива на ръце, но спи навсякъде - на дивана, на спалнята, в кошарата. Заспивала е и сама в кошарата няколко пъти. Сутрин е страхотна, но вечер е ужас. Много пищи като се наяде вечер от газовете. Тогава се носим на ръце.
Жлъчката пия цинарикс, кафе не пия, свинско не ям. Ограничавам се, за да избутаме положението, с операцията по натам.

# 42
  • Мнения: 1 242
Бамбина заспива на ръце, но спи навсякъде - на дивана, на спалнята, в кошарата. Заспивала е и сама в кошарата няколко пъти. Сутрин е страхотна, но вечер е ужас. Много пищи като се наяде вечер от газовете. Тогава се носим на ръце.
Жлъчката пия цинарикс, кафе не пия, свинско не ям. Ограничавам се, за да избутаме положението, с операцията по натам.
И аз го пия този с артишока,преди време в едно мое писание ти споделих за него,но си ме боли. Уфффф дано да се махнат тея камъни,че кризите са ужасТттт. И дано и двете отървем ножа.

# 43
  • Мнения: 19 687
-32 Shocked
И аз сутрин след манджа паркирам обратно в кошарата, та обикновено си дремва още час. Но задължително първо имаме 30 минути разговор на високо равнище с крясъци и смях. 

# 44
  • Мнения: 1 242
-32 Shocked
И аз сутрин след манджа паркирам обратно в кошарата, та обикновено си дремва още час. Но задължително първо имаме 30 минути разговор на високо равнище с крясъци и смях. 

Така,така,знам си аз,че си оправна жена. Махнала съм и всички играчки и джиджафки от кошарата. Виждам мрънка,спи и се и ги зяпа или им се хили. Игри като се събуди или е спала пълноценно.

Общи условия

Активация на акаунт