Спечелете грижа за кожата със силата на истинска българска роза

  • 14 167
  • 328
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 29 388
За мен е важно да е направена от естествени, билкови продукти, с по-малко химия. Да е подходяща за моя тип кожа, а също и цената е определяща.

# 16
  • Мнения: 1 202
Много важно при избора ми на козметика е качеството, т.к. кожата ми е чувствителна и суха! Българска роза Карлово е страхотна козметика на достъпна цена,  хидратират кожата ми е с натурални съставки!

# 17
  • София
  • Мнения: 803
 За мен е важно както продукта да е съвместим с кожата ми, така и аромата и консистенцията му. Също така вложените съставки са от голямо значение.

# 18
  • Мнения: 21 275
"Какво е важно за вас, когато избирате козметика?"
- Съставът на козметиката и дали е подходяща  за моята кожа.

# 19
  • София
  • Мнения: 668
За мен най-важното е качеството на козметиката., но не на последно място е и цената й.

# 20
  • Мнения: 554
Основното за мен са съставките, качеството, не на последно място цената, но най-много какъв ефект има върху мен  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 579
Много внимавам при избора на козметични продукти, тъй като ми се е случвало с месеци да не мога да поправя щетите нанесени от неподходящи такива. Рядко правя импулсивни покупки, обикновено знам предварително какво търся. За мен е много важен преди всичко съставът на съответния продукт. От решаващо значение е и препоръка, която съм получила от познат. Цената също е фактор, имам определен бюджет за козметика, който гледам да не надвишавам (е, случва се  Simple Smile ).

# 22
  • Мнения: 1 711
"Какво е важно за вас, когато избирате козметика?"
Важно за мен е най-напред да ми допадне опаковката. Лошият дизайн веднага ме спира от покупка. Очаквам добро качество, разумна цена и добри препоръки. И на последно място, но не и по важност предпочитам българските производители !
Успях на всички участващи !

# 23
  • Габрово
  • Мнения: 311
Важни са съставките - напоследък опитвам да клоня към по-изчистени продукти.
Важно е продуктите да са подгодящи за кожата/косата ми.
Съотношението цена/качество също е важно.
 Party

*И на последно място един фактор с минимална тежест: обичам хубавите, скъпо изглеждащи опаковки. Карат ме да се наслаждавам на използването на продукта. Да се чувствам специална дори.  Crazy

# 24
  • Мнения: 1 283
За мен е важно да е подходяща за моята кожа, да е с натурални съставки, цената няма значение... Wink

# 25
  • Мнения: 558
При избора на козметични продукти за мен е важно да е с натурални съставки, продукта да е съвместим с кожата ми и да е на разумна цена.

# 26
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
"Какво е важно за вас, когато избирате козметика?" - Най-важно за мен е какъв е съставът на използваната козметика. Използвам козметика без парабени, сулфати. Важното е да е възможно най-безвредна и да е подходяща за моята кожа. Peace

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 1 640
За мен е важно козметиката да е качествена. Да отговаря на моите нужди. Да е съвместима с кожата ми. Да е доказано изпитана. И не на последно място , ако е по препоръка от приятел, е с приоритет.

# 28
  • София
  • Мнения: 427
Най- важно за мен е козметиката да е качествена, да е подходяща за моята кожа и цената да е в моите възможности.

# 29
  • Мнения: 11 737
Съставките са важни и да е съвместима с моя тип кожа.

Общи условия

Активация на акаунт