Джансел Елчин в "Dayan yüreğim"/"Дръж се, сърце" - сериал по Fox tv *Тема 40*

  • 70 143
  • 723
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 8 410
Дайче,  Hug нормално е да знаят кои са сем. Шанал, като им видях холдинга.  Shocked Ама едва ли има къде да се засекат Атиф и Серай, че да се познават. Peace  Тя може и да го е виждала в пресата, ама той едва ли. Wink

# 46
  • Мнения: 3 555
Снежи   Hug  аз дори не допускам, ча са се познавали  newsm78  Приемам, че Серай се впечатли от Атиф след скока му с бънджи, ама на него тя с какво привлече вниманието му  ... малко ми е като на кино   Stop  Може би със срамежливите погледи, който му хвърляше  Crazy

# 47
  • Мнения: 8 410
Снежи   Hug  аз дори не допускам, ча са се познавали  newsm78  Приемам, че Серай се впечатли от Атиф след скока му с бънджи, ама на него тя с какво привлече вниманието му  ... малко ми е като на кино   Stop  Може би със срамежливите погледи, който му хвърляше  Crazy

Ами хубаво момиче, защо да не се впечатли?  Wink Ама няма как да го няма и моментът "като на кино".  Wink

# 48
  • Мнения: 8 410
Изгледах серията, хареса ми.  Peace Wink Прави сте - добра работа, ама повече коментари, след превода  Hug Недоволна съм само, че малко даваха Фуат, ама дано компенсират другия епизод. Praynig Praynig Praynig

# 49
  • Мнения: 328
Той Атиф привлича внимание и без да скача  Two Hearts  Wink .
Надявам се скоро го разграничат от поведението на родителите му  Praynig
Аз като цяло ,за сега ,половината герои не знам кой на кого какъв е Thinking Rolling Eyes

# 50
  • Мнения: 3 555
Снежи Hug  много динамично се случиха събитията в този епизод   Rolling Eyes  и ако така бъде и във втори би трябвало адвокат Фуат да е постоянно в действие и пред очите ни  Heart Eyes  Peace    Е, не очаквам до края на епизода да освободи Елван от затвора   Stop  но знам ли ...   Grinning

Де Ми Hug  и аз още имам за запаметяване и разпознаване по снимките на актьорите техните герои в сериала  Stop  
 Wink  Ето на тази снимка от партито тази вечер разпознах само в червеникавото палто екранната съпруга Айсуе/Бенги Озтюрк на адвокат Фуат/Джансел  Rolling Eyes  В дясно от Джансел е Нилай, а нисичката в средата е Мирай, дъщерята Назлъ на Фуат. Вдясно от нея виждам Едже и още малкия Селим. Другите все още са ми непознати  newsm78


Peace  Много ми харесва актьора Тунчер Салман в ролята на чичото Ремзи (брата на Тахир  Mr. Green), който и "Гордиев възел" също беше от "положителните" герой и се радвам, че неговия син Рифат е харесвания от мен Бора Аккаш  Heart Eyes  хубава игра направи във филма "Майчина рана"  Peace

 Grinning Сера Токдемир, екранната съпруга на Джансел във филма "Нашата история" му е изпратила чудесен поздрав тази вечер   Heart Eyes  Peace

В превод с  google  :  "Скъпи мой бивш партньор.. винаги си най-добрия .."

 Rolling Eyes  Много ми харесаха с играта си Джансел и Едже в тази сцена  newsm74

https://www.instagram.com/p/BQD3xdLF9lE/



Лека нощ и приятни сънища  sleepuu

# 51
  • Мнения: 3 555
 wavey   Добро утро и хубав ден   wavey

 newsm10  Много приятна изненада тази сутрин от руския екип преводачи ZETA   smile3501 newsm51
Цитат
Турецкие сериалы вместе с ZETA
today at 4:20 am
ПРЕМЬЕРА!

❤ТЕРПИ, МОЕ СЕРДЦЕ❤
1 серия с русскими субтитрами от группы ZETA https://vk.com/zeta_zetovaya

Переведено специально для группы https://vk.com/dayanyuregimdizi

Приятного просмотра!
https://vk.com/video-74469850_456239804?list=41cd19b4458ce459aa



Приятно гледане и от мен   Hug Hug Hug

# 52
  • Мнения: 328
Добро утро  Hug ,
започвам го епизода с превод ,отворила съм преводача на гугъл ,ще ми отнеме ден два,че съм на стоп кадър на всяка реплика Simple Smile
Аз пак съм с въпрос ,нямам търпение да си преведа епизода и ще питам ,как така Ръфат е влюбен в братовчедка си !?! не е ли малко странно ,или нямат истинска роднинска връзка?

# 53
  • Мнения: 3 555
Де Ми  Hug   Peace  bouquet
Добро утро  Hug започвам го епизода с превод ,отворила съм преводача на гугъл ,ще ми отнеме ден два,че съм на стоп кадър на всяка реплика Simple Smile
Аз пак съм с въпрос ,нямам търпение да си преведа епизода и ще питам ,как така Ръфат е влюбен в братовчедка си !?! не е ли малко странно ,или нямат истинска роднинска връзка?
Rolling Eyes  Първи братовчеди са на двама братя деца и при нас е невъзможно да се оженят  Naughty   но при турците ... не съм наясно допускат ли се такива бракове   newsm78

 Hug Hug Hug

# 54
  • Мнения: 328
Скрит текст:
Де Ми  Hug   Peace  bouquet
Добро утро  Hug започвам го епизода с превод ,отворила съм преводача на гугъл ,ще ми отнеме ден два,че съм на стоп кадър на всяка реплика Simple Smile
Аз пак съм с въпрос ,нямам търпение да си преведа епизода и ще питам ,как така Ръфат е влюбен в братовчедка си !?! не е ли малко странно ,или нямат истинска роднинска връзка?
Rolling Eyes  Първи братовчеди са на двама братя деца
Скрит текст:
и при нас е невъзможно да се оженят  Naughty   но при турците ... не съм наясно допускат ли се такива бракове   newsm78

 Hug Hug Hug
Правилно съм разбрала ... хм  newsm78


сладури

Последна редакция: сб, 04 фев 2017, 09:53 от Де''Ми

# 55
  • Мнения: 8 410
Добро утро! Hug Hug Hug

Скрит текст:

Мерси за преведения епизод.  bouquet Супер.  Party Деми, Дайче, bouquet bouquet

Рейтингът не е добър, ама да очакваме повишение в следващите седмици. Praynig Praynig Praynig

Тотал

19.   DAYAN YUREGIM   FOX TV   19:55   22:17   2,93   6,95

АВ и АВС

19.   DAYAN YUREGIM   FOX TV   19:55   22:17   2,08   6,09

17.   DAYAN YUREGIM   FOX TV   19:55   22:17   2,84   7,45

http://www.ranini.tv/reyting

Но пък в социалните мрежи сме добре. Wink Party





Хубав ден! Hug bouquet

# 56
  • Мнения: 2 155
Привет!  Hug Hug Hug
Дайче Благодаря за преводите на сериала и фрагмана!  bouquet  bouquet bouquet
Снежи, Деми  bouquet  bouquet
Рейтингът е отчайващ, не знам дали ще се повиши  ooooh!, все пак сериалът започна по никое време, тези които следят сериали са се ориентирали към някой и си го следят. Дано логиката ми е грешна и наистина се повиши,за да гледаме по дълго сериала.  Praynig Praynig Praynig

Хубав ден!  Hug Hug Hug

# 57
  • Мнения: 3 555
Деми  Hug  bouquet  Снежи   Hug   bouquet
Снейки   Hug  и аз не очаквах да сме някакво изключение с ретинга от сериалите, които започнаха януари  ooooh!  но наистина е много лош   ooooh!  Има фрагман и 2-ия епизод ще бъде излъчен и остава да се надяваме да стане по-интересен за турските зрители ...   33uu
 Rolling Eyes  Слагам и информацията за рейтинга от РФ за турските сериали :
Цитат
►►Türk Dizileri- Большой Клуб турецких сериалов
two hours ago
Actions
Рейтинги за пятницу:

2. Ask ve Mavi / Любовь и Мави - 8.27%
19. Dayan Yuregim / Терпи, мое сердце - 2.93%
23. Звезды- свидетели / Yildizlar Sahidim - 2.63%  
Naughty  На 1 място е АRKA SOKAKLAR, но явно не е интересен за руските фенове и не му обръщат внимание  newsm78  а Звезды- свидетели / Yildizlar Sahidim също започна през януари и това е рейтинга му за 2 ( или 3) епизод  Thinking
 Rolling Eyes  Току-що свърших с гледането на преведения епизод и с превод още повече ми хареса  Peace  а от момента когато Селим пострада от колата с Атиф съм в мъка и потрес като преживяла в действителност тази трагедия и с детето, и с Елван. Екрем, бащата на Атиф изобщо не е толкова безсърдечен в сравнение с жена си и неговия "верен" семеен адвокат Танер и вероятно Атиф е наследил неговата чувствителност. Оказва се, че Екрем се е притеснявал за Атиф и го е предупреждавал за високата скорост, с която кара колата си и какво рискува, за разлика от обичната му майка, гордееща се с грижовността си за него и "доброто" възпитание, което му дава.
 Stop  Спирам засега ... и до по-късно   Hug

# 58
  • Мнения: 8 410
Дайче,  Hug



Цитат
Вчера наш хэштег продержался 6 часов 46 минут на повестке дня в Турции.

# 59
  • Мнения: 328
Много неприятно с този рейтинг  Sad ,силно се надявам да се повиши другия петък  Praynig
Какво толкова ги гледат тези ''улици'' в Турция ,този татко Раза не се настреля и налови на бандити  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт