Пазаруване от Enzo.bg и Parfimo.bg - 9 тема

  • 140 591
  • 724
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: X
Здравейте
Предлаганата от Енцо козметика оригинална ли е и в срок на годност ?

Този въпрос е разискван многократно тук. Всеки ще даде отговор според опита и личната си преценка.
Попрочетете първо преди да питате толкова генерално.
Аз смятам, че нещата са оригинални, нямам получено менте на каквото и да било. Имам голям опит и с парфюми, и с козметика и вярвам най-вече на личната си преценка. Мнения на непознати потребители не вземам предвид, особено пък такива, които твърдят, че са получили менте без никакви доказателства. Поръчайте и сами си формирайте мнение. Можете де върнете всичко, което не ви допадне без обяснения.

Здравейте, интересувам се от нощната терапия на Алтерна, дали някоя от вас я е поръчвала от Ензо, понеже е на доста по-ниска цена в сравнение със Златна рибка? Thinking

Точно нощната терапия не съм поръчвала, но взех шампоан и балсам на серията с хайвер. Ето тази:
https://www.enzo.bg/alterna/caviar-repair-shampoan-za-mignoveno-vzstanovjavane/
Доволна съм, всичко е наред с продуктите. Имам база за сравнение с Алтерна от Арлен.

# 691
  • Варна
  • Мнения: 7 733
 Алтерна си е ОК. Имам сериите интенз оил и рипеър и са си оригинални и в срок. Поръчвам често и много профи продукти за коса от Енцо. До сега проблеми не съм имала с нищо.

# 692
  • Мнения: 4 308
Здравейте
Предлаганата от Енцо козметика оригинална ли е и в срок на годност ?

Този въпрос е разискван многократно тук. Всеки ще даде отговор според опита и личната си преценка.
Попрочетете първо преди да питате толкова генерално.
Аз смятам, че нещата са оригинални, нямам получено менте на каквото и да било. Имам голям опит и с парфюми, и с козметика и вярвам най-вече на личната си преценка. Мнения на непознати потребители не вземам предвид, особено пък такива, които твърдят, че са получили менте без никакви доказателства. Поръчайте и сами си формирайте мнение. Можете де върнете всичко, което не ви допадне без обяснения.

Здравейте, интересувам се от нощната терапия на Алтерна, дали някоя от вас я е поръчвала от Ензо, понеже е на доста по-ниска цена в сравнение със Златна рибка? Thinking

Точно нощната терапия не съм поръчвала, но взех шампоан и балсам на серията с хайвер. Ето тази:
https://www.enzo.bg/alterna/caviar-repair-shampoan-za-mignoveno-vzstanovjavane/
Доволна съм, всичко е наред с продуктите. Имам база за сравнение с Алтерна от Арлен.
Благодаря ти за споделеното мнение, че се притесних от разликата на Арлен, Златна рибка с Ензо. Simple Smile

# 693
  • Мнения: X
Попадали ли сте на фалшификати?

# 694
  • Мнения: 2 843
Попадали ли сте на фалшификати?

Постоянно се разисква този въпрос - не забеляза ли? Преди да питаш не е лошо и да почетеш темата.

# 695
  • Мнения: 1 524
До момента на фалшификати не съм попада ла в Енцо, но след като съм поръчвала даден продукт следващия път вече е на по-висока цена. Напр. душ гел Fendi съм купувала на 18,90 лв., веднага след това стана 27,90 лв., което е фрапиращо. Мен лично ме дразни и гони като клиент. Много неща съм п оръчвала и всичко след първата поръчка вече е на по-висока цена.

# 696
  • Мнения: 979
До момента на фалшификати не съм попада ла в Енцо, но след като съм поръчвала даден продукт следващия път вече е на по-висока цена. Напр. душ гел Fendi съм купувала на 18,90 лв., веднага след това стана 27,90 лв., което е фрапиращо. Мен лично ме дразни и гони като клиент. Много неща съм п оръчвала и всичко след първата поръчка вече е на по-висока цена.
Те така, като фалшификатите все при мен идват. И все се изкушавам и поръчвам. Утре чакам още два за по даръци ooooh! Дано няма неприятни изненади.

# 697
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Никога не са ми пращали менте от Енцо и Парфимо и да все така да е!

# 698
  • Мнения: 2 478
Навярно няма ментета или е някакво изключение по веригата до крайния клиент, но че има по-старички и отлежали бройки - има, защото не зареждат по 1 или 2 от продукт, а по доста повече, и отлежават по складовете. Все пак са големи вериги.

# 699
  • Мнения: 979
Как се проверява колко са стари и отлежали,пратката пристигна, никъде не виждам дата на производство.

# 700
  • Мнения: 2 478
Как се проверява колко са стари и отлежали,пратката пристигна, никъде не виждам дата на производство.

Купуваш парфюм. Обикновено на целофана трябва да има залепен стикер с вносител и пише "срок на годност" до да кажем февруари 2018 или март 2019г. Аз на това не вярвам.
parfum-bg.com не лепят стикери, но парфюмите са истински.
Други лепят, като Concord, Notos, Клео 2001 ЕООД a.k.a 1001-bg.com.

Махаш целофана, отваряш кутията, в долната част на която има т.нар. бач код, обикновено четирицифрен или пет или шест, според производителя.
Този код трябва да съвпада с този на шишето. Това почти гарантира, че имаш автентичен продукт.
После влизаш в сайтовете за проверка на кодовете и виждаш коя партида е, да кажем август 2013.
Накратко, така.

Последна редакция: чт, 14 сеп 2017, 15:14 от FragranceFanatic

# 701
  • Мнения: 979
http://prikachi.com/images/625/9182625v.jpg
на единия, на дъното на шишето няма нищо,гледам арабски йероглифи, дубайско менте Mr. Green
Джусито май е оригинал newsm78 Проверявах, но дата на производство не видях. Ако може помагайте bouquet

# 702
  • Мнения: 36 129
или е призведено за арабския пазар, което не го прави менте

# 703
  • Мнения: 4 042
Аха, и аз така си представям ментетата от Дубай - пляскат им един йероглиф, че да си личи от километър. Ахаха, извинете черния ми хумор, но не се стърпях  Joy

# 704
  • Мнения: 979
Смееш се ти, но дубайските ментета са от най - високата ценова листа. По - добре дубайско от колкото друго

Последна редакция: чт, 14 сеп 2017, 23:57 от dora24

Общи условия

Активация на акаунт