Търся мнение за продукти MAM за новородени

  • 2 074
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Предстои ми скоро да започна закупуването на шишета и се интересувам за продукти на MAM.
Ще ви бъда много благодарна,може и други фирми от които сте доволни

# 1
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 682
Моето дете беше с шишетата на Мам.Взех антиколиковото за проба и от тогава свикна с бибероните и други не искаше.Доволна бях определено. Peace

# 2
  • Мнения: 2
Аз точно заради биберона съм чувала положителни мнение но имайки се в предвид че ми предстои да ставам мама за първи път най-добре да се допитам Simple Smile

# 3
  • Мнения: 650
Аз съм много доволна от бибероните на МАМ, шишетата също са много хубави, но понеже ние свикнахме на авент и си откарахме с тях до края.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 281
Аз лично съм много доволна и от бибероните и шишетата. Преди да родя си купих голям комплект с 4 шишета 2 залъгалки, чесалка за зъби и клипс за залъгалките. Шишетата могат да се изваряват в микровълнова сами и това си е удобство, но наистина освен на МАМ малкия друга залъгалка не иска. Нещо напоследък забелязвам обаче че изчезват от магазините.

# 5
  • Мнения: 475
Ronkata90, продукти на Мам няма да се внасят вече в бг. Моя приятелка чака дете и ми сподели, че при тях няма целият асортимент и са й казали това - каквото има в търговската мрежа, това ще е.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 715
Мам вече не се внасят за България и каквото има е останала стокова наличност по магазините. Съвсем скоро се чудих какво да правя, т.к. бебето беше свикнало само с тяхна залъгалка, имахме останала една единствена, която буквално приличаше на медуза от постоянно ползване, а нямаше от къде да купя друга. Е, винаги може да поръчате от чужд сайт, но на Бг пазара има достатъчно добри други продукти.

Общи условия

Активация на акаунт