Детската градина – всичко, което ни вълнува – 18

  • 50 526
  • 757
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 8 696
В яслата гардеробите бяха в приемния коридор.Родителите влизат там, преобличат си детето, всеки си оперира със шкафчето, учителките бъркат там само ако им трябва резервна дреха или още някой памперс.Зад една врата са помещенията им, където стоят.

Последна редакция: пн, 11 сеп 2017, 00:00 от Дези.

# 751
  • shumen
  • Мнения: 18 197
Дези,при нас в яслата беше точно като при Вас.
В градината имат шкафчета,но пак казвам те ходят до там сами.
За изчезналото ни долнище се беше случило в Петък при нас.След сън госпожата ги праща да си занесат дрехите в шкафчетата и моето нали е разпиляно,отива,хвърля я,но тя не пада в шкафа,а на Земята.Момиченцето я намира след него,пита на кого е,но той не отговаря и то решава,че е неговия клин и я прибира.

# 752
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 800
Чувствам се прецакана,че за четири години съм пропуснала да надписвам дрехите на малката.Но и петата година пак няма да ги надпиша.Нищо не ни е изчезвало.Нашите пият вода от пластмасови чаши.Това със носенето на шишета ми е леко странно.

# 753
  • Мнения: 789
...Това със носенето на шишета ми е леко странно.

Странно Ви е, защото сте свикнали с пластмасовите чаши. На мен пък ми  е странно това с чашите.

# 754
  • София
  • Мнения: 5 301
С пластмасови чаши е доста идиотско, защото те ги хвърлят НА ВСЯКО ПИЕНЕ. Чудовищно количество боклук. Но за съжаление в нашата градина е така - диспенсъри + пластмасови чаши. От ХЕИ шишета не давали, дори в яслата. Точка.
В Козлодуй имаха многократни чашки. Всяко дете имаше рафтче в коридора с чашка и кърпа и си вземаше. Но тук е различно. Май всяка градина сама си решава...

# 755
  • Варна
  • Мнения: 25 310
На нашите шишетата им седят в шкафчето и като ожаднеят отиват и пият. Това е отскоро. До преди месец им даваха с еднократни чашки, но сега казаха на всяко дете в шкафчето да има бутилка с вода.
При нас пък е обратното Shocked Вече се чудя в един град ли сме и кой им спуска нарежданията в тия градини, всеки прави каквото си иска Laughing Досега бяха с шишета, сега щели да им дават вода в метални чашки за многократна употреба. Даже казали на ММ, че и в шкафчето не трябва да има бутилка с вода. Да бе, да.
За дрехите - никога нищо не ни е изчезнало, нито са се появявали чужди дрехи у нас. Всъщност единствената загуба са едни сиви слипчета, ама за тях ММ е виновен, отворил шкафа, те паднали на земята и той ги набутал в съседното отделение (шкафчетата са разделени на две с една врата). Не знам защо не му е минало изобщо през ума да пита сина дали пък не са негови.

# 756
  • Мнения: 15 080
Момичета, минахме вече 50 страници.
Заповядайте в новата тема

# 757
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 800
...Това със носенето на шишета ми е леко странно.

Странно Ви е, защото сте свикнали с пластмасовите чаши. На мен пък ми  е странно това с чашите.
Аз също не одобрявам ПВЦ чашките ама кой ме пита,даже и пари даваме за това.Просто от никои мои познати в града не съм чувала подобна практика.

Общи условия

Активация на акаунт