Седмокласна - ВТОРИ СРОК - Успех на старта!

  • 67 123
  • 782
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 133
Браво на Волен.  Hug
Ние ще имаме РС на 17.02.  Hug

# 16
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
Вече е първа смяна.
Прибра се ядосана, защото на последното контролно по МАТ една точка не и стигнала до 5,50. Ама е по-добре от 4. Предполагам че ще има 5 за срока. Вероятно за да ги стимулира да се упражняват господина по математика им казал, че ако не изкарат 6 на матурата не може да им пише 6 за годината?

# 17
  • Мнения: 14 133
Браво на Теди.  bouquet
Нашите все още са втора смяна.
Първа ще са  от другата седмица.  Peace

П.П. Да се жалвам с две 4-ки на контролни по НЕ и с една 4-ка но контролно по химия.  Embarassed
Точно в края на срока ли трябваше да оплеска пейзажа, особено по НЕ.  Twisted Evil
Добре, че и по двата предмета има достатъчно 5-ци и по една 6-ца преди това. 

Последна редакция: пн, 30 яну 2017, 19:17 от chibi

# 18
  • Варна
  • Мнения: 2 442
  Ваче, добре се получи. Laughing

   Manzhelka, благодаря  bouquet И ние така писахме, но не се чувствах много стабилна в отговорите.
 

   

Amber, Дунди ми е писала на лични, че според нея "е поставен" е обикновено сказуемо в страдателен залог. Дано не съм те заблудила. Нека се включат и други.

# 19
  • Русе
  • Мнения: 11 919

Amber, Дунди ми е писала на лични, че според нея "е поставен" е обикновено сказуемо в страдателен залог. Дано не съм те заблудила. Нека се включат и други.
  Нямам съмнения в "e поставен". Наясно сме със страдателния залог. Чудех се точно за посочените части. Дано там да не сме объркали, че трябва да си преструктурираме знанията.

# 20
  • столицата
  • Мнения: 3 796
Приключих с РС. Ще имат зелено училище през април. Мисля да си го спестим. Не четяли,карали на спомени от час. Да сме ги натискали и у дома.

# 21
  • Мнения: 14 133
И нашите може "да ги похвалят"  на РС след 3 седмици?   Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 4 397
Привет в новата тема , Ваче  bouquet

Моя синковец се е запътил към СМГ ама грам не си дава зор , то бива мързел и зомбиране в пустия комп ама това неговото на нищо не прилича и изобщо не знам как ще се класира там  newsm78
Записах го и аз в Регалия сега на 12 и 19.02 и му казах, че ако не видя резултати каквито трябва ще , му взема компа .

# 23
  • Мнения: 14 133
Нашият, ако си мисли, че през цялата междусрочна ваканция ще лежи пред компютъра и телефона, не е познал.   Twisted Evil
Ще му връчим книга за четене още в събота.  Crossing Arms

# 24
  • София
  • Мнения: 7 673
Момичета, правилно ли разбирам, че в Регалия трябва да се ходи преди изпита да се плати? т.е. не може да се попълни регистационната форма и да се плати на място? Защо ми се върти, че преди можеше?
Как определяте сложността на пробните им? Дали си заслужава да се разходим дотам събота, специално, за да платим или просто да го пропуснем?  newsm78

# 25
  • Мнения: 14 133
Добро утро!  bouquet
Успешен ден на връстниците!  Praynig
Вероятно ще разберем какви ще са срочните оценки по повечето предмети в петък, когато класната им даде бележниците. Каквито преценят, такива ще му оформят учителите.  Peace

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 5 022
Добро утро!

И моят е още втора смяна, нищо че учат с програмата за втори срок вече.
Вчера оформен по химия -5. Разочарован, защото му е един от любимите предмети, но на последното контролно изкара 4 и е нормално да му пише 5 за срока.

Иначе се е насочил към МГ, ама като му гледам резултатите от ПИ, не знам дали ще влезе.  Thinking Мързелът му е голям. Хмх.
Отсега си е подредил желанията: МГ Системно програмиране /1 паралелка/ и математика+английски /4 паралелки/, ПГЕЕ /проф гимназия по електротехника/ - Комп. техника /1паралелка/ и комп. мрежи /1 паралелка/
Аз съм против второто училище, или по-скоро съм "за" да пишем преди него ЕГ, но той ми се е запънал и не знам дали ще успея да го убедя... Crossing Arms

# 27
  • гр. София
  • Мнения: 1 136
Добро утро, мами и от мен  wavey

И на нас вече ни връчиха програмата за втория срок. Ох, добре, че вече ще бъдем първа смяна  newsm10
По тъмно се прибирахме досега... А и ученичката много по-добре си планира ангажиментите когато са сутрин на училище. Следобед й остава време да си прегледа уроците, упражненията, също за спорт и малко почивка. На нас засега класния не ни е казал за РС.
И аз мисля, че към края на седмицата вече ще са ясни срочните оценки, защото все още ги изпитват нашите седмокласници. Thinking
Спорен ден и от мен, мами  Heart Eyes

# 28
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Само по БЕЛ са им казали оценките, 5 ще имаме, г-на казал, че малко не й достига до 6 и втория срок трябвало повече да се постарае, аз и казвам ми учи повече за 6, а пък тя ми вика ми аз по БЕЛ не уча, само домашна пиша, още в час научавала всичко  Rolling Eyes ми то за това е 5. Това е единствения предмет, който наистина и идва отвътре.
По Математика са свършили с дяла и са правили контролна оценките от която ще са към 2я срок, били приключили с 1я, казала госпожата. Вчера почнали пак геометрия - еднакви триъгълници.
Оценките ще ги видим в петък.

# 29
  • Мнения: 14 133
Браво на децата на anik79 и Бенджи.  Peace
Бенджи, страхотни желания има младежа. Дано  да успее да се класира.  Praynig
Нашият има  оформена 5-ца за срока по химия.  По АЕ ще има 6-ца. Hug

Последна редакция: вт, 31 яну 2017, 12:35 от chibi

Общи условия

Активация на акаунт