Седмокласна - ВТОРИ СРОК - Успех на старта!

  • 67 126
  • 782
  •   1
Отговори
# 30
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Офф с тоя Английски ..... Моника каза, че сигурно ще има 4. Детето се оплаква, че почти нищо не учат, някакви думи, изречения, учителката не обяснявала нищо, незнам тя ли не обяснява децата ли не слушат, но факт е, че тестовете които дава ми се виждат много трудни и децата масово са 3-4, тук-таме 5-6 и то които  на уроци.

# 31
  • Мнения: 320
И моята не е оформена по нищо, колебае се между 5 и 6 почти по всички предмети.

# 32
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

Шани, предстоящи ПИ в Регалия на 12.02. - БЕЛ и 19.02. - МАТ. На 19.02. има и МАТ в СМГ.

Мерси на теб и на Вачето  bouquet

kimbolina - как става записването? Гледам си го записала набора Simple Smile

Оф, как не ми се знаимава с тази 7мокласна одисея  Crazy... пак  Tired

# 33
  • София
  • Мнения: 337
Мерси за темата!  bouquet
Доволна съм, че този срок набора има само няколко петици, една от които по БЕЛ. Надявам се втория срок на по-добри резултати.

А ако не е тайна къде точно ги гледате тези неща за ТУЕС:
Браво за избора на Йони!   Peace
Дано да успее да постигне целта си!    Hug
Днес, според сайта на училището, ще заседава Обществения съвет. Една от обсъжданите точки ще е предложението за план-приема. Наближава да се изяснят нещата.   Wink

Последна редакция: вт, 31 яну 2017, 16:16 от loveforever

# 34
  • столицата
  • Мнения: 3 797
И моето е почти оформено. Очакваме ссамо физиката и се надявам да се похваля с пълна отличничка Simple Smile
Чакаме и резултати от ПИ, които ще дадат по-реална представа за нивото на знанията.
Още се лутаме с ориентацията за след седми клас newsm78

# 35
  • България, София
  • Мнения: 1 755
Привет момичета  Hug

Ваче, благодаря за новата тема  bouquet

Не знам моята девойка как ще бъде оформена все още. Ясно е, че по физика ще има 5.
По БЕЛ се навядам да е за 6, по математика госпожата мин.седмица не искала да й каже как ще я оформи, там може и да е за 5.
Иначе и тя се лута и още не знае къде иска да учи след седми клас  Rolling Eyes
Аз съм за ЕГ, но не знам какво ще реши.
Зесега СМГ и НПМГ не са ни в листата, ама знам ли какъв акъл ще й дойде  newsm78

От втория срок минават втора смяна. Това хич не е добре. С втората смяна времето по - не стига. Но няма начин. Поне ще се понаспивам малко по - добре  Wink

# 36
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
При нас смените се сменят всеки месец така че др месец сме 2ра смяна.

И Моника още незнае къде иска да учи. Спряга Руска гимназия и Испанска.

# 37
  • София
  • Мнения: 4 042
  И моят май е оформен. Не съм съвсем сигурна, но ще има само 6 и 4.  Joy
  По точните, забавните и БЕЛ- шестици, по другите -четворки.  hahaha Изключение прави биологията, която му е достатъчно интересна, че да слуша в час и май ще е 6. Аз се надявах на 5 по география, но по негови думи надеждите ми не са много реалистични.
  А, и не е ясно колко ще има по ИТ, но той не е наясно и какво точно учат по този предмет.  Tired

  А желанията за прием са подредени:
1. Сегашното му училище
2. АК (?!)
3. Все ми е тая, ти избери.

Така като гледам, ще отидем директно към т.3.  Twisted Evil

# 38
  • Мнения: 14 133
Аз нищо не гледам за ТУЕС.
Не съм от столицата, но и чак тук за него се чуват много хубави неща
Жееланието на нашия е едно - да остане в неговото училище.

# 39
  • Мнения: 1 081
Aunt Ogg,
Голяма скица е твоят. Винаги се забавлявам с неговите умотворения.
Имам предложение към теб - тук до нас е семинарията. На оградата й вече няколко години виси един голям транспарант, на който пише, че има прием след 7 клас - на седмичен пансион, пълна държавна издръжка. Хем детето прибрано, хем по-малко разходи за семейния бюджет.
За съжаление приемът е само за момчета. Не мога да се възползвам за наборката. Но тоз' Дамоклиев меч висеше със страшна сила над главата на батко й.
 

# 40
  • Русе
  • Мнения: 11 920

Имам предложение към теб - тук до нас е семинарията. На оградата й вече няколко години виси един голям транспарант, на който пише, че има прием след 7 клас - на седмичен пансион, пълна държавна издръжка.
 Много интригуащо звучи. Пее добре, може да омайва и да метне всеки. Направо го заплювам, ако не го приемат там дет се гласим. Показах му офертата. Хич не му хареса. То и на мен не ми харесва , че ще има 4 по математика за срока. По Бел успя да върже петицата за срока, но на съчинението-разсъждение е изкарал 4, което е някакъв напредък от предното с 3.Добре, че имаше и купища петици и една щестица през срока.

Последна редакция: вт, 31 яну 2017, 18:08 от A m b e r

# 41
  • София
  • Мнения: 4 042
Aunt Ogg,
Голяма скица е твоят. Винаги се забавлявам с неговите умотворения.
Имам предложение към теб - тук до нас е семинарията. На оградата й вече няколко години виси един голям транспарант, на който пише, че има прием след 7 клас - на седмичен пансион, пълна държавна издръжка. Хем детето прибрано, хем по-малко разходи за семейния бюджет.
За съжаление приемът е само за момчета. Не мога да се възползвам за наборката. Но тоз' Дамоклиев меч висеше със страшна сила над главата на батко й.
 

 Joy Joy Joy Якооо! А после ще има : "Божията сила е равна на божията маса по божието ускорение." Сега ми стана ясно как е тръгнал вица... Joy Joy

# 42
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

Имам предложение към теб - тук до нас е семинарията. На оградата й вече няколко години виси един голям транспарант, на който пише, че има прием след 7 клас - на седмичен пансион, пълна държавна издръжка. Хем детето прибрано, хем по-малко разходи за семейния бюджет.

хм... интересено  Thinking

# 43
  • Мнения: 21 455
Имам предложение към теб - тук до нас е семинарията. На оградата й вече няколко години виси един голям транспарант, на който пише, че има прием след 7 клас - на седмичен пансион, пълна държавна издръжка. Хем детето прибрано, хем по-малко разходи за семейния бюджет.
Когато ходихме да записваме НПМГ-ееца, минахме от там. Като видя транспаранта, заяви че е сбъркал училището. В семинарията всичко предлагали на едно място.  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 14 133
Ще ме уморите.  hahaha

Когато ходихме да записваме НПМГ-ееца, минахме от там. Като видя транспаранта, заяви че е сбъркал училището. В семинарията всичко предлагали на едно място.  Mr. Green
М-да.  smile3532

 Якооо! А после ще има : "Божията сила е равна на божията маса по божието ускорение." Сега ми стана ясно как е тръгнал вица... Joy Joy

Това направо чупи мрака.  Joy Joy Joy

Чакам нашият да се прибере от училище, за да разбера дали не са го оформили днес по още някой предмет.  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт