Дом за всеки

  • 71 572
  • 851
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: X
Някой дали е намерил обявите в нета за тези апартамевнти, за да видим реалните им цени?Joy

# 736
  • Мнения: 9 203
Не мисля , че някой ги е търсил понеже се уточни, че е снимано преди 2 години. А сега го излъчват за пълнеж на лятната програма. Шеф под прикритие пък е повторения от преди 2 год.

# 737
  • Мнения: 4 872
   Пуснах епизода на запис. Едвам я издържам агентаката. Много е лигава, ужасна интонация на гласа, а коментарите ѝ към имотите- абсолютно неадекватни и непрофесионални.

# 738
  • Мнения: 19 518
Брокерите съвсем обяснимо изтъкваха само предимствата на имотите, скипвайки недостатъците. Първоначално се дебнеха един друг и беше интересно, сега не е така и недостатъците остава да ги открием ние. Както и да е - младата двойка бяха много симпатични хора, държаха се естествено на фона на лигавата брокерка /сигурно си мисли, че е много професионално това държание, да спечелиш клиента. Мен специално това фамилиарничене би ме отблъснало/. Нямаше и толкова подигравки към имотите, което е добре - ама гледката към гробищата беше потресаваща, а те изтресли огромен блок с открит изглед към гробовете - направо нямам думи.

# 739
  • Мнения: 9 677
Мен гледка кън гробища въобще не ме притеснява. Не бих имала проблем да живея до тях. Дори виждам предимства. Grin
Брокерката нали не беше истинска брокерка, а ПРка в Нова? Или бъркам? Въпреки, че дори и ПР, пак не отива да е лигава.
Скъпият имот - о, няма такъв смях. Joy Жилищата от "Бригада Нов дом" излгеждат по-добре от милионерския апартамент. Joy
Двойката бяха приятни. Дано са намерили идеалното за тях гнезденце. Simple Smile (Аз не вярвам, че се спират на жилщата от предаването).

# 740
  • Мнения: 19 518
Това в което дълбоко не вярвам е някой да купи от четири огледа имот. Доста месеци обикаляне и разпитване се наложи да изтърпя, преди да направя това упражнение.

# 741
  • Мнения: 36 607
Да, и преди това ме дразнеше в предаването - казват, че избират нещо, но в действителност надали някой се е настанил във въпросното жилище. Всичко са просто приказки.

# 742
  • DE
  • Мнения: 9 068
В търсене на дом по света показваха имота след нанасянето на семейството.
Като чета коментарите изобщо нямам желание да гледам.

# 743
  • Мнения: X
Най-много ме " впечатли" луксозния апартамент в центъра:). Българските новобогаташи, както обикновено, хвърлят в джаза:)

# 744
  • Мнения: 19 518
На мен тази част от предаването ми е най-безинтересна - тази със скъпарските имоти. Безвкусица, скъпо, нефункционално и недостижимо. Само пълнеж. Интересни са ми емоциите на хората, търсещи имот които имат ограничен бюджет - не тези, които с едно щракване на пръсти могат да си купят обзаведено и лъскаво жилище.

# 745
  • София
  • Мнения: 11 638
Не знам тук как е, но в Търсене на дом по света, на нас ни показват три имота, но реално обикалят повече. Избират да покажат най-интересните и тези, които все пак са харесали. И там го играят уж само три, но често се изпускат по някоя реплика и става ясно, че са били повече. Предполагам, че и тук е така.

# 746
  • Мнения: 11 555
   Пуснах епизода на запис. Едвам я издържам агентаката. Много е лигава, ужасна интонация на гласа, а коментарите ѝ към имотите- абсолютно неадекватни и непрофесионални.
И мен Пепито ужасно ме дразни.

# 747
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Тристаен в Карпузица  85-87 кв.м.  над 3 етаж....85 000 - 88 000 евро.

110 кв.м.  - 107 000 евро   5 етаж.
Към днешна дата.

В предаването    88 кв. м.  68 000 евро.... обаче не видях етажа....на първи и втори етаж и днес има за 57 000 евро.

# 748
  • Мнения: 36 607
Не казаха ли 14-ти етаж? Или това беше за предния...

# 749
  • Мнения: X
На 14ти етаж бяха последните два в Борово и Красно село

Общи условия

Активация на акаунт