Дом за всеки

  • 71 527
  • 851
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 213
Предаванията са стари, шеф под прикритие се повтаря и БГ сериала са го давали преди. Защо изобщо това е новина нз, като това не са нови предавания. Хавай 5 0 го рекламираха, че започва от юли месец, така че нищо странно няма в програмата им. А това предаване Дом за всеки изобщо няма смисъл като цените не са актуални вече и ситуацията е друга, изобщо да са го давали като са го снимали. Сега и да очакват рейтинг няма как да стане.

# 841
  • Мнения: 36 457
Изглежда на Шефа и Дом за всеки има още неизлъчвани епизоди, които ще си останат неизлъчени.

Всъщност, най-интересното предаване за домове, е Търсене на дом по света - защото виждаш какво има по света. Мисля, че и преди коментирах същото - ако не дават екзотични дестинации, нещата стават еднотипни. Разбрахме какво търсят американците - гледах 2-3 сезона и ги научих наизуст, вече ми е тъпо да го гледам :
Скрит текст:
Къща с размери на читалище, огромен заден двор, 3-4 спални, едната от които значително по-голяма от останалите. Ако няма дрешник към всяка спалня, не се брои за спалня (не са чували за гардероби), освен това трябва да има и баня с тоалетна. В банята на главната спалня трябва да има два умивалника(странно усещане за лично пространство, още повече, като се има предвид, че разполагат с няколко бани). За предпочитане е всички стаи да са боядисани в бледи еднотипни цветове и подът да е еднакъв навсякъде (дървен под, не килим и не плочки или ламинат). В кухнята - задължително гранитни плотове (пак в безличен цвят - ако е черен, зеленикав или нещо такова, има 90% вероятност офцата да не го хареса), по възможност и остров. Иноксови уреди, задължително газова печка и много голяма фурна. Най-добре е да няма съседи от никъде(?!) или да са по-надалеч.

За сметка на това, когато търсят в чужбина, има съспенс. Най-забавно е, когато им показват занемарени селски имоти - примерно в Италия или Франция. Неотдавна даваха едни американци в Търново.
Същото се отнася за ловците на острови и донякъде за Карибски живот.

# 842
  • Мнения: 4 872
Petia Kageyama, и голяма кухня плюс обширна стая за гости Trollface

Няма да забравя, колко учудена останах, като показаха голяма луксозна къща на два етажа с басейн и обзаведена в Коста Рика струваща почти колкото тристаен в София  Satisfied

# 843
  • Мнения: 36 457
Къщите в Тексас са много евтини - огромни, с вид на имения и струват до 500 000 долара. Тук не може да се купи за толкова, ако е в голям град, а пък по морето, ще е няколко пъти повече)) Но техните може и да са от талашит, кой знае... Докато нашите обикновено са солидни.

# 844
  • Мнения: 4 872
Ако мине модератор, може и да ни затрие коментарите, но аз да си кажа Grinning Сега, като се замисля, май съм гледала само Търсене на дом по света. За Америка -не. Факт е, че имотите в мексиканските курорти,например, са в пъти по-евтини от имоти в Европа, без значение от локацията...
Хубаво предаване и няма нищо общо с това по Нова тв.

# 845
  • Мнения: 36 457
Тези с островите са забавни, обаче понякога си мисля, че имотът им за два милиона долара ще изчезне, след една по-силна буря...

# 846
  • Мнения: 13 187
И аз съм си го мислила, не ги ли е страх на тези острови?

А за огромните къщи - искат двойни печки и газови котлони, а като ги дават накрая, винаги режат домат или краставица и то видимо некадърно, за какво са им тези печки?!
За нашето предаване - не ми харесват нито цените, нито кошмарния вид на жилищата, но действителността е такава. Като търсихме съм видяла истински дупки, а цените като за лукс категория.
Много ме е яд, че го махат, повече ми харесва да го гледам и да се дивя, отколкото някакъв затъпяващ сериал и то не наш...

# 847
  • Мнения: 36 457
Нашето предаване прилича на руското, само че там разглеждаха по-луксозни имоти. Дом в чужбина, или нещо такова... Зяпат, зяпат и накрая не купуват нищо. Създава усещане за недовършеност - искам да е истинско риалити, а не нагласено...

# 848
  • Мнения: 19 475
За мен предаването си беше много хубаво, Драго Симеонов беше много забавен, единствените недостатъци са тези, които описа НСЧ - неактуални оферти и мними брокери като Пепито Димитрова, която беше объркала формата и го удряше на флирт с клиентите.

# 849
  • Мнения: 13 187
И на мен водещият ми е забавен. Темата е интересна, даже брокерите не ме дразнеха много.

# 850
  • София
  • Мнения: 618
Жалко, и на мен предаването ми харесваше, макар че този сезон да не беше с актуални оферти.

Офф: Освен Търсене на дом по света, много ми харесва Евтин дом на плажа. Имаше и едно друго, в което купувачи с ограничен бюджет оглеждат супер скъпи имоти, взимат от тях идеи, купуват някой коптор и го преобразяват, така че да го направят ваканционен, да го отдават под наем и да излязат на печалба, но как се казваше. Thinking

# 851
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Според мен януари месец  - следващият мъртав Тв. месец  - ще го подновят!

Общи условия

Активация на акаунт