Варна 4

  • 25 848
  • 282
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 119
Къде казвате беше този Максим  newsm78

Тръгваш по алеята зад Хоризонт, вървиш, вървиш и се пада в ляво Grinning
На Хоризонт го знам комплекса, май ставаше въпрос за някакъв бар до Червения площад с пързалка?

# 31
  • Мнения: 1 629
Фелисити, става дума точно за този, който съм обяснила Grinning

Ако има желающи за среща довечера, разпишете се тук

# 32
  • Мнения: 429
Здравейте! Утре живот и здраве пътуваме за Варна .. при мама  Laughing Събирам сили да почна да приготвям багажа  Joy Моля ви за помощ - не познава педиатри във Варна, а искам да имам координатите на поне един за всеки случай, защото планираме да останем 1 месец. Живея до Пикадили на Чаталджа, но няма толкова голямо значение къде ще е педиатърът, важното да е добър.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Здравейте! Утре живот и здраве пътуваме за Варна .. при мама  Laughing Събирам сили да почна да приготвям багажа  Joy Моля ви за помощ - не познава педиатри във Варна, а искам да имам координатите на поне един за всеки случай, защото планираме да останем 1 месец. Живея до Пикадили на Чаталджа, но няма толкова голямо значение къде ще е педиатърът, важното да е добър.
Д-р Стоянов 0888/629-609 Много съм доволна от него,набляга на хомеопатията ако не е наложително нещо друго.Ходи по домовете,прегледа струва 20 лв.Дано не ви се налага да ползвате,който и да е педиатър Hug

# 34
  • Мнения: 429
vania_na, много ти благодаря     bouquet  А къде преглежда д-р Стоянов?

# 35
  • Варна
  • Мнения: 10 493
vania_na, много ти благодаря     bouquet  А къде преглежда д-р Стоянов?
Незнам къде му е кабинета newsm78.Викала съм го само в къщи

# 36
  • Мнения: 429
vania_na, много ти благодаря     bouquet  А къде преглежда д-р Стоянов?
Незнам къде му е кабинета newsm78.Викала съм го само в къщи

Нищо, не се притеснявай   bouquet

# 37
  • Мнения: 164
Къде казвате беше този Максим  newsm78

Тръгваш по алеята зад Хоризонт, вървиш, вървиш и се пада в ляво Grinning
На Хоризонт го знам комплекса, май ставаше въпрос за някакъв бар до Червения площад с пързалка?

E az bqh kazala 4e jiveq do bar Maxsim ,no ne tozi v morskata gradina do Horizont,a na 4ervenia plo6tad:)

# 38
  • Мнения: 20
Здравейте! Утре живот и здраве пътуваме за Варна .. при мама  Laughing Събирам сили да почна да приготвям багажа  Joy Моля ви за помощ - не познава педиатри във Варна, а искам да имам координатите на поне един за всеки случай, защото планираме да останем 1 месец. Живея до Пикадили на Чаталджа, но няма толкова голямо значение къде ще е педиатърът, важното да е добър.
Д-р Радостина Ангелова има кабинет в Окръжна болница, там ще ти е съвсем близо.
Много е мила и внимателна. Според мен е добър и компетентен лекар.
Четни дати - следобед, нечетни - сутрин.
Може би ще е добре да се регистрираш като временно пребиваващ, за да не трябва да плащаш. Но по добре попитай как точно стоят нещата.

# 39
  • Мнения: 3 960
За хубави, направени с вкус букети, препоръчвам:
1. една малка цветарница в гараж,  с/у супермаркет Пикадили на бул. Чаталджа

Аз изобщо не я препоръчвам -така ми окипази букета за гражданския брак SickТакова грозно нещо не бях виждала до този момент ooooh! а хем ми го прави по снимки и нямаше нищо общо с този на снимката #Cussing out
За църковния брак и за колата си поръчах от друго място и ми направиха точно това което исках Heart Eyes -на Червения площад в уличката до *Крали Марко*

# 40
  • Мнения: 429
Здравейте! Утре живот и здраве пътуваме за Варна .. при мама  Laughing Събирам сили да почна да приготвям багажа  Joy Моля ви за помощ - не познава педиатри във Варна, а искам да имам координатите на поне един за всеки случай, защото планираме да останем 1 месец. Живея до Пикадили на Чаталджа, но няма толкова голямо значение къде ще е педиатърът, важното да е добър.
Д-р Радостина Ангелова има кабинет в Окръжна болница, там ще ти е съвсем близо.
Много е мила и внимателна. Според мен е добър и компетентен лекар.
Четни дати - следобед, нечетни - сутрин.
Може би ще е добре да се регистрираш като временно пребиваващ, за да не трябва да плащаш. Но по добре попитай как точно стоят нещата.

благодаря, дали можеш да ми дадеш и някакъв тел   bouquet

# 41
  • Мнения: 20
само на регистратурата на Окръжна болница мога да ти дам ( ако няма някаква промяна)
052/ 2 13 41 -  от него ще те свържат с кабинета и

# 42
  • Мнения: 429
благодаря много, сега ще бъда по-спокойна и ако успея да събера целия багаж в близките сто години- ще тръгнем  Simple Smile

# 43
  • Мнения: 651
  mi6onka препоръчвам ти д-р Донка Костова.Тя е нашето педи и съм много доволна от нея.Кабинета и е на Бръкстон близо до Пикадили Чаталджа (има едно читалище,а срещу него училище и като ги подминеш в един висок блок се вижда има аптека и табела).Много не съм по обесненията,надявам се да си ме разбрала.Понеделник,сряда и петък е от 8 до 14,а другите дни е от 14 до незнам май до 19

# 44
  • Мнения: 8 769
Здравейте! Може ли някой да ми препоръча някой детски уролог във Варна, който да си разбира от работата  newsm78
Аз също не мога да ти помогна, за съжаление, но бих ти препоръчала две неща:
Да питаш за съвет вашият педиатър
Да потърсиш и да пуснеш тема в здравния справочник.
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт