Варна 4

  • 25 892
  • 282
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 922
За хубави, направени с вкус букети, препоръчвам:
1. една малка цветарница в гараж,  с/у супермаркет Пикадили на бул. Чаталджа

Аз изобщо не я препоръчвам -така ми окипази букета за гражданския брак SickТакова грозно нещо не бях виждала до този момент ooooh! а хем ми го прави по снимки и нямаше нищо общо с този на снимката #Cussing out
За църковния брак и за колата си поръчах от друго място и ми направиха точно това което исках Heart Eyes -на Червения площад в уличката до *Крали Марко*
За Стела ли става въпрос?  Thinking Не съм виждала грозен букет, направен от нея. А доста често аз и една приятелка ползваме услугите й.

# 46
  • Мнения: 164
Момичета спите ли още ?Май късничко сте се прибрали снощи ,а? smile3521Как изкарахте в Продадена невеста?А снимки?

Ина хрис  за статистиката съм 25г.с +7кг.Бях ти писала преди ,но така и не ме вмъкна.На 31 г съм, живея в района на Червения площад , първа бременност и за сега се вижда  момченце.
 stork-boyЧао за сега и целувки lovekiss

# 47
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ъх, изкарахме добре, обаче в Невестата ни нападнаха разни тлъсти котки, разфърчаха се косми, разпищяха се гости, много странно ми се стори, ама то там една задушевна обстановка, очакваше се развой на призрачното събитие... И тия хора много заможни, нагъчкали се с винени бутилки, че и ги надписали, не мож да си прибере за у дома човек нищичко!!  #Cussing out Фотоси има в Здравич, предполагам ще ги донесе скоро. Дидка тоя път успя да дойде, а пък Киса пропусна да й се пофаля с нови аксесоари, ам аза другия път ще се накича пак. Коледа е все пак!  Grinning
Ходихме на танци, Катя получи изгаряне 2-ра степен по ръцете, от търкане на кола, а аз пуснах корени на един стол, щот от ишиас и схванат мускуло по-нагоре не моех денсам както навремето, гат бяф млада.  Blush Десика и Тони отразиха едно ретро също, привличаха чужди погледи, но жени налитаха само на нашето Кате... Поразии всякакви. Емоция да става!

# 48
  • Мнения: 9
Здравейте! Утре живот и здраве пътуваме за Варна .. при мама  Laughing Събирам сили да почна да приготвям багажа  Joy Моля ви за помощ - не познава педиатри във Варна, а искам да имам координатите на поне един за всеки случай, защото планираме да останем 1 месец. Живея до Пикадили на Чаталджа, но няма толкова голямо значение къде ще е педиатърът, важното да е добър.
Д-р Радостина Ангелова има кабинет в Окръжна болница, там ще ти е съвсем близо........

[/quote]

Аз лично изобщо не съм доволна от тази лекарка Радостина Ангелова  #Cussing out .Щеше да скепази синът ми, добре че го заведох на частно, оказа се че имаме плевмония, а Р.Ангелова не искаше да повярва . Отидохме в болницата и там по всички изследвания и рентген се оказа, че наистина имаме плевмония.  Ще ти дам телефоните и, но изобщо не я препоръчвам , макар че има добра репутация :служебния и е 052/21-36-796, а мобилния 0888/894386.
Много добра лекарка (поне според мен) е д-р Харитонова, работи в стоматологичния център, млада е и те изслушва, обяснява много подробно,взема по12-15лв на преглед ако не си неин пациент. Определя много точно диагнозата.  Работи всеки ден до 13ч.
дано не ти се налага изобщо да ходиш по лекари  Peace

а относно записването за временен лекар, трябва да отидеш в здравната каса,там се попълва молба за ибор на временен лекар като си посочваш за колко време искаш да е (най-дългия период е 4 месеца),отиваш при избрания педиатър и ако той е съгласен си нанася данните в листовката за избор. след тия месеци автоматично пак си оставаш при твоя стария педиатър.
успех

# 49
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Извинявам се за наглостта, която ще проявя, обаче няма болест "плевмония". Въобще никак.

# 50
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Е разбрахме за какво става въпрос Laughing

# 51
  • Мнения: 20
За всеки доктор има негативни и добри отзиви. Аз съвсем случайно за Харитонова знам, че е объркала варицела с  ухапване от паяк. Беше личен лекар на моя приятелка - вече не е...

# 52
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Здравейте,варненки! Simple SmileАз отдавна не съм се разписвала тук. Rolling EyesКак сте,чакате ли лятото с нетърпение,а? SunglassesАз да.Весели емоции ви желая на всички и се надявам все някой ден да се присъединя към вечерните или дневните срещи. Flutter

Искам да запитам тези,които скоро са пускали децата си на ясла Къде във Варна продават от тези кърпи,които изискват там с размери 30/30?
Довечера ще излизам да търся,че до понеделник не остана време,Калоянче ще е "ученик". Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 2 922
Здравейте,варненки! Simple SmileАз отдавна не съм се разписвала тук. Rolling EyesКак сте,чакате ли лятото с нетърпение,а? SunglassesАз да.Весели емоции ви желая на всички и се надявам все някой ден да се присъединя към вечерните или дневните срещи. Flutter

Искам да запитам тези,които скоро са пускали децата си на ясла Къде във Варна продават от тези кърпи,които изискват там с размери 30/30?
Довечера ще излизам да търся,че до понеделник не остана време,Калоянче ще е "ученик". Heart Eyes
Деска, може да купиш плат да ти ги ушият. Провери магазина за платове Роза (в една от пресечките с/у Окръжна болница) - мисля, че там имаше newsm78 Аз не си спомням дали ших или купих, но ако съм купила е било от детски м-н Мики на ул. Дрин, защото по други въобще не ходих да търся. От този магазин със сигурност купих хавлиени бели лигавници.

Последна редакция: чт, 04 май 2006, 17:58 от baby_doll

# 54
  • Мнения: 133
Извинявам се за наглостта, която ще проявя, обаче няма болест "плевмония". Въобще никак.
Абсолютно съм съгласна и те извинявам за т. нар. наглост. Не че ти пука сигурно... Laughing

# 55
  • Мнения: 198
Здравейте мацки, да се разпиша и аз че позачезнах малко.  Временцето е супер днес, хайде дано да се управя вече, че искам топличко, и да не се чудя по половин час с какво да се обличаме  Grinning

# 56
  • Мнения: 2 784
Ау, наглост до безобразие!  Mr. Green 2 пъти съм го карала туй жУвотно, дето уж го нЕмало. К'во ще да е било тогадзи? newsm78
Пък ние с Калина сме болни.  Confused Седим си в къщи и си менкаме бацилчета. И пощуряваме вече. Мъкааааа! #Cussing out
Я някой да ми предложи хубаво местенце за среща на класа след 10 годишна раздяла. За около 10 души, с не много силна музика и храна за всеки вкус.

# 57
  • Мнения: 1 108
Ина хрис  за статистиката съм 25г.с +7кг.Бях ти писала преди ,но така и не ме вмъкна.На 31 г съм, живея в района на Червения площад , първа бременност и за сега се вижда  момченце.
 stork-boy

А не  Naughty
Ти разглеждаш ли първа страница? Thinking
Вмъкната си заедно с останалите на 02.май

# 58
  • Варна
  • Мнения: 10 786


Искам да запитам тези,които скоро са пускали децата си на ясла Къде във Варна продават от тези кърпи,които изискват там с размери 30/30?
Довечера ще излизам да търся,че до понеделник не остана време,Калоянче ще е "ученик". Heart Eyes

Деска, аз ги купих готови от едно магазинче на пазар Чаталджа. Влизаш вътре из алуминиевите магазинчета и търсиш табела с надпис "Златев" - това е силистренска фирма, продават разно детско бельо, пижамки, тениски, имат и такива кърпи, едната, ако не се лъжа, струва 0,30 лв.

Същата фирма е представена и на изложението, но там едва ли са докарали от кърпите.  Simple Smile

# 59
  • Варна
  • Мнения: 4 295


Искам да запитам тези,които скоро са пускали децата си на ясла Къде във Варна продават от тези кърпи,които изискват там с размери 30/30?
Довечера ще излизам да търся,че до понеделник не остана време,Калоянче ще е "ученик". Heart Eyes

Деска, аз ги купих готови от едно магазинче на пазар Чаталджа. Влизаш вътре из алуминиевите магазинчета и търсиш табела с надпис "Златев" - това е силистренска фирма, продават разно детско бельо, пижамки, тениски, имат и такива кърпи, едната, ако не се лъжа, струва 0,30 лв.

Същата фирма е представена и на изложението, но там едва ли са докарали от кърпите.  Simple Smile

Мерси,Киса!Днес намерих като тръгнеш от Образцов дом надолу към центъра във втория търг.център на 2 етаж.Обяснявам,за да знаят и другите варненки,ако им се наложи! Laughing

Цвети,бързичко да оздравявате и двечките с Калина-малина! Hug

А за заведение,нашата 10-годишнина я правихме в едно ресторантче в пресечките зад Винса.Беше хубаво,точно както го описваш,но за име и улица за съжаление не се сещам(нали не бях аз организаторката) Crazy

Общи условия

Активация на акаунт