"Ние, нашите и вашите"

  • 58 533
  • 350
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 31 387
Аз съм голям фен на Елена Петрова. Толкова е красива, чаровна и добре облечена, че и прощавам недостига на талант в актьорското майсторство. Каква коса?!
Добре че тя е в главната роля, а Кирчо в мъжката.

Последна редакция: пт, 17 мар 2017, 19:08 от densi

# 106
  • Мнения: 25 867
Аз съм голям фен на Елена Петрова.

Ох, слава богу, бях започнала да си мисля, че нещо не съм наред, щом само аз я харесвам.
Толкова е красива, чаровна и някак си позитивно излъчваща, та пет пари не давам дали е добра актриса. То пък щото другите са едни актриси...  Stop
Само като чуя истеричните и махленски тонове и витизчийската изкуствена интонация, буквално се изприщвам. Отдалече се открояват актьорите, които не са минали през уеднаквяващата машина на НАТФИЗ, и то, защото светят със собствена, а не с отразена светлина.
С което не искам да кажа, че Елена Петрова е някаква страхотна актриса. Достатъчно ми е, че е различна.

# 107
  • Мнения: 2 742
И аз, и аз (барабар Петко с мъжете) съм от фенклуба на Елена. Но пък косата и не я харесвам. Не, че е лоша, но някак все еднакво и я правят. Вчера в една от сцените я бяха изправили и не беше така бухнала, много ми хареса така  Heart Eyes

# 108
  • София
  • Мнения: 8 165
Много ми харесва как я обличат в сериала Елена.

# 109
  • София
  • Мнения: 6 486
Аз съм голям фен на Елена Петрова.

Ох, слава богу, бях започнала да си мисля, че нещо не съм наред, щом само аз я харесвам.

Толкова красива жена, със сигурност много хора я харесват.
На мен чисто визуало ми е страхотна, и точно заради това ми се щеше да има повече талант, повече темперамент.
Самото и излъчване е едно такова  "умряло".

Последна редакция: пт, 17 мар 2017, 22:04 от ~Étoile~

# 110
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 22 125
Ооо, не мога да споря за красотата на Елена Петрова. Косата и е чудесна, тялото и лицето перфектни, две думи по въпроса няма. Цена няма да има ако играе маникенка или статуя.

# 111
  • София
  • Мнения: 335
.....а Иво /средният/ е по- зле и от него. Като прибавим и говорният "ефект" ситуацията е... зле.

Вчера попаднах на това:

https://vesti.bg/lyubopitno/lyubopitno/toj-e-samo-na-14-g.-a-vec … na-aktior-6066610

Ееее, не е лошо да се развива младежът, но докато е време да си оправи дикцията,
че има реална възможност НАТФИЗ да "произведе" поредния фъфлещ актьор.  Mr. Green
Не коментирам дали е талантлив или не, просто нищо не разбирам от това, което казва.....
А  сериалчето е отморяващо .... само дето Еленка ми лази по нервите..... ooooh!
А на мен страшно много ми допада Иво,това е дете с талант,една от най-добре изиграните роли.Говорният дефект в случая ми е ефект,в смисъл,прави ми го още по-истински.

# 112
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 522
Скрит текст:
.....а Иво /средният/ е по- зле и от него. Като прибавим и говорният "ефект" ситуацията е... зле.

Вчера попаднах на това:

https://vesti.bg/lyubopitno/lyubopitno/toj-e-samo-na-14-g.-a-vec … na-aktior-6066610

Ееее, не е лошо да се развива младежът, но докато е време да си оправи дикцията,
че има реална възможност НАТФИЗ да "произведе" поредния фъфлещ актьор.  Mr. Green
Не коментирам дали е талантлив или не, просто нищо не разбирам от това, което казва.....
А  сериалчето е отморяващо .... само дето Еленка ми лази по нервите..... ooooh!
А на мен страшно много ми допада Иво,това е дете с талант,една от най-добре изиграните роли.Говорният дефект в случая ми е ефект,в смисъл,прави ми го още по-истински.

Уважавам Вашето мнение  Л_Дани  Laughing
Бих приела този ЕФЕКТ само ако ролята го изисква да е с говорен дефект и бих го преглътнала,
но за съжаление в случая ми трябват субтитри.... Mr. Green
Иначе досаждам на домашните с въпроса "Какво каза .....?   newsm78
А за таланта му.....   no comment

Скрит текст:
Същата мъка изпитвам и с други актьори в други филми, сериали, театрални постановки.
Така е, като сега всичко живо се е втурнало изкуство да прави..... Joy
Може пък и от ЕГН-то ми да е....знае ли човек.... Hug

# 113
  • Мнения: 5 732
Записвам се при вас. Харесвам сериала.

И също съм фен на Елена Петрова. Много красива жена.

# 114
  • Мнения: 564
Здравейте,

И аз се записвам да следя темата. Сериалът много ми харесва. Забавен е и има доста лафове. Някои банални, но изиграни от децата много ми допадат.
Много ми харесва как играе Радина Биршош- в ролята на Деспина. Много е естествена.
А визуално много ми харесва Иво (въпреки че не му разбирам на моменти какво казва  Simple Smile). Малкият Вили също е голям сладур.

Ако някой разбере от къде обличат Елена Петрова да казва  Laughing, много хубави рокли й дават.

# 115
  • Мнения: 7 006
Дали ще имат бебе Лили и Христо? Crazy  Не вярвам, но да видим. Laughing



# 116
  • Мнения: 9 149
подкрепям българските сериали като ги гледам Simple Smile почти винаги. Особено правените от Димитър Гочев Най-много харесвах Под прикритие, революцията и Столичаните първите сезони, но и този ми допада сега.  Пък и само заради Кирил Ефремов и Краси Ранков бих го гледала. Неангажиращ, забавлява, съдейки по моите хлапета до преди няколко години - а тук по три - купона е пълен. Особено малкия е голям сладур. Моите и сега си правят гадни номера, макар да са само две.  И не ми пречи мънкането на някои, все пак слушаме те как говорят ,филма не е озвучен допълнително от дубльори ,като при чуждите сериали.  Или както играят в театъра. За другите не знам, но  нямам наблюдения, но  при Красимир  Ранков има разлика в пиеса и в сериал. И в сериалите повече ми харесва.

# 117
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 22 125
Краси Ранков вкарва живец в сериала.

# 118
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
подкрепям българските сериали като ги гледам Simple Smile почти винаги. Особено правените от Димитър Гочев Най-много харесвах Под прикритие, революцията и Столичаните първите сезони, но и този ми допада сега.  Пък и само заради Кирил Ефремов и Краси Ранков бих го гледала. Неангажиращ, забавлява, съдейки по моите хлапета до преди няколко години - а тук по три - купона е пълен. Особено малкия е голям сладур. Моите и сега си правят гадни номера, макар да са само две.  И не ми пречи мънкането на някои, все пак слушаме те как говорят ,филма не е озвучен допълнително от дубльори ,като при чуждите сериали.  Или както играят в театъра. За другите не знам, но  нямам наблюдения, но  при Красимир  Ранков има разлика в пиеса и в сериал. И в сериалите повече ми харесва.

Пепи, аз Краси Ранков няколко пъти съм го гледала на живо (в театъра) и не виждам голяма разлика с изявите му в киното.
Скоро го гледах в "Тартюф" - ами невероятно игра и там!!!  Peace

# 119
  • Мнения: 7 848
 Привет!
И аз съм го гледала и в театъра - не виждам разлика.
За разлика от брат му, той е по- приветлив, не се прави на недостижим. Аз не гледам задълбочено, но Краси и Стефка Янорова вкарват живец. Щото Мария нещо не я изтрайвам, но ТВ- то работи у дома на този сериал , щото ММ му е фен.

Общи условия

Активация на акаунт