"Ние, нашите и вашите"

  • 58 468
  • 350
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 14 660
От Костас на Оборище, иначе в кутии има от време на време и в магазинчето срещу входа на Руското училище на Шишман.

# 151
  • Мнения: 1 211
Дани Ангелов е страшен сладур, от както го знам ми харесва много и има прекрасно семейство, но тази роля на директора му пасва като ръкавица. Много добре играе мазен мръсник. И въпреки, че го харесвам, тук започна много да ме дразни, което значи че си прави супер ролята.

# 152
  • Мнения: 4 864
А коя е съпругата му? Имаше интервю с него и малкия , но жена не се появи.
Извинете за офф-а

# 153
  • Мнения: 1 211
А коя е съпругата му? Имаше интервю с него и малкия , но жена не се появи.
Извинете за офф-а

Мариана се казва, но не е популярна. Не знам, какво работи, всъщност. Приятели сме с Дани във фейса и съм я виждала на снимка, но не е известна. Имат и момиченце, прекрасно семейство са.

Последна редакция: пт, 31 мар 2017, 11:41 от Malko_Slance

# 154
  • Мнения: 7 006
Гръцките сладки, които Мартин подари на Деспина, си бяха баш арменски. Mr. Green
Ааа, недей така, че вчера ходих да купувам на малкия, че се присети за тях от филма  Mr. Green Ето тези http://www.mycookingbookblog.com/kourabiedes/
На мен пък сладките ми заприличаха точно на тези. Peace

Лили много се жегна за Светлето и Ицо... Може би защото точно тогава тя е харесвала Ицо а той е забил Светла...
Ще видим другата седмица
Тя направи такава реакция все едно за пръв път разбира за Светла и Ицо. Едва ли е знаела за ученическия им флирт. Rolling Eyes

# 155
  • София
  • Мнения: 335
Ей,тоя даскал по история е уникален,любимият ми образ.
А къде изчезна сервитьорчето с мека китка?
На Лили и Христо много ми се получава химията.Харесват ми много.

# 156
  • Пловдив
  • Мнения: 40 738
Ей,тоя даскал по история е уникален,любимият ми образ.
А къде изчезна сервитьорчето с мека китка?
На Лили и Христо много ми се получава химията.Харесват ми много.
Беше временно,по заместване  Wink

# 157
  • Мнения: 4 864
А тоя по история дето играе не беше ли и в революцията?

# 158
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Меката китка се надявах да го оставят, много се забавлявах с него  Joy
Учителят по история също ми е забавен.
Абе хубав е сериала, много свеж  Peace

# 159
  • Мнения: 9 107
А тоя по история дето играе не беше ли и в революцията?

в Столичаните, съпартиец на Славка Лютова. В новия сезон се върна като кмет на Извор.

# 160
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Учителя по история е много автентичен образ. Все още се намират подобни учители в училищата, пред пенсия и неадаптирали се към новите реалности (не казвам, че всички колеги пред пенсия са такива, а че има И такива 🤗). Много ме радва. Преди две три години се пенсионира колега, който така канеше учениците "да беседват" на дъската за... Само дето той не беше толкова отвеян.

# 161
  • Мнения: 288
И на мен много мо харесва сериалчето. Разпуска, забавлява, грам не натоварва.  Simple Smile А актьорите, които играят Иво и Кристиян, дали нямат някаква роднинска връзка? Много си приличат, дали заради прическата, не знам. Thinking

# 162
  • Мнения: 1 211
И на мен много мо харесва сериалчето. Разпуска, забавлява, грам не натоварва.  Simple Smile А актьорите, които играят Иво и Кристиян, дали нямат някаква роднинска връзка? Много си приличат, дали заради прическата, не знам. Thinking

Да, заради тази ТАКА модерна прическа. И брат ми иска да си я прави, на тази възраст е. Кога тръгнаха всички с тези опашки?!?

# 163
  • Мнения: 9 865
По-добре така, отколкото всички бръснати като пандизчии, честно казано.

# 164
  • Мнения: 2 742
Много разтоварващ сериал. Тъкмо човек се сдуха, че пациент жив от Св. Кирил не излиза и от Нова му дават хапче против депресия с "Ние, нашите и вашите". Laughing

Общи условия

Активация на акаунт