Нашите кухни - 67

  • 109 220
  • 759
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 6 351
Драго, чудесен апартамент се е получил. И аз с въпрос за баните- само с наклона успявате ли да не се мокри цялото помещение и може ли да ми кажеш каква марка са ти сифоните? Мерси!
 
Мерси Simple Smile
Голямата не се мокри извън кабината без да има уплътнение на вратата отстрани или долу. Малката има уплътнение на паравана отдолу и то спира водата.
Цитат

# 271
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Shadowman, мога ли да открия някъде в Пловдив плоскости на Орма? Имам мостри, но само на цветовете, щеше ми се да видя парче или цяла плоскост.
И още два въпроса. В магазина на Блум (Рали М) има ли парчета плоскости като мостри, или са само т.нар. каталози с цветове? Специално от плотове на Kaindl се интересувам.
Имам спомен, че не препоръчваш ПДЧ гланц, но не си спомням защо. Каква е причината?

# 272
  • София
  • Мнения: 2 808
sise_to,дано да ви я монтират по-скоро Hug А вие на какъв цвят кухня сте се спрели?
Бяла ще е. Ще я покажа като я монтират.  Hug

# 273
  • Мнения: 810
Shadowman, мога ли да открия някъде в Пловдив плоскости на Орма? Имам мостри, но само на цветовете, щеше ми се да видя парче или цяла плоскост.
И още два въпроса. В магазина на Блум (Рали М) има ли парчета плоскости като мостри, или са само т.нар. каталози с цветове? Специално от плотове на Kaindl се интересувам.
Имам спомен, че не препоръчваш ПДЧ гланц, но не си спомням защо. Каква е причината?
За Пловдив може да посетите магазина на Мебелин 07, малко е забутан, но по адреса в сайта им ще го намерите. Моя майстор ме заведе там. Веднага си харесах термоплот, а от това ,което видях в Съливер бях много разочарована.

# 274
  • София
  • Мнения: 2 508
Искам да попитам горните шкафове на тази кухня с клапващ механизъм ли са?Ако е така,когато се отварят и вратичката се сгъва и отива нагоре не опира ли в тавана.Аз също смятам горните ми шкафове да са до тавана и се интересувам има ли някакъв стандарт на какво разстояние да са шкафовете от тавана,когато се слага клапващ механизъм на"Блум" например.

Моите шкафове са така, с Блум. Супер е. Понякога само, като имам нещо да взимам от дъното на най-горния шкаф, трябва да се "мушна" и да внимавам да не си ударя главата:)

# 275
  • София
  • Мнения: 2 508
Здравейте,
искам да ви попитам какво ви е мнението за тези два аспиратора - единият е на Eurolux, другият е Тека. Много ме съблазнява цената, защото ми предстои обзавеждане на цял апартамент и цената е доста добра, а май и не са много шумни. Изчислих, че ща са ми необходимо 630 куб. м., а тези двата са мощни.
 
1. Eurolux http://www.leksgroup.com/l_bg/?s=5&i=9&c=22&pid=1279

2. Тека https://electron.bg/teka-gft-800-e3108in-p-154379.html

Малко ме притеснява, качествени ли са абсорбаторите за пълно вграждане, тъй като не покриват изцяло плота, а и фурната ще е в колона. За предпочитане ли са телескопичните пред тези за пълно вграждане. Не искам да мирише, така че ако считате, че тези двата не са качествени предложете ми друг моля - склонна съм и на повече пари ако е необходимо. Все някак ще ги преглътна  Laughing
 

Първият е ОТВРАТИТЕЛЕН.
Фирмата, която ни прави кухнята, ме убеди да го вземем. Аз исках телескопичен на Тека, но този бил по-евтин и по-мощен.
Да, мощен е, но като го пусна на 3 и тогава думата не можем да си чуем в помещението. Бръмчи, тресе, абе ужас е направо. И ако го пусна на 1-2 степен, то първия котлон, който почти не ползвам, е незащитен и половината влага отива по шкафовете.
Сега мисля дали козирка да слагаме, което ми е мега грозно, или да сменя абсорбатора.

Въобще кухнята ми уж ми харесваше в началото, ама вече ми е адски непрактична. И са много неща не помислих. Чудя се сега как да размествам и какво да правя, яд ме е, че не я направих П-образна.

# 276
  • Раковски
  • Мнения: 2 174
Shadowman, мога ли да открия някъде в Пловдив плоскости на Орма? Имам мостри, но само на цветовете, щеше ми се да видя парче или цяла плоскост.
И още два въпроса. В магазина на Блум (Рали М) има ли парчета плоскости като мостри, или са само т.нар. каталози с цветове? Специално от плотове на Kaindl се интересувам.
Имам спомен, че не препоръчваш ПДЧ гланц, но не си спомням защо. Каква е причината?

Освен мебелин може да се видят и в есо на кукленско (около митницата), в блум имат и парчета, но не са големи. За гланца нямам спомен какво съм мислил... еветуално за лицето му как изглежда, щото гланц на пдч има изразен портокалов ефект докато на такива с мдф е по-малко докато на акрила или да го кажем на по-скъпите лъскави плочи го няма този портокалов ефект.

# 277
  • Мнения: 797
Драго, извинявам се, явно на лампена светлина пердетата са по- светли. Както ид а е това си е твоя дом, ти си го направила на теб да ти харесва;)

# 278
  • космополитно
  • Мнения: 941
Една малка новина, декорите на егер се подменят (някой остават, други се спират а има и нови) и на доста цената им е на долу.

Имам три въпроса:
*има ли яснота кога ще ги има на пазара новите Еггер декори?
*Тези на които цената е паднала от порядъка на колко лв по-ниска ще е новата им цена?
*Излезли ли са вече новите ценоразписи?(ако не- кога се очаква да бъдат обявени!?)
Благодаря предварително за отговорите!

# 279
  • Раковски
  • Мнения: 2 174
 До колкото знам материалите ще се подменят след като се свършат складовите наличности. Има материали които падат с около 40 лв, прмерно един дъб бардолино натур ( демек дъб сонома), преди година съм го използвал и листа беше 120 лв а сега е 80. Аз имам ценоразпис, нямам идея какво е положението в сайта на салекс (примерно).

# 280
  • Мнения: 39
Как ви се вижда височина на работния плот - 94 см, при ръст на 170 см. Започна да ме гложди че твърде висок ще е плота, вашите колко са високи  bouquet
(Евротрейдинг предлагат от новите декори на Егер)

# 281
  • Раковски
  • Мнения: 2 174
Аз съм 170 и кухнята ни е 90 см и ми е добре, не че съм готвач.

# 282
  • Мнения: 4 188
Ние и двамата готвим. Мисля за изтеглящ се плот. Идеи.

# 283
  • Казанлък
  • Мнения: 905
Как ви се вижда височина на работния плот - 94 см, при ръст на 170 см. Започна да ме гложди че твърде висок ще е плота, вашите колко са високи  bouquet
(Евротрейдинг предлагат от новите декори на Егер)

При мен е точно толкова.  Hug Перфектна височина. И да, аз съм 170 см  Laughing

# 284
  • Мнения: 218
Здравейте,
искам да ви попитам какво ви е мнението за тези два аспиратора - единият е на Eurolux, другият е Тека. Много ме съблазнява цената, защото ми предстои обзавеждане на цял апартамент и цената е доста добра, а май и не са много шумни. Изчислих, че ща са ми необходимо 630 куб. м., а тези двата са мощни.
 
1. Eurolux http://www.leksgroup.com/l_bg/?s=5&i=9&c=22&pid=1279
 

Първият е ОТВРАТИТЕЛЕН.
Фирмата, която ни прави кухнята, ме убеди да го вземем. Аз исках телескопичен на Тека, но този бил по-евтин и по-мощен.
Да, мощен е, но като го пусна на 3 и тогава думата не можем да си чуем в помещението. Бръмчи, тресе, абе ужас е направо. И ако го пусна на 1-2 степен, то първия котлон, който почти не ползвам, е незащитен и половината влага отива по шкафовете.
Сега мисля дали козирка да слагаме, което ми е мега грозно, или да сменя абсорбатора.


Аууу, и аз към него се бях насочила. На максимална мощност му дават 57 db, сегашния ни е 52 и се трае. Някой да препоръча читав аспиратор за пълно вграждане.

Общи условия

Активация на акаунт