Нашите кухни - 67

  • 108 736
  • 759
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 787
Бяла гланцова кухня с дървесен плот е идеална комбинация!

И да не е гланцова, комбинацията от бяло и дърво винаги е страхотна!  Heart Eyes

Шефът Антонио, аз се спрях на Bosch. Сега имам Gorenje, нищо лошо не мога да кажа и за него (освен за извънгаранционното им обслужване - на безумни цени е!), чудесно си работи, но предвид коментара ми в скобите, повече едва ли бих си купила нещо от тях.  Peace

# 751
  • Раковски
  • Мнения: 2 165
И ние минахме през това за гърба на кухнята на майка ми. Не разбирам защо се правят двулицеви, като само едното лице се използва, та и да са на двойна цена  newsm78

Не сте виждали какво представлява еднолицев гръб, крив като лодка и ходи го монтирай
Правят се двулицеви заради предното изречение, едното се води баланс, целта е гърба да е прав, инак един гръб на егер е около 150 лв (4.1м).

# 752
  • Мнения: 477
Здравейте момичета,

Включвам се по повод коментар преди няколко поста,че при избора на мивка  трябва да се ръководим от практичност и функционалност, а не да се купува такава на цена 400 лв. Та кухнята ми е бял глац, плот сив и ми се иска мивката да е полимермрамор. Моля, препоръчайте ми модел, а ако е придружен съвета с линк ще е страхотно.
Благодаря предварително за отговорите.

# 753
  • Раковски
  • Мнения: 2 165
Гранитната мивка  е по-доброто решение, цената и зависи от модела.

# 754
  • Мнения: 1 787
Дам, мой е коментарът. Grinning Но не съм сигурна, че уловихте правилно посоката, в която е насочен. Wink Нищо против мивките  от 400 лв. нямам, дори напротив - ще се зарадвам много някои ден тук да видя такава и за 4000 лв., но не и за сметка на други, много по-важни от една мивка, неща в кухнята, че и на фона на ограничен бюджет.  Wink

За материала полимермрамор нищо не мога да кажа, аз лично нямам наблюдения, но това на какъв модела да се спреш, според мен зависи от няколко неща - колко място имаш за мивка, с голямо и дълбоко корито ли искаш да бъде, или ти е по-удобно да е по-малка, искаш ли да има отцедник отстрани/от двете страни или не, колко да е голям и т.н.  Hug

# 755
  • Мнения: 2
Здравейте! Поръчахме гранитна мивка Schock. От долната страна има доста неравности, които приличат на пукнатини:

Скрит текст:



От магазина ни уверяват, че нямало проблем и всички мивки в склада били същите. Нормално ли е?

# 756
  • София
  • Мнения: 2 801
На мене тези пукнатини не ми изглеждат ОК, но не съм виждала на живо въпросните мивки.  newsm78

# 757
  • Sofia
  • Мнения: 863
Здравейте! Поръчахме гранитна мивка Schock. От долната страна има доста неравности, които приличат на пукнатини:

Скрит текст:



От магазина ни уверяват, че нямало проблем и всички мивки в склада били същите. Нормално ли е?

И на мен не ми изглеждат окей.... Махай я!
Аз имам гранитна на друга фирма, италианска, която си е равна и перфектна.

# 758
  • Мнения: 40 283
Здравейте! Поръчахме гранитна мивка Schock. От долната страна има доста неравности, които приличат на пукнатини:

Скрит текст:



От магазина ни уверяват, че нямало проблем и всички мивки в склада били същите. Нормално ли е?


Снимката не е кой знае колко добра, но ми се струва, че не са пукнатини (т.е. дефекти навътре в материала), а по-скоро изпъкнали линии, следствие от отливането. И понеже не е лицева страна никой не ги е шлайфал. Подраскай с нокът и ще видиш дали съм права. Ако е така не мисля, че има проблем.

# 759
  • Мнения: 1 008
Заповядайте в новата 68-ма тема 

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=973138

Общи условия

Активация на акаунт