Нашите кухни - 67

  • 108 880
  • 759
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 5

За съжаление не мога да ги прикача тук, защото не са качени в интернет. Бих могъл да ги изпратя по поща.
Ако имате интерес ми пишете.
Поздрави.

# 721
  • Sofia
  • Мнения: 863
Здравейте, на мен също ми предстои да поръчвам кухня. Ориентирала съм се към светла кухня - бяла, светло сива, крем или нещо подобно. Ще се радвам някой да сподели снимка на светла кухня, напоследък не виждам много публикувани. Успех на всички в майсторенето! Simple Smile





Това са реализирани проекти
Предлагам проектиране и производство на кухни. Имам и други проекти.

Поздрави. Simple Smile
С десен бутон на въпросителната и после Open in new tab се виждат - хубави са!  Simple Smile

# 722
  • DE
  • Мнения: 9 068
Виждат се, но ако копираш адреса на изображението и го отвориш в нов таб.

# 723
  • Мнения: 57
Madeleine, Ренко, благодаря. bouquet

# 724
  • софия
  • Мнения: 25 461
Здравейте, на мен също ми предстои да поръчвам кухня. Ориентирала съм се към светла кухня - бяла, светло сива, крем или нещо подобно. Ще се радвам някой да сподели снимка на светла кухня, напоследък не виждам много публикувани. Успех на всички в майсторенето! Simple Smile







Това са реализирани проекти
Предлагам проектиране и производство на кухни. Имам и други проекти.

Поздрави. Simple Smile

# 725
  • Мнения: 729
Здравейте, на мен също ми предстои да поръчвам кухня. Ориентирала съм се към светла кухня - бяла, светло сива, крем или нещо подобно. Ще се радвам някой да сподели снимка на светла кухня, напоследък не виждам много публикувани. Успех на всички в майсторенето! Simple Smile





Това са реализирани проекти
Предлагам проектиране и производство на кухни. Имам и други проекти.

Поздрави. Simple Smile
С десен бутон на въпросителната и после Open in new tab се виждат - хубави са!  Simple Smile
От телефон не се отварят.

# 726
  • Мнения: 1 522
За пореден път се убедихме че майстора ни за кухнята е с две леви ръце просто не ми се разказва. Поредния ни проблем е че ни се прецака механизма на блум на горния шкаф този механизъм дето е с пречупванео.Като се опитаме да го затворим и шкафа стърчи навън. Знаете ли как може да си го оправим сами без да се налага да звъним на въпросната фирма. Има ли клипчета да видим някъде ?

# 727
  • Раковски
  • Мнения: 2 170
Вероятно не се е счупил а се е разместило нещо, дайте снимка.

# 728
  • Мнения: 1 787
Здравейте, на мен също ми предстои да поръчвам кухня. Ориентирала съм се към светла кухня - бяла, светло сива, крем или нещо подобно. Ще се радвам някой да сподели снимка на светла кухня, напоследък не виждам много публикувани. Успех на всички в майсторенето! Simple Smile





Това са реализирани проекти
Предлагам проектиране и производство на кухни. Имам и други проекти.

Поздрави. Simple Smile

Ето така вече би трябвало да се виждат от всички Simple Smile:

Скрит текст:




Последна редакция: вт, 04 апр 2017, 10:27 от Madeleine

# 729
  • Sofia
  • Мнения: 863
Здравейте, на мен също ми предстои да поръчвам кухня. Ориентирала съм се към светла кухня - бяла, светло сива, крем или нещо подобно. Ще се радвам някой да сподели снимка на светла кухня, напоследък не виждам много публикувани. Успех на всички в майсторенето! Simple Smile






Това са реализирани проекти
Предлагам проектиране и производство на кухни. Имам и други проекти.

Поздрави. Simple Smile

Ето така вече би трябвало да се виждат от всички Simple Smile:

Скрит текст:




Ми не  Laughing И аз опитах всякак си да му ги направя видни на човека снимките, защото са приятни кухни, но не става  Laughing

# 730
  • Мнения: 1 787
Ех! Simple Smile Кофти работа!

Защо ли така става?  newsm78

Вече със сигурност трябва да се виждат. Wink

Последна редакция: вт, 04 апр 2017, 10:29 от Madeleine

# 731
  • Sofia
  • Мнения: 863
Ех! Simple Smile Кофти работа!

Защо ли така става?  newsm78
Ами той гугъл драйв си е за даунлоудване, а не за показване по форуми.
Трябва да се ъплоуднат в специалните места за шерване, а не в клауд, какъвто е гугъл драйв.
Ама се изказааах  Laughing - За мое оправдание - лектор по английски съм, но зная, че ме разбрахте  Laughing Joy

# 732
  • Мнения: 1 787
Ех! Simple Smile Кофти работа!

Защо ли така става?  newsm78
Ами той гугъл драйв си е за даунлоудване, а не за показване по форуми.
Трябва да се ъплоуднат в специалните места за шерване, а не в клауд, какъвто е гугъл драйв.
Ама се изказааах  Laughing - За мое оправдание - лектор по английски съм, но зная, че ме разбрахте  Laughing Joy

Хм... и моята последна снимка е в клауд на Гугъл, ама се вижда.  Thinking Но не е в драйв, а в "Снимки", сигурно затова.

Аз пък съм от последното поколение, което говори нормален английски, а не от сега модерното "мяу-мяу". Отлично те разбрах! Wink  Hug

# 733
  • Мнения: 5
Да, вариантът да се видят е с десен бутон и отваряне в нов прозорец.
Или ако някой се интересува бих могъл да пратя и по пощата.

# 734
  • Мнения: 4 188
Тъкмо щях да питам, тия, дето нямаме интернет  newsm78, как да ги видим  Joy

Общи условия

Активация на акаунт