Аватарни игри 36

  • 25 790
  • 743
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 5 732
Честит празник, мили момичета!

Бъдете влюбени - в живота, в хората, в пътищата и хоризонтите пред вас, в човека до вас, в децата! Обичайте и животът ще е по-красив!

# 241
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 688
Добро утро.  Hug
Випче благодаря за кафенцето.  Hug
Честит празник момичета  Heart Eyes Бъдете много обичани и опиянени от прекрасни моменти  Wine Glass

# 242
  • Вестерос
  • Мнения: 38 368
Здравейте, момиченца  Hug Честит празник, кой каквото празнува  Hug

Да се пробвам да погадая - със сигурност ще съм с най-много познати, защото никой друг не е дал предположения  Laughing

Скрит текст:
Ройс - 4, Тифани - 7, Сисето - 9, Грийни - 1, Мори - 16, Кари - 3, Акаша - 8, Захарчето - 10, Лейди -2, Съншайн - 13

Захарче, прегръщам те  Hug

Кари, ти пак си спечели награда, честито  Hug Късметлийска година ти се очертава  Heart Eyes
3 познати Simple Smile

Броя

# 243
  • Вестерос
  • Мнения: 38 368
8- 9т.
14-5т.
4- 4т.
2- 3т.
3- 2т.
14-2т.
Писала си на 14 и 5 и 2

# 244
  • Вестерос
  • Мнения: 38 368
Сметнах резултатите без 2-те точки на Дарчето, да пускам ли?

# 245
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 688
Пускай  Peace Ама дай да видим кой кой е  Mr. Green

# 246
  • Вестерос
  • Мнения: 38 368
А да, значиии

Скрит текст:
1 Тифани



2 Грийни



3 Карина



4 Сиси



5 Джина



6 Мени



7
Захарче



8 Акаша
Скрит текст:
От скандинавската митология - Хулдра - съблазнително горско създание. Тя е изключително красива с гъста и дълга коса и с кравешка опашка. Тя прелъстява млади неженени мъже, отвежда ги в планината и не ги пуска докато не се оженят за нея. Когато някой се ожени за Хулдра, нейната опашка пада. Обичащият съпруг бива щастлив човек с грижовна и красива стопанка на дома, която дава начало на известен и богат род. Но ако я предизвика или и изневери, тя се превръща в грозна и злобна фурия.



9 Мери



10 Диди



11 Дар



12 Съншайн



13 Лейди



14 Вип



15 Ройс



16 Мори




# 247
  • Вестерос
  • Мнения: 38 368
Победител в играта с 52т. е ВИП



Второ място зае с 43т. Сисето

Трето място с 35т. се падна на Грийни
На четвърто място с 33т. застанаха Карина и Акаша
Петото място с 27т. зае Тифани  Mr. Green
И на шесто място с 26т. е Лейди Б

# 248
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 442
Честито на Вип, Сисето, Грийни, Карина, Акаша и Тифани. Благодаря, че сте ме включили в призовата шестица.  Sunglasses

# 249
  • София
  • Мнения: 2 808
Випче, честита победа!  bouquet
Благодарности за удобното второ място! Hug
Честито и на Грийни, Карина, Акаша, Тифани и Лейди!  bouquet

На всички пожелавам да са влюбени в живота и да обичат и уважават близките си не само на днешния ден!  Heart Eyes

# 250
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 688
Випче честита победа  Hug Честито и на всички на стълбичката. Hug
Момичета аз ще бъда тук ще ви чета и ще се радвам на красотите ви,но няма да се включвам в игрите.За мен живата няма да е вече същия...........Подяволите една единствена дума го обърна на 360 градуса.............

# 251
  • Мнения: 5 308
Захарче, да не би... Cry До теб сме, да знаеш, каквото и да става  Hug

Випи, честито  bouquet

# 252
  • София
  • Мнения: 2 808
Захарче, дано да не е това, което си мисля.  Praynig Пожелавам ти сили да преминеш през това и задължително потърсете второ мнение.

# 253
  • Мнения: 5 128
Захарче, силно се надявам да не е това, което звучи от думите ти  Praynig С теб сме, нали знаеш Hug

# 254
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 688
 Cry Cry Cry Точно това е - рак.Подяволите защо точно той се питам!?
Благодаря ви много.Нашата борба започва и ще се моля на успешен финал  Cry Cry

Общи условия

Активация на акаунт