Аватарни игри 36

  • 25 750
  • 743
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 5 728
Честита победа, Випче Hug

Захарче, много прегръдки! Ще се справите! Flowers Four Leaf Clover

# 256
  • Мнения: 5 289
Захарче, кураж на цялото ви семейство  Hug Дават ли ви надежда? Има много хора, преминали през това, надявам се и баща ти да се пребори  Praynig

# 257
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 559
Захарче , не се предавайте . Не винаги всичко е загубено , борете се !! И много кураж .. Praynig Praynig

# 258
  • Мнения: 6 577
Благодаря, момичета Hug Не очаквах, а и не съм много лично доволна, тъй като нямах време и попаднах на готови картинки, та комбинацията ми е една от бързите. По принцип обичам да се ровя, сглобявам, изпробвам, разменям и тн, но сега ми е такъв период, че нямам време.
Сега, като прочетох и Захарчето и ми стана тъжно. Захарче, мила, с теб сме! Бъдете силни и ще преборите всичко! Hug Hug
Ще помисля за нова тема и ще я обявя по-късно.

# 259
  • Мнения: 4 255
Захарче, много съжалявам да го чуя Sad Не губете вяра! Борете се! Дано имате успешен финал! Praynig

Випче, честито!! bouquet

# 260
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Захарче, бъдете силни и не губете надежда!  Hug

Честито на Випче! bouquet

Аз не разпознавах, но имах предположения, че 2 е Випче, 13 - Лейди и 16 - Мори.

И преди сме играли подобна игра, аз пак бях с Хулдра за аватар, в подписа беше нещо друго. Очаквах и другите да имате текст към комбинациите...

# 261
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 433
ЗахарчеHug

# 262
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Ах, Лейди, аз нещо се обърках. Тази комбинация мислех, че е на Ловли. Тя изобщо участва ли?

# 263
  • София
  • Мнения: 3 833
И преди сме играли подобна игра, аз пак бях с Хулдра за аватар, в подписа беше нещо друго. Очаквах и другите да имате текст към комбинациите...

Какъв текст бе Акашче? То всичко беше дракони, русалки, феи, еднорози и елфи.  Laughing Laughing

Честито Випче bouquet Честито и на другите аватарки на стълбичката bouquet

Захарче много прегръдки за кураж и вярвам, че всичко ще завърши добре за вас Wink Шансове винаги има bouquet

# 264
  • Вестерос
  • Мнения: 38 321
Захарче, кураж , мила  Confused Hug Дано да се преборите, не се предавайте , мислете позитивно, колкото и трудно да е! Прегръдки и винаги знай, че може да споделиш болката си тук с нас.

# 265
  • Вестерос
  • Мнения: 38 321
Ах, Лейди, аз нещо се обърках. Тази комбинация мислех, че е на Ловли. Тя изобщо участва ли?
Акаша, не игра Ловли. И а змислех, че ще е с текстове, но тъй като повечето бяхме с популярно нямаше много смисъл. Аз исках да съм първо с русалка, ама не намерих хубави. После с Горгона Медуза, ама пак нямаше хубави.

# 266
  • София
  • Мнения: 3 833
Акаша, не игра Ловли. И а змислех, че ще е с текстове, но тъй като повечето бяхме с популярно нямаше много смисъл. Аз исках да съм първо с русалка, ама не намерих хубави. После с Горгона Медуза, ама пак нямаше хубави.

А има, има
http://www.deviantart.com/browse/all/?section=&global=1& … usa&offset=35

Аз много си се ядосвам на себе си. Това наистина е една от много любимите ми теми и накрая с Фенрир и Йормунганд #Cussing out А тоооолкова исках нещо интересно да е Wink

# 267
  • Мнения: 6 577
В контекста на виното и любовта, новата тема е "Код червено".
Приемат се всякакви интерпретации, изискването е само основният цвят в комбинацията да е червен. Творете на воля и във всякакви посоки. Grinning Играта е редовна, комбинациите се качват в темата. Peace

# 268
  • Мнения: 4 255
Супер!  Party

# 269
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 433
Аз исках някакви дракони да направя, но не успях да си харесам аватар ...  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт