Аватарни игри 36

  • 25 747
  • 743
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 3 833
 Whistling Whistling Захарче, не искаш да окепазя играта ти Embarassed Embarassed

А играта с цветенцата я обмислям Wink Чак да не повярва човек ама загледах тия розовките Laughing Laughing Нали няма значение къде в комбинацията ще сложим зададената картинка??

# 676
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 557
Мери, смени първата в подписа с дадената и си готова

Не става , Тифче , моята комбинация е в зелено ,а пък картинката на Хъш е бяла . Нищо , ще си направа нова .  Grinning

Скрит текст:

# 677
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 680
Има и розова Мери  Peace
Давай,давай Мори.Намацай там нещо  Laughing

# 678
  • Вестерос
  • Мнения: 38 291
eh da

# 679
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 388
Да, да, идеята е да видим картинката някъде в комбинацията без значение къде Peace

# 680
  • Мнения: 2 890
Значи да преговорим.  Mr. Green Избирам си картинка от дадените и правя комбинация с нея. Само една картинка, нали?

# 681
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 388
Да, само с една. Да участва в комбинацията Peace

# 682
  • София
  • Мнения: 2 808
Хъш, честита победа!  bouquet

Интересна нова тема, дано да успея да се включа.

# 683
  • Мнения: 4 255
Хъшче, честито! bouquet

# 684
  • Мнения: 5 128
Хъш, честита победа! bouquet

# 685
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 680
Момичета да уточня,че картинката за междинната е за аватар. Peace

Комбинацията ми за играта.



# 686
  • Вестерос
  • Мнения: 38 291
Аз не знам дали ще мога да преправя моята, ако я пуснеш преди да се върна, ще пропусна  Hug

# 687
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 680
О,Тифче имам само 5-6 комбинации. Peace

# 688
  • София
  • Мнения: 3 833
 Shocked Shocked Аууу много красива комбинация Захарче Whistling Whistling Чак не вярвам, че нещо с цветенца и пеперуди ми харесва толкова bouquet

# 689
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 680
Добро утро, момичета , с пожелание за здраве, радост и прелестно настроение!

Скрит текст:

Баба Марта е истински български празник,на който си пожелаваме много здраве,щастие, любов, късмет…
И аз ви пожелавам всичко това и нека 1 март ви донесе още сили и надежди за по-добра година!

Последна редакция: ср, 01 мар 2017, 07:32 от Захарчето

Общи условия

Активация на акаунт