Аватарни игри 36

  • 25 713
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 5 128
Акаша, да не обърка темите  Laughing

# 721
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Мхм. Simple Smile

# 722
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Днес отбелязваме 139 години от Освобождението на страната ни от османско владичество и възкресението на българската държава.
Добро утро и честит 3-ти март!!!

# 723
  • Мнения: 5 128
Честит национален празник, момичета!

# 724
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 548
 bg bg bg

И днес йощ Балканът, щом буря зафаща,
спомня тоз ден бурен, шуми и препраща
славата му дивна като някой ек
от урва на урва и от век на век!"
Иван Вазов

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!!

# 725
  • Мнения: 5 719
За играта на Хъш:




# 726
  • Мнения: 4 255
Честит празник, момичета!! bg bg bg

# 727
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Всички ли сте по почивки?Вчера цяла София се изнесе. Thinking Сега е супер спокойно. Laughing Аз от скука докато спа малкия спретнах новата тема. Blush Доста си поиграх,но си мисля,че стана добре.

# 728
  • Мнения: 4 255
Ние ходихме до Панорамата в Плевен, после се разходихме в парк Кайкъка и посетихме зоологическата градина. Пътувайки натам се усетихме, че може да отидем до едни едни наши приятели в Сливен, на които сме обещали отдавна да им отидем на гости, но не бях взела никакъв багаж и се отказахме. Хубави са почивните дни, но аз лично предпочитам работните. Чакам си понеделника с нетърпение Mr. Green

# 729
  • София
  • Мнения: 2 817
По никакви почивки не съм. Дребният пак е болен и е на антибиотик, дано се оправи вече, че ми омръзна.  ooooh! Tired

# 730
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
О,Мени и малкия е на антибиотик и това е една от причините да сме тук.  Tired Само дано всичко с татко е наред и съм се зарекла,че цяло лято ще изкарам на Несебър.Приемам и гости  Laughing Място има.

# 731
  • София
  • Мнения: 2 817
Ох, дано всички се оправят.... Само се надявам да не си провали рождения ден - няма да ме е яд за парите, ще ме е яд за проваления празник... Напоследък почти всяка седмица е болен.  bouquet Hug

# 732
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Добро утро!
Нека късметът и доброто настроение да са с вас през целия ден,бъдете щастливи!

Скрит текст:



Мени кога му е рождения ден?














# 733
  • София
  • Мнения: 2 803
Добро утро!  Hug

# 734
  • София
  • Мнения: 2 817
На 15-ти март му е рожденият ден. На 18-ти сме планирали празненството.
Не знам и аз вече какво да правя и какво да му давам....  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт