Кралски работи и клюки - 10

  • 125 281
  • 724
  •   1
Отговори
# 120
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Някой гледал либе документалните серии за Уиндзор? От тази година е сезон 1, аз днес ги мернах във Нетфликс и скоро ще си ги пусна, но все пак предварителна информация не е зле Simple Smile

# 121
  • София
  • Мнения: 3 989
Някой гледал либе документалните серии за Уиндзор? От тази година е сезон 1, аз днес ги мернах във Нетфликс и скоро ще си ги пусна, но все пак предварителна информация не е зле Simple Smile


а Нетфликс вече предлагат ли и БГ субтитри?

# 122
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Или не предлагат или няма в наше село, само английски ми излизат... Rolling Eyes

# 123
  • Мнения: 1 265
Или не предлагат или няма в наше село, само английски ми излизат... Rolling Eyes

benitabeni - днес ми оправи настроението. Аз ....наричам Норвегия "наше село"; сега чета че и Сидней е! Purple Heart
В Норвегия също е само на английски, но има докумантален сериен филм за Уиндзор-ите на един Руски сайт на руски (който знае)
https://bigcinema.to/

# 124
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
sem22 радвам се, Хаха Simple Smile ами то в кварталите си е баш село, къщи тип средата на миналия век в бг селата (Ама хубави) или тип високо планински къщички... много е приятно Simple Smile

# 125
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Изгледах три епизода - интересно е, в подобна светлина като в сериалът Краун ги представят, но по-подробно... чистят имиджа на Филип, представят Куин Мери и кралицата-майка Елизабет като водещи фигури; голяма храна хвърлят върху Джордж V...

# 126
  • Мнения: 1 265
Имиджа на гръцкия лумпен не може да го изчистят - дори с пароструйка. Заради този идиот и Диана си отиде.
Тя и кралицата се е напатила от него, но нали трябва да се поддържа мита за идеалната и образцова династия. Всичко е супер и всички са щастливи. Аз определено виждам много измислени и несъответстващи с историческите събития факти.

# 127
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Черли го показват егати льохмана... и го сравняват с чичо-абдикатор (Дейвид, Едуард по крал)... много са го натискали да се жени...
Другото интересно е убийството на Маубатън (този дето сватосва Филката с Елизабет); според официалните писма е убит от ИРА, според мен обаче от тези, от които и Даяна... много е влияел на Чарлз...

# 128
  • София
  • Мнения: 30 142
Заради някакви криворазбрани традиции и пуст имидж си играят с живота на хората (буквално).

# 129
  • Мнения: 1 265
Някога - преди доста години имах възможността да работя няколко години в мисията на Майка Тереза в Калкута.
Там за огромна моя радост се запознах и с принцеса Даяна. При едно от гостуванията ѝ я видях да плаче в обятията на М. Тереза. После, когато получаваше писма от принцесата (а те бяха доста често) - М. Тереза винаги плачеше. Аз не съм я виждала да е плакала за нещо друго. А след смъртта на Даяна - Тя просто рухна. И почина малко след това. Така че, Короната е виновна (поне според мен) и за нейната смърт.

# 130
  • Мнения: 3 631
Някога - преди доста години имах възможността да работя няколко години в мисията на Майка Тереза в Калкута.
Там за огромна моя радост се запознах и с принцеса Даяна. При едно от гостуванията ѝ я видях да плаче в обятията на М. Тереза. После, когато получаваше писма от принцесата (а те бяха доста често) - М. Тереза винаги плачеше. Аз не съм я виждала да е плакала за нещо друго. А след смъртта на Даяна - Тя просто рухна. И почина малко след това. Така че, Короната е виновна (поне според мен) и за нейната смърт.

Напишете книга, моля Ви!
Имате доста за разказване!

# 131
  • Мнения: 22 036
На мен Даяна никога не ми е била симпатична, но явно е възпитала свестни деца. Харесват ми и двамата принцове.

# 132
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Изгледах първи сезон (дали са само 6 епизода или само толкова са качили Нз)... последният е за Чарлз - няма да стане крал, баба няма да позволи, не е убедена, че той ще запази това, което е изградила и жертвала... има си и той спечелени "битки", като баща си (да носят децата и неговото име)...
Още повече ми се затвърждава мнението, че при Кейт предварителната подготовка е била яка и много добре шлифована...

# 133
  • Мнения: 1 265
Някога - преди доста години имах възможността да работя няколко години в мисията на Майка Тереза в Калкута.
Там за огромна моя радост се запознах и с принцеса Даяна. При едно от гостуванията ѝ я видях да плаче в обятията на М. Тереза. После, когато получаваше писма от принцесата (а те бяха доста често) - М. Тереза винаги плачеше. Аз не съм я виждала да е плакала за нещо друго. А след смъртта на Даяна - Тя просто рухна. И почина малко след това. Така че, Короната е виновна (поне според мен) и за нейната смърт.

Напишете книга, моля Ви!
Имате доста за разказване!

koki1 - Благодаря за милите думи. Да, много неща имам за разказване и не сте първата , която ми иска това.
Явно вече е дошло времето.

# 134
  • София
  • Мнения: 30 142
Скрит текст:
Някога - преди доста години имах възможността да работя няколко години в мисията на Майка Тереза в Калкута.
Там за огромна моя радост се запознах и с принцеса Даяна. При едно от гостуванията ѝ я видях да плаче в обятията на М. Тереза. После, когато получаваше писма от принцесата (а те бяха доста често) - М. Тереза винаги плачеше. Аз не съм я виждала да е плакала за нещо друго. А след смъртта на Даяна - Тя просто рухна. И почина малко след това. Така че, Короната е виновна (поне според мен) и за нейната смърт.

Напишете книга, моля Ви!
Имате доста за разказване!
koki1 - Благодаря за милите думи. Да, много неща имам за разказване и не сте първата , която ми иска това.
Явно вече е дошло времето.
И да не забравиш да се похвалиш, за да си купим книгата. Peace

Общи условия

Активация на акаунт