Кралски работи и клюки - 10

  • 125 386
  • 724
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 9 695
Е, чак пък дрогирали.
Аз също имах супер леко раждане.
Само дето нямах личен фризьор и гримьор. Stuck Out Tongue Winking Eye

Вярвам, че е възможно и не коства усилие да се усмихне и помаха за 1 минута.
И малко след това се прибира и й готвят, пренасят и памперсите сменят, а тя си почива. Вероятно и дойка имат. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 586
  • Някъде там
  • Мнения: 16 177
Кога се очаква да съобщят името на бебето?

# 587
  • Мнения: 10 874
Кога се очаква да съобщят името на бебето?
Тук прочетох, че утре, но не знам доколко е достоверна информацията.

Да им е жив и здрав синът! Flowers Hibiscus Кейт е прекрасна, както винаги. Heart Eyes

# 588
  • Мнения: 24 519
Тия дни, надявам се.Чарлз един месец са му мислили името

# 589
  • София
  • Мнения: 30 206
Е, чак пък дрогирали.
Аз също имах супер леко раждане.
Само дето нямах личен фризьор и гримьор. Stuck Out Tongue Winking Eye

Вярвам, че е възможно и не коства усилие да се усмихне и помаха за 1 минута.
И малко след това се прибира и й готвят, пренасят и памперсите сменят, а тя си почива. Вероятно и дойка имат. Stuck Out Tongue Winking Eye
Точно това имах предвид, че ще има екип, който ще се грижи за нея. Отделно съм сигурна, че по време на бременността са се грижили добре за външния ѝ вид (кожа, крака, гърди и т.н.). Предполагам, че са ѝ дали болкоуспокояващо, колкото да я закарат вкъщи и това е. За нея и децата ѝ се грижат 24 часа/ 365д в годината. Като започнеш от външност, стайлинг, хранене и всичко каквото се сетим, до образование на децата, водене на ДГ/ у-ще, забавления, етикет, възпитание и т.н. Да, донякъде е с ограничена свобода, но пък всичките дребни битовизми и задължения са ѝ спестени.

# 590
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Вчера чух, че за нея и новороденото щял да се грижи екип от 20 човека 😱

# 591
  • Мнения: 3 665
Вчера чух, че за нея и новороденото щял да се грижи екип от 20 човека 😱
Така и пет деца се раждат!
Ми, едно време нашите баби са раждали по 6 - 7, пък никой не им е помагал, мъжете по полето или на фронта, те сами у дома с голямата челяд!
Глезанка, със цялата ми симпатия към нея! Напълно незаслужен антураж, финансиран явно от държавния бюджет! Е, както и да е! Да са живи и здрави- много са готини и възпитани най - вече!

# 592
  • Някъде там
  • Мнения: 16 177
Вчера чух, че за нея и новороденото щял да се грижи екип от 20 човека 😱
Ако включват и готвачите и чистачките и бавачките, ги разбирам тези 20 човека иначе защо и са толкова.Лично аз не бих издържала да ми висят много хора на главата след раждането.Предпочитам спокойствие и уединение.Трите бавачки са ми достатъчни.Все пак в двореца е нормално да има икономи,прислужници и готвачи,но пак път толкова хора около тях е прекалено.
Снощи прочетох, че ще е в майчинство до есента.Явно наистина ще е последната и бременност и иска да си почива по-дълго от  светската суматоха.

# 593
  • София
  • Мнения: 1 489
20-те човека екип се отнасяха до екипа в болкницата- анестезиолози, гинеколози, неонатолози, акушери... Така четох аз.
2-3 часа след първото ми раждане и аз бях на крака, свежа и енергична, обикалях из коридорите на болница, тоест не ме изумява това, случва се и на простосмъртни Wink
Много са ми симпатични херцозите на Кембридж, чудни хлапета имат!

# 594
  • Мнения: 15 748
Екипа, който се грижи за нея и децата най-вероятно работи на смени. Не вярвам да живеят в двореца и да са на разположение 24/7. Така че е нормално да са повече, като обща бройка. Айде фризьора и козметика сигурно са по един. Но бавачките /особено за новороденото/ са поне 4. За през деня, за през нощта. Готвачи и прислуга също.
Относно раждането - със сигурност й е слагана упойка и е родила по-лесно. Няма никакъв спор, че изглежда перфектно няколко часа след раждането. Но, ако примерно имаше усложнения и ражданото беше продължило 12 часа и нагоре едва ли щеше да изглежда толкова добре след това Simple Smile Но пък шапка й свалям - винаги усмихната и с подобаващо поведение. Децата й също. И въпреки, че визуално е много далече от Даяна, при Кейт също се усеща тази аристократичност, финес и топлота, която лъхаше от Даяна. И си мисля, че колкото и да е шлифована и обучавана, това не е нещо, което се придобива. Или го има, или не. Много харесвам цялото им семейство Simple Smile

# 595
  • София
  • Мнения: 1 016
А нормално ли е родила и трите си деца? Браво,че изглежда свежа и сияйна веднага след раждането.

# 596
  • Мнения: 3 665
Имаме ли вече име на бебе номер 3?

# 597
  • Мнения: X
Глезанка, със цялата ми симпатия към нея! Напълно незаслужен антураж, финансиран явно от държавния бюджет!
За да поддържаш постоянно толкова високо ниво се изисква голяма дисциплина. Струва ми се, че Кейт е повече войник, отколкото глезанка. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 598
  • Мнения: 3 665
Глезанка, със цялата ми симпатия към нея! Напълно незаслужен антураж, финансиран явно от държавния бюджет!
За да поддържаш постоянно толкова високо ниво се изисква голяма дисциплина. Струва ми се, че Кейт е повече войник, отколкото глезанка. Stuck Out Tongue Winking Eye
Определено е дисциплинирана, тя затова и ще издържи на това, дето Даяна не можа!
Даяна не е знаела какво я очаква, но отвори очите на хората, какво става зад стените на Двореца!
Кейт е с боен дух и готова да е жена на Крал!
Коментарът ми е по - скоро за грижите към нея и децата и! Смятам, че и с една две жени до нея би се справила! Да, боец е! Не е за всяка жена таз работа!

# 599
  • NE
  • Мнения: 10 999
Трите деца са родени нормално. Иначе нямаше да я изписват в същия ден.

Общи условия

Активация на акаунт