Кралски работи и клюки - 10

  • 125 463
  • 724
  •   1
Отговори
# 600
  • Някъде там
  • Мнения: 16 284
Най-вероятно няма да е днес съобщаването на името.
На поклонение са.

# 601
  • NE
  • Мнения: 11 001
Уилям споделил, че всичко било нормално с бебето и ... спинкало добре.
http://people.com/royals/prince-william-new-prince-behaving-sleeping-well/

# 602
  • Sofia
  • Мнения: 8 821
Чудесна е Кейт!
Но не го смятам за героизъм да излезе няколко часа след раждането. И аз излизах, и ходех, и се фризирах, гримирах, от-до .Не допускам,че ако не се чувстваше добре, щяха да я "заставят" да се показва пред кибиците.

# 603
  • Bristol
  • Мнения: 9 371
За Англия си е нормално няколко часа след раждането, ако всичко е било ок, да се прибереш в къщи. Дори може да посрещнеш още същия ден гости в къщи, да видят бебето или да отидеш с него до магазина да вземеш това онова. Не са имали традицията 40 дни в къщи и никой да не вижда бебока, за да ги обременява в това отношение.

# 604
  • София
  • Мнения: 877
Понеже някой писа, че на второто раждане изглеждала по-измъчена защото е момиче, четох днес в Сън, че се е гримирала сама тогава Simple Smile Козметиката не и е скъпа. За прическа плаща повече. А роклята за бебе 3 я облича 3-ти път. Мисля, че живее "по кралски", но в същото време я няма разточителността за да не дразни "поданиците". Ето линк: https://www.thesun.co.uk/fabulous/6120201/how-kate-look-good-str … birth-glam-squad/

# 605
  • Мнения: 18 957
Чакам Меган да излезе след първото раждане с някой шлейф за много хиляди паунди Simple Smile

# 606
  • Мнения: 8 860
Ти очакваш тази жена, Меган, да роди? Shocked

# 607
# 608
  • Мнения: 9 710
A защо да не роди Меган?
Ако се обичат - това е прекрасен начин да поставят връзката си на следващо ниво.
Ако е златотърсачка - кралско бебе е прекрасна застраховка.


п.с. Ужасни неща от прости жени изчетох в социалните медии относно отличната визия на Кейт.
Прости домакини-хейтърки, търкащи загорели тави, тръгнали да се еб@ват с добре изглеждаща жена.

# 609
  • Някъде там
  • Мнения: 16 284
Ти очакваш тази жена, Меган, да роди? Shocked
Шокиращо би било да не роди.
Според мен даже ще е скоро след сватбата.

# 610
  • Мнения: 18 957
И аз така мисля. Тя си е на възраст и ще трябва да побърза с бебетата.

# 611
  • Мнения: 15 858
Според мен най-естественото нещо на света е Меган да роди. Особено от принца на Англия - без значение, че не е престолонаследник. Но и аз мисля, че тя ще харчи и ще се изтъква повече от Кейт. Имам някакво странно усещане, че тази жена тайничко завижда на Кейт и мисля, че тепърва ще гледаме опитите й да се покаже, като по-по от нея. Колкото и мило да се усмихват и харесват си мисля, че Меган по всякакъв начин ще се бори срещу Кейт, за да може поне на някакво ниво да я превъзхожда - дали визуално, дали, като стил на обличане.....

# 612
  • Мнения: X
На Уилям много му се спи - мероприятието, на което присъства е на следващия ден след раждането на бебе номер 3.

https://www.instagram.com/p/BiAasL9ACp0/

# 613
  • Мнения: 15 858
На Уилям много му се спи - мероприятието, на което присъства е на следващия ден след раждането на бебе номер 3.

https://www.instagram.com/p/BiAasL9ACp0/


Ох, душичка. Чак на мен ми се доспа, като го гледах как задремва милия Grinning

# 614
  • Мнения: 8 860
Ако е вярно това, което пишат за тази Меган, че оставила първия си съпруг, защото кариерата му била в застой, а нейната потръгнала и му изпратила пръстена си по пощата, то се очаква да гледа на тази женитба като връх в кариерата си. Но....от принцеса в кралския двор в Англия общо взето се очаква да се държи като Кейт -да ражда деца, да придружава мъжа си по разни ангажименти и да се усмихва пласмасово навсякъде. Изобщо не очаквам Меган някоя си да прекара следващите 5-6 години от живота си раждайки по едно бебе през година. Ако се жертва веднъж, то ще е за да се задържи в сериала колкото може по-дълго. Изобщо не я виждам цял живот в ролята, която вероятно си представят за нея в кралското семейство. Даже на Даяна, с нейния произход и възпитание й писна, американската актриса ще се откаже много по-бързо. Надпреварата с Кейт няма да се състои. Преднината на последната е непреодолима. А и  залогът е много по-голям, тя е бъдещата кралица и явно много държи да стане такава, за разлика от покойната си свекърва. Някой да обръща голямо внимание на жените/мъжете на принцовете, които не са престолонаследници? Rolling Eyes Не им помня имената, май повечето са и разведени.....защо ли?

Общи условия

Активация на акаунт