Електронна цигара - алтернатива на тютюнопушенето тема 7

  • 66 124
  • 754
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 345
Намирисва леко да.След драй бърн на по високи ватове,изобщо не знам дали беше редно,но ми писна намотката направо се стопи.Един път на 25в.и намотката се сви цялата. JoyНо поне няма да мирише вече.

Последна редакция: чт, 16 фев 2017, 11:42 от renji

# 106
  • Виена
  • Мнения: 725
Аз пък да попитам...Не мога да си обясня,къде бъркам,бъркам ли изобщо с направата на течностите...Все по-често ми се случва,като си дръпна 3,4 пъти един след друг примерно,и на 3 тия път парата някак си започва да ме дави,и започвам да кашлям  Rolling Eyes.Въмзожно ли е да е от аромата,защото някак си ми остава едно сладникаво в гърлото,и докато не го изкашлям не ми минава кашлицата.Уж слагам колкото си пише на шишето,понякога и малко повече де,ако не го усещам,както ми се ще.А и другото което е ,че не знам ароматите ми,дали съдържат PG или VG,на никой не пише  Crossing Arms.А на единия калкулатор,който използвам има да се отбележи съдържанието на аромата PG или VG е.

# 107
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Теди, при мен също се получава така, защото все още се отделя пара при последователни дръпки от изпарителя когато правиш последователни дръпки.  Трябва да се изчаква да излезе остатъчната пара преди да направиш нова дръпка.

# 108
  • Мнения: 1 345
Шоколадче,ти пробва ли с друг проводник?Аз нямам и не мога да го направя тези дни.И твойте жици са от манияка нали?Къде толко бъркаме?

Последна редакция: чт, 16 фев 2017, 13:25 от renji

# 109
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Ренджи, да от там са, но не съм пробвала с друг проводник. На отверка не ми се получават хубави жиците.  Другата седмица след средата си чакам инструментите и тогава ще се вихря да навивам. Сега си купих една кутийка Клептън от гигата и малко да поизгоря памука и ще ги сменя да видя с тях как ще е.

# 110
  • Мнения: 1 345
Аз довечера,ще направя нова дано поне докато не е събрала нагар да не мирише,че аз не мога да пуша така в комбинация с аромат е супер гадно.

# 111
  • Виена
  • Мнения: 725
Shokoladche,много,много ти благодаря  Hug  bouquet!Определено е от това,което казваш  Blush!Пробвах и си права  Simple Smile!Направо се бях притеснила,а не можех да си обясня къде да му се невиди бъркам  Crazy.

# 112
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Супер, радвам се, че съм помогнала, Теди.


Ренджи, в другия форум ме посъветваха да пробвам с кантал.

# 113
  • Мнения: 1 345
Шоколадче,ще пробвам и аз,няма какво да губим,но в момента само с това разполагам,та пробвам последно,ако не стане,ще чакам друга жица и тва е.

# 114
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Аз сложих преди малко кантал, но още не съм го пробвала, че нападнах другия танк.  Mr. Green
Клептъните ги отлагам като последна надежда засега.

# 115
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Такааа нещо много странно се случва:

0,23 ома показва на дисплея ( 2 намотки от кантал 0,4 )

С Eleef Istick Power:

- След 27-28 вата дава изключително гаден вкус на сажди
Под тези ватове си е слабичко за вкуса ми


С Smok G-Priv:

Без проблем си изпарявам на 50 вата без да се усеща вкус на сажди и на сила на вкуса бива.


Някой дали има обяснение как е възможно 2 различни мода да се държат коренно различно?

# 116
  • Мнения: 1 345
Модовете се държът различно newsm78Шоколадче,а добре ли намокри памука,течността достатъчно отворена ли е знам ли?По между другото и аз много се чудя,с инокина над 20вата,каквато и да е главата абсурд,пари самия изпарител,и мирише на изгоряло ,не съм се замисляла дали причината може да е в мода.Даже и на 17в.пак вкуса е на опърлено.Но аз имам само два пико няма как да сравня.

# 117
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Тук няма регулация на въздуха. И памука е добре обмокрен предвид това, че нямам танк.

# 118
  • Мнения: 1 345
Ами Шоколадче,аз стигнах до извода,че явно мода има значение.Е разбира се моето мнение е не компетентно,но щом дават разлика,няма какво друго да е.Аз също сега,като се замислих не е нормално инокина да дава вкус на изгоряло при 15 -17 и нагоре ватове,но и с двата ми мода положението е такова,това е 6та глава която ползвам и с всички до сега е било така.Павкам го на 11 и това е.Като си взема друг мод ще пробвам и там,може пък да е друго.

# 119
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Само смени марката, че виж, че сме с различни модели пък с еднакви проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт