Електронна цигара - алтернатива на тютюнопушенето тема 7

  • 66 181
  • 754
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 325
Момичета, да се похваля, милилитрите на ден намаляха от само себе си, не знам как стана.  Crazy

# 181
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Ренджи, в началото ми беше големичък и тежичък за ръката, но сега съм толкова свикнала с него, че изобщо не ми прави впечатление и ми е идеален. Аз също не му ползвам капацитета с дрипката. Ползвам го в момента на около 40 вата, със субом танка на Смок и необслужваемите глави пък максимума до който достигам е 120 вата ( там е най-вкусен ), с обслужваемата мисля, че го ползвам на 90 вата. Но откакто си взех рекойла РДА друго не ползвам. Определено е по-хубав мод от Eleaf по мое мнение.

Ето една снимчица от вчера сутринта мода с рда:

Скрит текст:

# 182
  • Мнения: 18 542
Момичета, да се похваля, милилитрите на ден намаляха от само себе си, не знам как стана.  Crazy
Аз ще ти кажа, успокоила си се и дърпаш по-рядко или по-малко Simple Smile
Радвам се  Peace

# 183
  • Мнения: 1 351
Е готин е Шоколадче,интерсен е и някак за глезотийка  май ще го отстрелям.Този мод с една батерия не може да се ползва нали?Глупав въпрос де,ама знам ли?

Последна редакция: сб, 25 фев 2017, 18:50 от renji

# 184
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Не, с 2 батерии 18650 работи.
Бях си взела от UK, сега взех 2 и от тук: https://www.dcpower.eu/accu-rechargeable/lithium-ion-batteries/a … /sony-konion-vtc6

# 185
  • Мнения: 1 351
Шоколадче би ли дала линк от къде си го закупи мода?

# 186
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Аз си го поръчах от от амазон доставчик ( дълго проучван ) до uk превозвач - ggbg ( за целта първо трябва да се регистрираш в сайта на превозвача, и от там данните с адреса ги пренасяш в амазон, цената на доставка от превозвача до офиса им в София е 2 лв на започнат кг, след което си плащаш куриерската услуга ( ако желаеш такава ) след като се свържеш с тях или го отбележиш на съответната пратка в сайта им , всичко за транспорт плащаш при получаване). Курсовете от Uk до БГ тръгват всяка неделя и пристигат в София в сряда. Поръчката от Амазон си я плащаш ти.

https://www.amazon.co.uk/SMOK-G-PRIV-TOUCHSCREEN-220W-TC/dp/B01N … oduct_top?ie=UTF8

http://ggbg.bg/pages/kak-da-porychate

# 187
  • София, България
  • Мнения: 632
Здравейте!
Извинявам се, че нахълтвам така в темата ви, но имам един въпрос. Ако е задаван преди, моля насочете ме, защото нещо не се ориентирах.
Та, моята ситуация е следната. Пуших аналогови цигари вече 6-7 години. От вчера си купих е-цигара Ego AIO. Съответно целта е изобщо да не пуша аналогови цигари, а само електронната и след време да махна и нея. Но всички около мен ми казват как ще напълнея като спра аналоговите цигари и т.н. Питането ми е следното, някоя от вас напълняла ли е след промяна от аналогови към е-цигара?  newsm78
Благодаря предварително!   bouquet

# 188
  • Варна
  • Мнения: 7 715
 Симона добре дошла! Дали ще напълнееш или не зависи изцяло и само от това какво ядеш и колко се движиш.  Няма го основния проблем,който се получава при отказването на цигарите с инат,а именно не се чудиш какво да правиш с ръцете си,които до тоя момент са държали смръдливката.
 В интерес на истината и аз имах подобни опасения когато минах от цигари на електричка. По тая причина намалих драстично тестените неща и сладкото за опоределен период да кажем месец два.  Всичко беше нормално,не надебелях даже отслабнах  Laughing.  Реално никотинът в цигарите убива апетита,а него ти ще си го получаваш в чист вид с айото.
    Ако се притесняваш все пак внимавай какво ядеш,но за мен е направо несериозно да продължи човек да пуфти смръдливки и да се трови само и само да бъде хърбав. С времето ще усетиш как се повишава тонуса ти и можеш да вкараш повече физическа активност пък било то и само ходене пеша.

# 189
  • София, България
  • Мнения: 632
Симона добре дошла! Дали ще напълнееш или не зависи изцяло и само от това какво ядеш и колко се движиш.  Няма го основния проблем,който се получава при отказването на цигарите с инат,а именно не се чудиш какво да правиш с ръцете си,които до тоя момент са държали смръдливката.
 В интерес на истината и аз имах подобни опасения когато минах от цигари на електричка. По тая причина намалих драстично тестените неща и сладкото за опоределен период да кажем месец два.  Всичко беше нормално,не надебелях даже отслабнах  Laughing.  Реално никотинът в цигарите убива апетита,а него ти ще си го получаваш в чист вид с айото.
    Ако се притесняваш все пак внимавай какво ядеш,но за мен е направо несериозно да продължи човек да пуфти смръдливки и да се трови само и само да бъде хърбав. С времето ще усетиш как се повишава тонуса ти и можеш да вкараш повече физическа активност пък било то и само ходене пеша.

Благодаря за отговора!  bouquet
Аз по принцип съм малко злояда, ако мога така да се изразя. Имам претенции към храната, не ям всичко, но сладко си обичам. Още повече, че работата ми е свързана с обикаляне на етажи по стълби основно, пък и когато имам време ходя и на зумба.
С моя приятел заедно преминахме към електронната цигара. Имаме намерения и да започнем 90 дневна диета, т.е разделното хранене, защото той е леко по-пълен, а аз чисто и просто за здравословен начин на хранене.

# 190
  • Мнения: 1 351
Благодаря ти Шоколадче bouquetЩе прочета уаловията и ако преценя,че ще се справя ,ще поръчам и аз от там.Аз уж си открих търговец в али,но мн бавно от там.Ти за колко време го получи?

Последна редакция: нд, 26 фев 2017, 13:54 от renji

# 191
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Ренджи, изобщо не е сложно. Аз нон стоп пазарувам с превозвач. Нямам празна седмица без някоя пратка. Дори и сайта да предлага директна доставка до БГ пак използвам превозвач. По-бързо, по-евтино ми е и по-сигурно. Мразя Бг пощи.  Sick
Ето за китайчето вчера в сайта на бг пощи са писали, че са ме посещавали. Цял ден сме си вкъщи с ММ и никой не е звънял, няма и бележка дори. Несериозна работа.

# 192
  • Мнения: 1 351
За колко време дойде при теб и колко ти излезе всичко.Аз също не харесвам пощите именно и за това до сега съм поръчала само дреболии от Али,за неща който са ми важни предпочитам да ги платя двойнно ,но да си ги взема от бг.Не бях пазарувала и от фаста,до миналия месец,та сега май ще направя сефтето и от амазон,просто до сега не се престрашавах да купувам нещо,след,като не съм наясно какво става,ако не получа нищо,или пък е счупенно,а с пощите тези неща са доста вероятни.

# 193
  • Варна
  • Мнения: 7 715
  Ааа Габко са сериозна фирма и проблем с тях няма. И аз ги ползвам редовно за пазаруване от ДЕ и Англия. Елементарна е регистрацията само после в ибей трябва внимателно да попълниш адреса им и ИД номера си пред името.  Последно ги ползвах за една доставка от частно лице в Германия и съм повече от доволна. Хамавия шваба отказа плащане с пеи-пал  newsm78 та те поеха плащане с наложен платеж до немския си адрес. Много съм им благодарна за тая услуга,защото иначе нямаше как да получа стоката  Confused.

 Ренджи от Али не виждам какво те притеснява. Те имат най-желязната защита на света. Пазарувам от сайта повече от 3 години и нямам случай,в който да не ми е дошла стока и да не са ми върнали парите.

# 194
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Приблизително около 162 лева ми излезе всичко. Смятам по курс 2,4 на лирата и 2 лева за доставка от Uk. Аз си взимам директно пратките от офиса им. Не ми ги пращат с куриер.

Общи условия

Активация на акаунт