Електронна цигара - алтернатива на тютюнопушенето тема 7

  • 66 137
  • 754
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 952
Здравейте момичета. Страстен пушач съм с 20 години стаж . Тези дни за пръв път ми хрумна странната идея да ги откажа с помощта на електронна цигара (друг вариант не виждам). Зачетох се в темите - леле то цяла наука . Повечето постове са ми като на китайски диалект , явно тепърва ще се чудя над термините , но докато се просветя ,моля за малко помощ . Втори ден съм на ел цигара . закупих я от познати . Марката е eGQ-C tm 1300 MAH , това пише . Виждам че последната буква е Q вместо О , което ме навява на мисълта за ментак . Въпросът ми е някой ползвал ли е тази марка , а също възможно ли е да си докарам увреждане с подобна цигара (четох на места колко е опасно , неправилно дозиране и прочие) Извинете много ако въпросите ми са крайно глупави, но тепърва се сблъсквам с атомайзери изпарители и прочие шмайзери. Помагайте и стискайте палци да устискам

# 211
  • Мнения: 18 542
Освен, че е много стар модел, друг проблем не виждам аз. Ако предозираш с никотин, веднага ще усетиш (главоболие, замайване, гадене), не се притеснявай.
Ако ти задоволява никотиновите нужди за момента, пуфкай си я за сега. Иначе бих ти препоръчала да минеш на нещо по-съвременно. Доста по-добро предаване на вкуса на течностите ще имаш - съответно по-голямо удоволствие от изпаряването.
Предполагам нещо такова изглежда

# 212
  • Мнения: 1 952
нещо такова е на визия , още не виждам разликите много много
 но черното отпред е по -дълго. Течността ми е готова купена

# 213
  • Мнения: 18 542
Горната част ти е това http://www.gigadrinks.com/product/3895/kartomayzer-kanger-ce4.html, а черното е батерията Simple Smile

Да, старичка технология, но може да си я пуфкаш пре-спокойно. Като се скапе или се разтече, съветът ми е да се огледаш за нещо друго.  Peace

# 214
  • Варна
  • Мнения: 7 702
 С това чудо трудно ще се предозираш  Laughing споко. Пуфкай си както ти е казала Миоки и да не ти пука.

# 215
  • Мнения: 1 345
AuroraBB добре дошла и успех.Момичета къде се изгубихте,нищо ново ли няма при вас?

# 216
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Ааа ти се изгуби. Ние сме си тук и си изпаряваме.  Whistling Whistling Whistling   

# 217
  • Мнения: 1 345
Ааа и аз си изпарявам и съм тук,но няма с какво да се похваля.Хаха ,а и за оплакване нямам повод,чорапите не са се върнали Joy

# 218
  • Мнения: 1 345
Да се включа с проблем,ама как да го обясня там където е централния пин на кайфуна,абе не съм наясно кое как се казва,но винчето,което се развива за да се настрой въздуха се прецака,постоянно се развива и изпарителя пада от мода.А днес вече изобщо не иска да се завие,резбата нещо се скапа знам ли.С какво да го заменя?Дано изобщо разбрахте за какво говоря,че как го обясних.

# 219
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Виж в някоя оптика или при часовникар дали има такива винтчета. Аз скоро си изтрелях едно винтче на рба но добре че го открих. Иначе по тези места щях да търся за нещо подходящо.
Или пък се обади на Милен да видиш дали има резервни или да ти каже размерите и резбата.

# 220
  • Варна
  • Мнения: 7 702
Кое се развива? Болта? Или кайфа се развива от мода? Да не се е прецакала резбата на конектора на пикото? Я пробвай на другия мод,защото това е адски странно....кайфуна е стомана/може да е китайска ама все пак е стомана/. За толкова време не съм чула един да е ревнал от развалена резба.

# 221
  • Мнения: 1 345
Принцеса винчето което е вътре в резбата отдоло на изпарителя,то се саморазвиваше,а сега изобщо не иска да се завие на самия изпарител.Дано да ме разбра де.Още в началото някак се разхлабваше и изпарителя падна на два пъти,но от два дри дни постоянно,а сега изобщо не се затяга и не мога да го завия за изпарителя все едно е късо и не стига резбата.Охх като не знам кое,квое така сложно го обяснавам,но това дето се завива за мода си е ок то се завива,но винчето което е в него не се завива за изпарителя .

Последна редакция: пн, 13 мар 2017, 18:34 от renji

# 222
  • Варна
  • Мнения: 7 702
 Обясни ми как изпарителя пада от мода? И....поради каква причина го развиваш  newsm78. Знаеш,че ползвам само кайфуни,та изпарител развивам от мода само за пълна профилактика или когато го сменям с друг.....както и да е де звъни на Милен да видим ще намери ли решение. Работи ли в момента кайфа или не ?

# 223
  • Мнения: 1 345
Хаха повредата е в мен не мога да обясня нещо супер просто JoyАз нищо не развивам,то само се развива.Като завия изпарителя става следното,преходника на кайфуна остава завит на мода ,а изпарителя пада JoyВинчето,което свързва преходника 510 и самия изпарител се е прецакало.

# 224
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Аз пък си мисля, че е някакво винтче като моето за базата на рба, а то било съвсем различно. В такъв случай само Милен би ти помогнал евентуално.

Общи условия

Активация на акаунт