Електронна цигара - алтернатива на тютюнопушенето тема 7

  • 66 103
  • 754
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 1 344
Около 5 дни.Изненадващо даде статус от София и то в Неделя.Пратката е 50 долара,написали са на пакета 20.

# 556
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
И аз им пуснах сега тикет да видя какво ще стане.

# 557
  • Мнения: 18 542
Около 5 дни.Изненадващо даде статус от София и то в Неделя.Пратката е 50 долара,написали са на пакета 20.
Интересно... като нищо проблемът е, че е била на митница. Най-вероятно си е била в Бг и като са я потърсили, тогава са я отчели. Ти на тракинга ли видя, че е на митница?

# 558
  • Мнения: 1 344
Лично мнение е,че пратката е седяла в чувал ,чакаща някога да я приемат,като дошла в Бг.След издирването са им размърдали задниците и са я приели и направо са я пратили към митница.В неделя даде статус пристигнала в Сифия България на 18.06,странно пристига в почивен ден.Вчера беше вложена в вътрешен чувал и след обяда е приета в морница София.Лично мнение пратките се забатачват при пистигане в нашите пощи и от там идва чакането.Шоколадче,при свършен факт бих отчела,че издирването беше грешка,защото това прати пратката на митница.Сега предполагам,ще остана и без пратка и без пари.

# 559
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Кога е тръгнала поръчката от Китай? Аз бих настоявала на нашата митница за разследване ако ми откажат да ми я дадат, защото не е нормално да стои толкова време завряна в чувал някъде си.

# 560
  • Мнения: 1 344
Пратката е тръгнала на 02.05,а е напуснала Китай на 18.05.Пратката е задържана направо на митница в София,не е в моята митница.Никой не ми е зв.нито пращал известие.Нямам право да имам претенциу към митницата,такива може да имат Китайците защото само те имат право да пускат разследване и да имат претенции към пратката.Пробвала съм преди с друга загубена пратка,аз нямам права над пратката ,а този който я праща.Бясна съм направо.

# 561
  • Мнения: 18 542
Според мен, ако ти я спрат на основание забраните, трябва да оспорваш. Поръчката е направена преди влизането в сила на същите, а и сигурно е била в България преди това. Така че проблемът е в тях, а не в теб. Ти си направила всичко та да пристигне навреме. Забавянето е поради тяхна вина.

# 562
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Би трябвало да се предвижи до митницата в твоя град. Тъй като е пристигнала в неделя, вчера са я обработвали или днес ще я и ще я предвижат към митницата в твоя град.

Ако искаш ми метни тракинг на ЛС да погледна.

# 563
  • Мнения: 1 344
Ще почакам и ще видя.По принцип ако ще я пуснат за освобождаване би трябвало да я пратят в моя град да.Но ще почакаме и ще видим.

# 564
  • Мнения: 16
Здравейте,
Благодаря Ви за отговора.
Моля за съдействие от Ваша страна относно на първоначален избор на е-цигара. , По-добре ли е да си купя комплект или отделно батерия и картомайзер ? Какво точно означават модовете и какво е предимството им и удачни ли са като първоначален избор за начинаещ ?

 Последно се спрях на тези три модела на различни марки
1. Комплект Joyetech eGo AIO - 1500mAh
2. Kanger EVOD MEGA 1900mAh
3. Joytech One ego TFTA - с режим на батерията стандартен и постоянно напрежение, съжалявам но колкото и да чета темите назад не откривам нищо за това , какво всъщност означава и предимство ли е пред AIO-то ?
Искам да си взема нещо качествено затова моля, да ми помогнете, прочетох в един  форум, че е по-добре да се комбинира батерия usb joytech ego с картомайзер Kanger T2 или Smoketech Redux, но мнението е от 2012 г. и не съм сигурен дали това е добро предложение към днес. Моля за предложения.Благодаря Ви предварително.

Поздрави.

# 565
  • Мнения: 206
Аз съм с aio вече втори месец и съм доволна. Като за първа цигара мисля, че е супер. Лесна за обслужване и приятна за ползване.

# 566
  • Мнения: 16
Аз съм с aio вече втори месец и съм доволна. Като за първа цигара мисля, че е супер. Лесна за обслужване и приятна за ползване.

Благодаря ти.

И аз мисля, че се спрях на нея, но варианта с по-малък диаметър - JOYETECH EGO AIO D16

# 567
  • Мнения: 206
Моята е същата. Доволна съм

# 568
  • Мнения: 1 344
За Айо лично не мога да дам мнения,но назад в темите има хубави и лоши такива.Не знам как и колко мислиш да ползваш цигарата и нямам идея дали ще ти пасне.Лично на мен тези с вградените батерии не са ми на сърце,и с моето темпо на пушене едва ли бих била очарована,аз изпарявам много.Разликата между мода и Айо е ,че мода можеш да го настройваш на различни ватове и режими,Айо няма такава възможност.Не мисля,че мода е не подходящ за начинаещи ,нищо сложно няма.А колкото комплект или по отделно,лично мнение е ,че конбинирането е по добрия вариянт.Често препоръчано тук е пикото и инокина,или пико и нутилиос мини.Давам линкове.Вече ако не си убедена,колко ще я ползваш и искаш нещо за няколко месеца да видиш как е,Айо е добър вариант.Но нека и другите ти кажат.http://www.gigadrinks.com/product/6119/eleaf-istick-pico-75w.html .http://www.nirvanaecigarette.com/product_info.php?cPath=154_204_ … 44960b6cb62de055f .Инокина не го откривам вече в Бг.

# 569
  • Мнения: X
.............Та ще ви кажа какво се случва с такива пратки от първо лице.Ако изобщо ме порърсят,защото може и директно да я върнат.
В какъв смисъл да я върнат? Митницата да върне нещо на изпращача  Laughing Няма шанс. Ако не си го вземеш в някакъв срок пратката се унищожава. Никой няма да си мръдне пръста да се занимава еле пък да я връща хах, няма такава практика и никога не е имало. Мой скромен непретенциозен съвет - въобще не се опитвай да спориш с тях, все едно говориш със стена, а и може да се влошат нещата. Ако ти е изгодно си плати каквото искат и си вземи пратката, ако не - пий една студена вода и забрави. Разследване, претенции към митницата, оспорване в Митница  Shocked .... в никакъв случай не бих го направила. Те са маниаци, много меко и нежно казано...

Общи условия

Активация на акаунт