Електронна цигара - алтернатива на тютюнопушенето тема 7

  • 66 127
  • 754
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 1 345
Да важното е,че дойдоха.За кайфуна мисля да им пиша и да го платя,въпреки ,че им бях много бясна и тяърдо бях решила да не го правя,щото 3м.чакане си е стабилна работа,а и ме изнервиха.Но хайде от мен да мине ,винаги плащам ако получа нещо и съм си взела парите  .

Последна редакция: пт, 23 юни 2017, 14:11 от renji

# 586
  • Мнения: 16
Здравейте преди няколко часа се сдобих с AIO pro и искам да попитам нормално ли е да издава силен шум все едно бълбукане?

# 587
  • Мнения: 18 542
Не не би трябвало да издава такъв шум. Все едно гъргори, нали? Явно във въздуховода имаш течност.

# 588
  • Мнения: 16
Да точно такова. А ми не знам в магазина я заредиха. Да не би да е защото в колата беше в хоризонтално положение ?

# 589
  • Мнения: 18 542
Възможно е. Поставяй я изправена като не я ползваш известно време и виж дали ще се оправи.

# 590
  • Мнения: 16
Ок мерси Миоки

# 591
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Получих си вчера дрънкулките от Фаста. Даже ми звъннаха от пощата, а не ми донесоха бележка заради покачените градуси навън.

# 592
  • Мнения: 23
Здравейте! Пуша по кутия "миризливи" цигари на ден и наистина ми се иска да пробвам варианта с електронните. Изчетох доста от темата и въпреки,че ми е тъмна Индия цялата работа с ватове,волтове,омове и тн,вече придобих поне бегла представа.Въпросът ми е знаете ли дали и къде се продават еднократни електронни? В нета открих само едни с кофеин,пък не го тача хич...Мъжо се дърпа за зареждаща се,нямало да ме засища и съм щяла да харча пари на вятъра...Tired Face Та затова търся еднократни,да пробвам и после да кажа "Ето,виж,супер е,харесват ми" Smiley Благодаря предварително!

# 593
  • Мнения: 18 542
Има май и с други аромати по бензиностанциите май ги продават. Пробвай, но няма да получиш пълна представа за какво става въпрос от тези еднодневки.

# 594
  • Варна
  • Мнения: 7 702
Това с еднократните е бош лаф работа. Ако търсиш наистина алтернатива си вземи едно Его АИО. 50лв. е комплекта с течност за седмица ще е 60лв. Еднократната можеш да я ползваш само ако си търсиш оправдание пред себе си да продължиш да пушиш смръдливки. Гарантирано няма да ти хареса и няма да свърши основното,което се изисква от електронната цигара-да ти задоволи никотиновия глад до толкова,че да си способна да не посягаш към другите.

# 595
  • Мнения: 23
Благодаря ви за бързите отговори! Значи проблемът идва от 2 броя роднини,които си купиха и казаха,че никаква работа не вършели...Аз съм на принципа,че при всеки човек е индивидуално,а идеята за еднодневките е заради великия вожд Simple Smile Един вид,ако трябва и 200-300 ще се дадат,но се опасява,че ще я захвърля на втория ден като зълвата и братовчедката...Хихихих,аз съм твърдо решена,че искам,така че май и да не ми хареса,ще си я пуша на инат пък! Smiley 

# 596
  • Мнения: 18 542
Е чак 200-300 са излишни. До стотина можеш да се обзаведеш с приличен хардуер за проба.

# 597
  • Варна
  • Мнения: 7 702
Тедичка от къде си? Ако наистина си твърдо решена просто няма начин да не ти хареса,но си купи наистина хубаво безпроблемно устроство,а не някоя боклучка/както ги наричаше Миоки Grinning/. Не са ти нужни чак 200-300лв. за  старт.

 

# 598
  • Мнения: 23
От Стара Загора съм,доколкото разбрах имало 2 магазина за електронни цигари тук,единия от които се помещава в едно фото... Hushed Може да има и други,сега започнах проучването,но се надявам на компетентни служители там...Не знам при положение ,че хич хабер си найн от тази материя,дали ако поръчам онлайн ще направя правилния избор,дали ще мога да я сглобя правилно и тн.. Някакси се надявам ,че в магазинът ще е по-лесно...Може и да греша де...

# 599
  • Мнения: 18 542
Е ние ще помагаме, няма страшно Simple Smile Ти само си вземи читав модел. Даже най-добре преди да купиш, питай тук Wink

Общи условия

Активация на акаунт