Оправдан ли е боят в този случай?

  • 3 385
  • 80
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 239
боя не помага в никой случай .(а иначе кажи на свекърва ти да си гледа работата)

# 76
  • София
  • Мнения: 13 228
Абсурд.....
За подобно нещо никога не съм пляскала детето!

# 77
  • Мнения: 5
това за боя е ясно
свекървата трябва да я поставиш на място да не се мислят за незаменими ние с моя мъж се справихме сами и оцеляхме
Моята щерка ползваше гърнето за играчка така и не я използва по предназначение  .купихме седалка за тоалетната и ура детето искало като големите и така за два дни
Но най важното довери се на детето си то ще ти подскаже
Успех.

# 78
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Благодаря за всички отговори  bouquet След такова единомислие (каквото рядко забелязвам тук) реших да разредя срещите на децата със свекърите (вчера голямата се размина на косъм с боя- изнервила свекъра Close) и да не позволявам да ги заплашват и удрят Thinking А с гърнето няма да бързам- когато е готова Peace

# 79
  • Мнения: 14 654
браво на теб.аз преди време имах страхотен скандал с баща ми защото все подмята: "ето тук един шамар щеше да свърши работа!" или "така е,ще ви се качва на главите като не го биете!" или" боят не е за пренебрегване!". но никога не се е осмелявал да го удари! едно време нас като са ни били като деца не значи че и ние трябва да се държим така с нашите.никакъв бой и никакви крясъци!

# 80
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Хм..Сега чета тука темата и виждам, че те не само мислят боя за възпитателен, но и го прилагат и то не само като възпитателна мярка, а като живо насилие. Тия хора имат нужда от Психиатър- по - далече от тях! Не позволявай на никого да насилва децата ти- това са силни думи, но това което правят е точно това- насилие.
Боже колко е добра моята свекърва- тя се кара с мене и мъжа ми, ако мъмрим някое от децата за нещо, а какво останало да им посегнем!?!? Тя е най- добрия приятел на децата ми, след мен и татко им. Понякога съм се оплаквала от нея, но тя е светица в сравнение с това което живее около вас.

Общи условия

Активация на акаунт