БРЕМЕННА съм и мъжът ми ми ИЗНЕВЕРЯВА

  • 35 262
  • 432
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 6 982
Добре де... човека може да изневерява само с една жена - добре, може и тя да си има само един любовник - ок. До тук в списъка авторката обменя неща с трима вместо с един. Ако рогоносецът също си има странични забежки, цифрата отива към четирима +. Има си някакви рискове (по-високи от тези при моногамни хора, със сигурност). Винаги съм се чудила за това при извънбрачните и отворените връзки. Ясно, че не всеки има сифилис, но си е различна микрофлора. Без излишни драматизации за СПИН, хепатит и тн., все пак се увеличава значително риска от гъбички, цистити и прочие също не особено приятни неща.

Впрочем темата вече замина съвсем.

# 421
  • София
  • Мнения: 4 370
ППБ=Полово Предавани Болести

# 422
  • Мнения: 18 704
Защо трябва да се обменя, каквото и да е? Все още не са спрели презервативите от продажба, колкото и невероятно да се струва на съфорумките, които явно секс с предпазни средства не си представят. А че въпросният не е ясно дали изобщо е имал физическа афера, пък вече се разписа видът на хламидиите, си е направо попадение сред форумските фантазии.

# 423
  • София
  • Мнения: 16 217
Кой мъж спи с презерватив с бременната си жена Laughing Laughing Laughing?

# 424
  • Мнения: 39 667
Всъщност моя. Но това не ми попречи да родя в седми месец  Tired

# 425
  • София
  • Мнения: 24 839
Кой мъж спи с презерватив с бременната си жена Laughing Laughing Laughing?
Който хем е чукнал нещо, срещнато на пътя, хем не е толкова тъп, че да изложи на риск първо себе си, после жена си и бъдещето дете. Simple Smile

# 426
  • Мнения: 6 982
Защо трябва да се обменя, каквото и да е? Все още не са спрели презервативите от продажба, колкото и невероятно да се струва на съфорумките, които явно секс с предпазни средства не си представят. А че въпросният не е ясно дали изобщо е имал физическа афера, пък вече се разписа видът на хламидиите, си е направо попадение сред форумските фантазии.
Е как не е имал физическа афера? От 2 години са заедно. От толкова е и с любовницата си. Може в момента да няма сексуална връзка с другата жена, но е имал продължителна такава със сигурност по време, в което с авторката вече са имали планове за семейство и едва ли отношенията му са били платонични към която и да е от двете.

# 427
  • Мнения: X
Авторката така и не уточни по кое точно време е била аферата с другата жена. Това най-вероятно означава, че самата тя не е сигурна. Напълно е възможно физически с другата нещата да са били приключили много преди тя да се е пренесла при мъжа и въобще да не са се засекли. Но тя, разбира се, си фантазира най-лошото. Доказателства обаче кое как е станало във времето, аз не видях. Нито пък е ясно доколко точно официална е била връзката й "от разстояние", за да има претенции към мъжа. Ако са се запознали, правили секс няколко пъти и после початили 2 години, преди да се съберат, аз проблем не виждам. Е, тя може да е била много влюбена и да й се е искало мъжът, в когото е влюбена да няма друга, но той може и вече да е бил с другата и при положение, че с авторката нещата не са били все още сериозни... Това, че с омъжената е имал връзка в продължение на 2г по никакъв начин не означава, че това са точно същите 2г, в които авторката е била на хоризонта. И понеже 100 пъти стана дума за тия 2г, а тя не изяснява, значи най-вероятно не е сигурна и цялата ситуация, която описва в темата е в сферата на предположенията.

# 428
  • Мнения: 46 636
Кой мъж спи с презерватив с бременната си жена Laughing Laughing Laughing?
Някои лекари предупреждават, че това е препоръчително, предпазна мярка с/у банални инфекции, които в този момент са опасни, от друга страна спермата е един от естествените начини за предизвикване на раждане.

И с една да е спал, и омъжена да е, пак нищо не значи. Имам позната, наша съфорумка, която е спала с един единствен мъж, омъжена е за него и когато решиха да имат деца направиха профилактични изследвания и й откриха хламидии, които безсимптомно са си носили с години.

# 429
  • София
  • Мнения: 24 839
Така е, щом си жив човек, винаги нещо може да хванеш- едно време беше главно от казармите, когато духаше силен вятър........ Joy
А, сериозно, нали не си радетел за всеобща девственост преди брака?

# 430
  • Мнения: 46 636
Мне. Даже съм против  Laughing
Само казвам, че това че е изневерил с една, и тя е омъжена, не значи, че не може да довлече беля.

# 431
  • София
  • Мнения: 24 839
Така е, ама като си на 36 години и си контактувал с известен брой от другия пол, пак може нещо да си закачил, без да знаеш и въпреки превантивните мерки.
Затова се изненадвам от мелодраматичното тръшкане на доста народ тук, защото ако сложат ръка на сърцето, едва ли са изисквали пълни изследвания от мъжете, с които са спали- нито първи път, нито когато са решили да забременяват.

# 432
  • Мнения: 46 636
Е, предполага се, че преди опитите за бебе или поне след като е разбрала, че е бременна си е направила изследвания и е видяла, че всичко е наред. Пък вече са нови болести напред разчитат на съвестта им. Надали след всеки секс проверява, за да се лекува своевременно...

Общи условия

Активация на акаунт