Черен списък на туристически агенции - Профи Турс ООД

  • 3 508
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Профи Турс ООД са "профи' мошеници!
Ако се запишете за екскурзия със самолет каквито организират и специално тази до Палма де Майорка - очаквайте пълно разочарование и  да разберете поне няколко пъти че сте излъгани.
Половината от това което пише в договора се оказва лъжа. Испанският хотел беше под всякаква критика. Настаняват двама души в малки стаи с персон и половина легло вместо в нормална двойна стая. Профи турс нямат представител там, няма на кого да се оплачеш. Като им се обадиш по телефона вземат страната на испанския мошеник-хотелиер. 

# 1
  • София
  • Мнения: 163
Глобал Тур са пълни мошеници.Бях се записал на екскурзия,но на другия човек му изкопи ангажимент.Предложих им да прехвърлят парите за друга екскурзия.Не можело.Можели да ми възстановят само 10% от сумата.Благодаря!Никога повече Глобал Тур.Мошеници.

# 2
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 730
Глобал Тур са пълни мошеници.Бях се записал на екскурзия,но на другия човек му изкопи ангажимент.Предложих им да прехвърлят парите за друга екскурзия.Не можело.Можели да ми възстановят само 10% от сумата.Благодаря!Никога повече Глобал Тур.Мошеници.
Имате си договор. Има си условия по договора. Вие не го спазвате, но явно имате претенции? Не знам, кой е мошеник.
Това, че на някой му излизат ангажименти не е проблем на агенцията. Нито пък причина за смяна или анулация без неустойка. И никога не е било.

# 3
  • Мнения: 10
Не ви препоръчвам услугите на "Травеладжи"/"Travelagi и организаторите , които не информират предварително клиентите си, за изискването паспортът да е валиден 6 месеца от датата на заминаване, за някои дестинации като о. Бали. Съгласно Закона за туризма, чл. 82, ал. 1. туристическите агенции са длъжни да дадат такава информация. "Salt&art" организират с тях йога пътувания до острова и ги подкрепят очевидно.

# 4
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 730
Не ви препоръчвам услугите на "Травеладжи"/"Travelagi и организаторите , които не информират предварително клиентите си, за изискването паспортът да е валиден 6 месеца от датата на заминаване, за някои дестинации като о. Бали. Съгласно Закона за туризма, чл. 82, ал. 1. туристическите агенции са длъжни да дадат такава информация. "Salt&art" организират с тях йога пътувания до острова и ги подкрепят очевидно.
Тази информация е ясно посочена на сайта им, в офертата - лично проверих.
Агенцията не е контролен орган по отношение на личните документи. Тя има ангажимент да посочи тази информация в офертата. И това е направено.
Всеки пътуващ носи лична и персонална отговорност за личния си документ.

Общи условия

Активация на акаунт