За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 095 839
  • 20 738
  •   2
Отговори
# 10 230
  • Мнения: 7 034
Цитат
И аз много често мисля за Брайън Джонсън, ма той си трайка нещо...
Почвам и аз да мисля за него.Покрай тази пандемия съм търпеливо ''на изчакване''.Направиха албум,говори се за турне...някога.Хайде пак в София да се видим,да пеем заедно,ще правим мексикански вълни и т.н.!:wink:

Чул те Господ!!!
П.П. Вчера получихме мейл за промвна на датата за миналогодишния концерт на Ерик Клептън. На 2ри юни щял да бъде, но като гледам накъде вървят нещата,  май и тази година ще ни се размине...
Извинявам се за офтопика.

# 10 231
  • Мнения: 5 262
Цитат
И аз много често мисля за Брайън Джонсън, ма той си трайка нещо...
Почвам и аз да мисля за него.Покрай тази пандемия съм търпеливо ''на изчакване''.Направиха албум,говори се за турне...някога.Хайде пак в София да се видим,да пеем заедно,ще правим мексикански вълни и т.н.!:wink:

Чул те Господ!!!
П.П. Вчера получихме мейл за промвна на датата за миналогодишния концерт на Ерик Клептън. На 2ри юни щял да бъде, но като гледам накъде вървят нещата,  май и тази година ще ни се размине...
Извинявам се за офтопика.

кажи ми нещо повече мо;ля за този концерт? кога , къде ? линк?

# 10 232
  • Мнения: 2 522
След една случка, на която станах свидетел наскоро не спирам да си мисля - ако две души са предопределени да са заедно ще бъдат ли въпреки ината?

# 10 233
  • Мнения: 40 865
След една случка, на която станах свидетел наскоро не спирам да си мисля - ако две души са предопределени да са заедно ще бъдат ли въпреки ината?

Да не си прероден Яворов? Simple Smile

Цитат
Две сърца се знойно любят,
старо-харо ги дели:
дали времето си губят,
или бог ще се смили?

https://www.slovo.bg/showwork.php3?AuID=130&WorkID=3303&Level=3

# 10 234
  • Мнения: 7 034
Цитат
И аз много често мисля за Брайън Джонсън, ма той си трайка нещо...
Почвам и аз да мисля за него.Покрай тази пандемия съм търпеливо ''на изчакване''.Направиха албум,говори се за турне...някога.Хайде пак в София да се видим,да пеем заедно,ще правим мексикански вълни и т.н.!:wink:

Чул те Господ!!!
П.П. Вчера получихме мейл за промвна на датата за миналогодишния концерт на Ерик Клептън. На 2ри юни щял да бъде, но като гледам накъде вървят нещата,  май и тази година ще ни се размине...
Извинявам се за офтопика.

кажи ми нещо повече мо;ля за този концерт? кога , къде ? линк?

В Мюнхен, за сега отложен за дата 2ри юни, миналата година трябваше да е на 28.05. На Олимпия Щадион.

# 10 235
  • Мнения: X
Напоследък все по-често си мисля за астрология, интересна ми е, но гледам да не прекалявам в размишления за нея. Утре най-вероятно ще си купя една книга свързана с астрологията, дано да я имат в книжарницата, където я видях Simple Smile.

# 10 236
  • София
  • Мнения: 2 228
Мисля си, дано не вземе да ни удари такова силно земетресение. Кошмар. Горките хора.

# 10 237
  • Мнения: 2 322
[quotelink=topic=965255.msg42399292#msg42399292 date=1614291217]
ако човекът е открит, непринуден,без поза в отношенията, ако има изградени принципи и ценности,не виждам как ще сгреши , че и да каже „немислими“ неща!
Такава съм и аз, плюс крайно търпелива, което явно не е добра комбинация. Когато чашата прелее вече е късно. Казвам всичко което мисля, но доста пресилено и крайно се изказвам(като за последно), тогава всички остават доста стъписани.

# 10 238
  • Мнения: 11 543
Напоследък си мисля, колко е приятно да виждаш как детето ти се превръща в зрял човек.

# 10 239
  • Мнения: 8 522
Мисля си как болните се увеличават, а мерките се разхлабват. Това няма да доведе до нищо добро....

# 10 240
  • Мнения: 276
Мисля си как минаха 20 години от живота ми на педал, все забързана, все правеща каквото трябва. Малки деца, работа...и сега,  така съм притъпила собствения си глас, че чак съм се загубила. Дори не знам за какво да мечтая в личен план.

# 10 241
  • София
  • Мнения: 2 228
Ogitsa, днес се погледнах във витрината на един магазин и направо не се познах. Не мога да повярвам как стана това.

# 10 242
  • Мнения: 5 262
Pipi_ не съм оптимист. Ние имаме билети за 4 други концерта, но за сега нищо.

# 10 243
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Напоследък си мисля, колко е приятно да виждаш как детето ти се превръща в зрял човек.

А мен това ме плаши. Плаши ме, че остарявам със скоростта, с която децата ми се превръщат в зрели хора. И не чакам с нетърпение момента, когато ще се отделят от полата ми и ще хванат живота си в ръце. Искам ги винаги до мен...

# 10 244
  • Мнения: 18 529
Имам позната, все едно живее със сина си като на семейни начала. Вечер му слага ракийка, салатка, заедно живеят и заедно готвят, гледат новини, преживяват. Една вечер се сетила и го попитала - как е с гаджетата, нещо няма напоследък? Синът й, който е на 29, бодро отвърнал: "С теб ми е по-добре, маме". Това няма да го допусна да ми се случи. И моята приятелка сега мъдрува как да му даде пътя...

Общи условия

Активация на акаунт