За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 112 627
  • 21 180
  •   2
Отговори
# 10 470
  • Мнения: 1 118
Аз да питам, момичета обръщате ли внимание да червените лампи които ви проблясват вътрешно. В момента нещо ме притеснява, сякаш външно всичко е наред, ама не съвсем. А пък и аз имам склонност доста да анализирам и понякога се вкарвам сама във филми.............и не знам.

Едно е да пренебрегвате “лампите”, друго е много да анализирате като цяло. Така, че по-добре обърнете внимание на “лампите”, пък дано се окажат фалшив сигнал Simple Smile Hug

Последна редакция: чт, 22 апр 2021, 16:44 от SSll

# 10 471
  • Мнения: 624
Мисля си как всичко в този живот е пари..
И колко много ми писна от всичко.
Писна ми да живея в очакване на следващата гадост, която ще ми се случи.
Писна ми да съм силна.
Писна ми да се боря за едничкото оцеляване.
Не помня кога за последно ми се случи нещо хубаво, кога за последно съм се смяла.
Иска ми се всичко да приключва вече...

# 10 472
  • Мнения: 5 262
Оооооо колко грешен подход. Защо да свърши всичко, след като само толкова малко неща, които си изброила трябва д априключиш. Приключи тях, които ти засенчват всичко и започни да се занимаваш с всичко.

# 10 473
  • Мнения: 18 717
Аз в трудни моменти си мисля / мечтая само за хубави неща. Винаги съм си повтаряла, че след лошия период ще дойде нещо ново и много хубаво. Важното е само да не се самосъжаляваш и да не се вторачваш в лошите неща.
В случай на истинска трагедия (смърт), това е сигурно невъзможно. Но ако не се касае за смърт на любим човек, измъкване винаги има.

# 10 474
  • Мнения: 2 328
Изобщо не ми се занимава с Великден,с козунаци,с боядисване на яйца,с празнуване.Ако не бяха децата не бих си мръднала пръста да празнувам измислените християнски празници.

# 10 475
  • Мнения: 8 576
Мисля си, че човек цял живот прави грешки и учи уроци.

# 10 476
  • София
  • Мнения: 2 244
Мисля си, че уроците понякога излизат твърде скъпо.

# 10 477
  • BG
  • Мнения: 2 217
А аз си мисля, че животът шеметно прелита пред очите ми и аз нямам усещане да съм направила нещо съществено до сега. Имам чувството, че тази година ще е преломна за мен и се чудя дали наистина е така, и какво точно ще се случи?

# 10 478
  • Пловдив
  • Мнения: 23 774
Ти какво намираш за съществено? Недей го мисли така, не може всички да сме президенти, гении и велики личности.

# 10 479
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 468
И аз често си мисля за това. Как нищо не постигнах, нищо не направих... Бях толкова амбициозна и нахъсана като млада, един удар и животът ми се преобърна. И вече не бях същата. А не бях минала и 25.

# 10 480
  • Пловдив
  • Мнения: 23 774
Ама какво е това великото? Какво очаквате да сте постигнали, което не сте?

А аз за разлика от вас си мисля, че се справям добре. Като съм съвсем обикновен човек.

# 10 481
  • Мнения: 41 331
Kaкво толкова искате да постигнете? Аз имам дом, някаква кариера, отгледах и изучих дете и то вече е самостоятелно, живеем си с половинката три десетилетия без разводи и скандали... За мен това е успешен живот, не може всеки да открива природни закони, да получава оскари или да бъде милиардер.

# 10 482
  • BG
  • Мнения: 2 217
Янтра, въпросът не е човек да е президент или популярна личност, а по-скоро усещане за собствена стойност. Това е вътрешно неудовлетворение.

Ами, Черна станция, като оставим дома, имам да реализирам другите две. Кариерата пък съвсем не искам да обсъждам. По едно време бях решила да се пробвам от корпоративния свят в NGO … Unamused После едва се върнах обратно, за да съм отново в процес на избиране на нова работа.

# 10 483
  • here and now
  • Мнения: 4 307
Съгласна съм с Янтра и ЧС.
Аз съм доволна от себе си. Имам хубаво, здраво и умно дете, нямам заеми.
Разбрала съм, че пълно щастие няма и се радвам на наличното вместо да страдам по това, което ми липсва.

# 10 484
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 468
Разбира се. Кой къде каза, че искаме да сме велики, да сме нобелови лауреати и да сме милиардери?! Вътрешното неудовлетворение изобщо не е предизвикано от чисто материални неща.

Общи условия

Активация на акаунт