За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 129 231
  • 21 652
  •   3
Отговори
# 10 455
  • Мнения: 4 291
Аз пък имам безпогрешна интуиция за хората. Това се потвърди, откакто се преместихме тук и започнах да градя наново кръг от приятели, познати и контакти. Разчитам им аурата Simple Smile
Хм Тарти, замислих се върху думите ти и мися, че съм развила такъв нюх поради същата причина. Аз съм глуповата, но преди емиграцията и прислушване в инстинктите и звездите ми го говорят, бях още по-глупава. Simple Smile

# 10 456
  • Португалия
  • Мнения: 4 305
Аз пък имам безпогрешна интуиция за хората. Това се потвърди, откакто се преместихме тук и започнах да градя наново кръг от приятели, познати и контакти. Разчитам им аурата Simple Smile
Хм Тарти, замислих се върху думите ти и мися, че съм развила такъв нюх поради същата причина. Аз съм глуповата, но преди емиграцията и прислушване в инстинктите и звездите ми го говорят, бях още по-глупава. Simple Smile
да бе, глуповата!
дали не си просто прекалено открита и наивна?

аз не се смятам за глуповата, но съм оперирана от интерес и амбиция, и това е ,което ме препъва, ми се струва...
хората все действат със задни мисли,пък аз нито имам желание, ни сили,ни интерес да крия нещо

# 10 457
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 564
Интереси и амбиции нямам аз, не го виждам като причина за "затворени очи". Мога да чета хората, но трябва да им виждам лицата, очите казват всичко.

# 10 458
  • Мнения: 18 866
Аз със сигурност нямам особен нюх за хората. Доказва се през годините Simple Smile Мисля си едно, а излиза друго. Явно се лъжа лесно. Затова сега общувам само с много близки и проверени хора и почти с никой друг. Така нямам особени изненади Simple Smile

# 10 459
  • Мнения: 5 262
Аз пък си мсиля, че каквото има да става ще става . И все повече забелязван негативите на подозрителността и прекаленото предпазване и обмисляне. Не може да живее леко човек, който приема всички за потенциални врагове и бавно сваля бариерата в опр. случаи. Даже се чудя кое нанася повече щети. Един завистник или затвореност и подозрителност към всички по презюмция.

# 10 460
  • Португалия
  • Мнения: 4 305
Аз пък си мсиля, че каквото има да става ще става . И все повече забелязван негативите на подозрителността и прекаленото предпазване и обмисляне. Не може да живее леко човек, който приема всички за потенциални врагове и бавно сваля бариерата в опр. случаи. Даже се чудя кое нанася повече щети. Един завистник или затвореност и подозрителност към всички по презюмция.
със сигурност подозрителността вреди
но не виждам как резервираността може да навреди в работата
все пак, резервите са в лично естество-не в професионално!
на работа сме,за да работим, а не нрепременно, за да създаваме отношения

# 10 461
  • Мнения: 5 262
Знам. Но когато работиш с някой открит и с усмивка се чувстваш по един начин, отколкото с някой с чувствителни резерви към теб и човешките отношения .
На мен ми се е случвало да имам работа, не в службата, а някой на който съм възложила нещо и да съм го хванала на няколко пъти да работи в собствен интерес против моя ... ами трябваше да се дотърпим до приключване на отношенията, но такова напрежение ми беше да го подозирам на всяка крачка, да търся капани във всичко ... изобщо страшна работа.

# 10 462
  • Мнения: 920
Мисля си за ситуациите, през които понякога животът ни задължава да преминем. Ситуации, които по никакъв начин не сме провокирали или предизвикали, но в които сме замесени като марионетки, а от нашите реакции и решения зависят крайната развръзка и изход.
Много търпение и вяра в справедливостта са нужни, много вътрешна сила, упоритост и воля, докато всичко се нареди по правилния начин...

# 10 463
  • Мнения: 1 225
Мисля си че от днес съм на работа след отпуска. Наистина е хубаво човек да си прави почивка. Събрал си сили за нови предизвикателства. Hug

# 10 464
  • Мнения: 5 869
Мисля си от дълго време насам, че съм готова да стана майка. А приятелят ми все още не е готов..

# 10 465
  • Мнения: 556
Мисля си за идващите празници и желанието ми винаги да сме заедно на тях с най-близките хора!

# 10 466
  • Sofia
  • Мнения: 4 101
Мисля си и не намирам отговор, защо с определени хора доста приятни за мен и не малко през годините някак се разминахме по пътя. Смениха фирми, държави и дали моето местоположение тук в България е проблема или не съвсем. Не намирам отговор, но има хора, които много ми липсват. Не ми говорете за технологиите, дори смяната на работа сменя отношенията, не бих могла да кажа защо, но е факт.

# 10 467
  • Мнения: 1 418
Имам проблем с килограмите,знам, че трябва да отслабна, но ми писна от поученията на околните, уж от загриженост.Аман! То вече излезе от контрол. Оправданието със загрижеността не може вечно да важи, в един момент си става чист тормоз. Достатъчно ми е трудно и без външни напомняния, ама трябва, ама еди какво си...Не съм малоумна, осведомена съм достатъчно по темата. Тези неща стават бавно и трудно, но всеки трябва за себе си да го реши. Колкото и да се тревожиш за някого, не можеш да го обвързваш със своята тревожност до степен той едва ли не да се чувства длъжен да отслабне.

# 10 468
  • Враца
  • Мнения: 458
Имам проблем с килограмите,знам, че трябва да отслабна, но ми писна от поученията на околните, уж от загриженост.Аман! То вече излезе от контрол. Оправданието със загрижеността не може вечно да важи, в един момент си става чист тормоз. Достатъчно ми е трудно и без външни напомняния, ама трябва, ама еди какво си...Не съм малоумна, осведомена съм достатъчно по темата. Тези неща стават бавно и трудно, но всеки трябва за себе си да го реши. Колкото и да се тревожиш за някого, не можеш да го обвързваш със своята тревожност до степен той едва ли не да се чувства длъжен да отслабне.
Some one, килограмите са борба както с всичко друго, цигари, алкохол, по-хубава работа и т.н. С писане по форуми не става, взимаш се в ръце и работиш по въпроса, мисля че се кахъриш от миналата година. Не отлагай ако те тормози нещото, така само разтягаш нещата и се разколебаваш. Желая ти успех от все сърце. Животът въпреки трудностите е прекрасен, не го пропилявай в самосъжаление.

Аз да питам, момичета обръщате ли внимание да червените лампи които ви проблясват вътрешно. В момента нещо ме притеснява, сякаш външно всичко е наред, ама не съвсем. А пък и аз имам склонност доста да анализирам и понякога се вкарвам сама във филми.............и не знам.

# 10 469
  • Мнения: 934
Всеки път, когато съм си казвала, че съм много чувствителна, че много анализирам и съм игнорирала вътрешните лампи, не е приключвало добре. Дали рано, дали по-късно се е разбирало защо са светели.

Обаче всякакви ситуации, може човек просто да не е свикнал всичко да е наред.

Общи условия

Активация на акаунт