За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 100 902
  • 20 851
  •   2
Отговори
# 1 350
  • Мнения: 9 196
За мен най-хубавото е да няма близки наоколо. Идеално за едно бебе - без изнервящи роднини, бабешки съвети и критики.

# 1 351
  • Мнения: 9 152

Мила Kaylinn, моля те, обичай детето, мисли само хубаво за него, то е плод на вашата любов, вече всичко чувства, тази Душа вече е в теб. Отиди в Църква да си поговориш със свещеник, или прочети какво казват светите отци за абортите. Моля те, бъди спокойна и вярвай, че Бог ще ти помогне с всичко.

# 1 352
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Така и така ще живеете заедно, роди си бебето и не мисли за глупости. Ще бъдете истинско семейство. Даже е по- добре да нямате роднини наоколо,пак  няма да имате помощ, а само нерви и калабалък. Подходящ момент никога няма, така че...

# 1 353
  • Мнения: 4 749
И аз съм на това мнение, иначе нямам никакви скрупули за аборт, имам един по мое желание и това е едно от най-смислените  ми решения.Но ти, като си бременна от човека, който обичаш и особено, ако  имаш колебания за аборта, няма смисъл да отлагаш. Дете, ако е здраво, се гледа страшно лесно и евтино, никакви роднини не ти трябват, по лесно е без тях.

# 1 354
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Аз също съм на мнение да запазиш бебето. Щом ще решили да се жените и живеете заедно няма пречки за продължение на вашата любов. Е, малко изненадващо, но ако чакаш, никога няма да дочакаш подходящ момент за едно бебе. Колкото повече го мислиш, толкова повече се филмираш. За помощ не се притеснявай, ще се справите двамата, наистина  малко е кофти че не работиш и няма да взимаш майчинство, но баба знае две и двеста. Ще се справите, повярвай!

# 1 355
  • Мнения: X
Помощта от бабите сииилно се преекспонира....често е доста по-добре без тяхната "помощ".
---------------------------------------------------------------------------------
Мисля си, къде отиде лятото?
И изобщо ще има ли истинско лято тази година.....

# 1 356
  • Мнения: 24 467
Две деца отгледахме без бабини помощи. Дори се радвам, че не са ми се месили във възпитанието и отглеждането. Колкото повече хора се месят, толкова по-зле за децата - размиват им се правилата, критериите. А и сега на никого не съм длъжна, свободна съм откъм морални ангажименти към възрастни хора. Ако искам и мога - ще помогна, но длъжна не се чувствам. 

# 1 357
  • Мнения: 294
Благодаря ви за мненията! Имах нужда някой безпристрастен да ми даде съвет. Flowers Hibiscus

# 1 358
  • Мнения: 6 388
Здравейте. Тази година ми е мното шантава. Сгодих се, след това имах здравословни проблеми и тъкмо малко се успокоиха нещата и чаках лятото и морето с нетърпение и се оказах бременна. Даже не знам как е станало, покрай здравословните ми проблеми изобщо не сме били активни, ама божа работа. Имаме тепърва да си подреждаме малко живота. Ще се местим, ще си търсим апартамент, сега не работя, няма да има баби и дядовци да помагат на първо време и реших, че не е добър момент. Взехме решение да прекъснем бременността, но аз взех да се колебая. Ами ако след аборт нещо се обърка, то пък кога ли ще е добър момент и ей такива мисли. Имам много малко време да реша и ми е много трудно, а на близките не съм казвала по обясними причини. Та затова мисля 24/7...

Ей, даже няма да изчета останалите мнения. Дано не си направила аборт. Случайните работи са божа работа както си писала. Ще се подредят нещата, ще видиш. Така е трябвало да стане. Убеди и таткото, и си мислете само хубавото - ще видиш, че в каквото повярваш - това става!
Пък за майчинството - ако си в Б-я може да се уреди сравнително лесно. Питай някой познат счетоводител и ще ти обясни.

Amour, лятото просто малко се отлага. След 4-5 дни вече ще е пак към 30 градуса. Мен като ми е криво гледам да си намеря достатъчно работа и занимания и в крайна сметка почвам да гледам по-право. Joy

Последна редакция: вт, 26 юни 2018, 16:22 от ina.ina

# 1 359
  • Мнения: 24 467
Аз и дъжд обичам лятно време - почивка ми е от жегите и време да си почета на спокойствие вечер. Стига да не е цялото лято, разбира се, но го дават хубавко по-натам.
...
Мисля си за квартирата на младежа там, където ще ходи да учи - намерихме една, но все се притеснявам да не се разсъхне работата, а е много сложен този въпрос.

# 1 360
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Аз си мисля напоследък за море и дали не е време да запазим хотел.
Дъжд лятно време не е зле да валне да разхлади, ама да не си на морето за седмица и да уцелиш такова време Wink

# 1 361
  • Мнения: 2 760
Само недвижими имоти са ми в главата. Аз все още  търся жилище, приятелят ми търси жилище за сина си, приятелка търси къща, за да се премести от апартамента, в който всичко напомня за починалите ѝ съпруг и син, друга търси производствено помещение да започне бизнес. Вчера обиколихме една камара строежи, пипнах  поне 20 зида и шпакловки Joy
Най-важно ми е да намерим къща на приятелката ми. Другото може да чака.

# 1 362
  • Somewhere in the World
  • Мнения: 1 335
И аз си мисля за почивка.Скоро бяхме на нашето море за 3 дена,но нямам търпение да ида отново до морето.Просто тази динамика в големия град е убийственна, а аз искам малко да намаля темпото,да не ми звъни телефона и да решавам постоянно задачи.

# 1 363
  • Мнения: 2 199
След тежкия период си пожелавам положението да се задържи спокойно, за са мога за няколко дни да попътувам из Франция.
Намислила съм си маршрут Метц, Нанси, Страсбург и околните малки селца. 🚗

# 1 364
  • Мнения: 1 760
След тежкия период си пожелавам положението да се задържи спокойно, за са мога за няколко дни да попътувам из Франция.
Намислила съм си маршрут Метц, Нанси, Страсбург и околните малки селца. 🚗

Пожелавам ти от все сърце да стане точно така както искаш. Много хубаво си го замислила. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт