За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 135 599
  • 21 820
  •   5
Отговори
# 1 470
  • Мнения: 227
Много щастие на малката принцеса. 👑

# 1 471
  • Мнения: 5 348
Мисля си...кога се роди, кога ученичка ще става.Мдааа, остаряваме.

# 1 472
  • Мнения: 456
Мисля си, кога се родих, кога се научих да пиша в този форум. Стана около година преди да постъпя в първи клас.

П.С Ина, миналата седмица го отказах мястото.

# 1 473
  • Мнения: 11 577
Оф, предлагат ми работа в магазин за хранителни стоки- много малко квартално, с минималното заплащане, както винаги, и утре се уговорих да отида да се уча. То вместо да надграждам, аз все повече потъвам с тези мои работни места.
Работих за няколко седмици на каса и в най- големият ни супермаркет тук, разликата в заплащането е 100- ина лв. А тук смените ме устройват.

п.п. Алехандро, що изтри стихчето?

Да е жива и здрава рожденичката! Весел празник!

# 1 474
  • Мнения: 456
Мисля си, че да работиш в супермаркет не е лошо. Важно е да си здрав и да работиш. Мисля си, че е уважително да се обръщаш към касиерките в учтива форма, защото минаването на "ти" е обидно. Аз винаги им говоря учтиво, защото така е редно.

П.С. последното изречение не беше много коректно към хората болни от тази болест. Стремя се да поставям етични граници в "творчеството си".

# 1 475
  • Мнения: 6 424
Една от причините да не влизам в теми на кучкари и въобще любители на животни е, че много се натъжавам, спомням си за моите вече починали домашни любимци и въобще се сдухвам.
Но има и друга причина да не ми харесват такива теми - някои хора смятат, че не хранейки бездомните животни помагате, а като ги занесете при ветиринаря да ги обезпаратизи и направи манипулация да не се размножават, след което да ги приютите при възможност. Опитахме с едно коте тия неща и въобще не ни се получи - поне имаше една баба на село да го вземе, че у нас изпояде кабели и мебели, та се чувствам виновна де.

Ами то вече е живо, на този свят е, какво - да не го храня за да си отиде по-бързо? Иначе,  да, има много бездомни животни, чудя се даже на големите кучета как оцеляват (на тях им трябва повече храна). Нашата котка (приютихме я голяма) роди миналата пролет и после я кастрирахме. Толкова ни беше трудно при раздаването на котенцата ... откъдето и да го погледнеш. Сега обаче, котката си ни е задължение до живот. Тук много ми пасва един цитат от Малкия принц:
" За мене сега ти си само едно момченце, което прилича досущ на сто хиляди други момченца. И не си ми потребен. А и аз също тъй не съм ти потребна. За тебе аз съм една лисица, която прилича досущ на сто хиляди други лисици. Но ако ти ме опитомиш, ние ще сме си потребни един на друг. За мене ти ще бъдеш единствен в света. За тебе аз ще бъда единствена в света…"
Moon Flower, винаги може да опитате пак с пораснал/а котарак/котка. Те имат повечко навици. Grinning

# 1 476
  • Мнения: 456
Мисля си колко умно постъпих, когато въпреки нежеланието с което се събудих в 04.00 сутринта, се усетих, че това е най-подходящото време да си изхвърля динените кори през прозореца. Някак не ми се връзваше тръгвайки на работа с костюм за 975 лв. да отида до кофата за боклук, за да изхвърля корите от 16 кг. диня. И без това за всичко в нашия вход обвиняват бай Трендафил.

# 1 477
  • Мнения: 6 424
Мда, в този сезон на дините - горкият бай Трендафил. Joy А не уцели ли някой по главата мятайки динените кори? Joy
Аз вчера преди лягане не устоях на изкушението и изядох 1 резен диня. Поради това към 5 ставах до двете нули, ама попътно укротявах 2 котарака от терасата - пръскайки ги с вода - от шише. Сигурно съм поляла поне единия, щото след двете нули песнопения нямаше. Та си мисля как покрай тези дини никак не ми е скучен живота. Joy

# 1 478
  • Мнения: 456
Мисля си колко умно постъпвам, защитавайки фразата: "Скъперничеството е майка на богатството" - вече четвърти ден не съм си сменял боксерките и благодарение на спестовния калкулатор в един популярен сайт за скъперници, разбрах, че на ден съм спестявал по 2,7 л. топла вода, 4 лъжички прах за пране или 7 люспи от сапун. А и довечера съм на среща със застрахователна агентка и не искам да вижда ръцете ми подпухнали от пране и препарати.

П.С. Ина, в храстите пред нашия блок са заченати доста от новородените деца в него, но точно в 04.00 сутринта тази дейност не се осъществява.

# 1 479
  • Мнения: 9 152
Мисля си, че упражнявайки свободната си воля, без да слушаме Божията, произвеждаме и причиняваме много злини.

# 1 480
  • Countryside
  • Мнения: 11 652
Друго си е вместо с костюм за 975лв да си мяташ динените кори през прозореца с непрани 4 дни боксерки.

# 1 481
  • Мнения: 30 802
Тия непрани боксерки няма ли с изпаренията си да съсипят костюма?

# 1 482
  • Мнения: 4 943
Мисля си как може един мъж да дава по 975лв за костюм, а да си хвърля боклука (корите от диня) през терасата...?

# 1 483
  • Мнения: 456
Мисля си, колко е отчайващо положението щом млада жена в метрото дава на друга по телефона съвет в неделя вечерта, с какво да комбинира мастиката си, която се изстудявала от два дена в хладилника.

# 1 484
  • Мнения: 3 547
Ах, и аз не спирам да мисля за Александро и тоя костюм от 975 лв. Сигурно е бил 1055 лв, но Александро го е намерил на разпродажба. За бельото май не искам много да мисля обаче.

Общи условия

Активация на акаунт