За какво си мислите постоянно напоследък?

  • 1 096 841
  • 20 756
  •   5
Отговори
# 15 825
  • Мнения: 54 413
Мисля си, че следващата година ще е още по-зле. Не съм черногледа, реалист съм. Нищо добро не очаквам.

# 15 826
  • Los Angeles CA
  • Мнения: 538
Мисля си, че следващата година ще бъде много успешна и хубава. Положително настроен човек съм.

# 15 827
  • Мнения: 1 557
Винаги съм била много ентусиазирана за настъпването на новата година ❤. Сякаш мога да започна на чисто. 👌

# 15 828
  • Мнения: 2 241
Мисля си за този любим стих и си чакам писмото с добри новини:

ДОБРИТЕ ПИСМА

Толкова радост извика
писмото с добри новини!
Гледам клеймото на плика
и пътя му смятам във дни.

Мисля си: значи, когато
бях вчера така натъжен,
листчето, с радост богато,
е вече летяло към мен.

Значи, така ни се струва
понякога черен светът.
Хора, недейте тъгува –
добрите писма са на път!

Валери Петров

Мисля си как много често ставаме жертва на черните си мисли (поне аз) , а доброто писмо е на път. Няма да си кривя душата днес имаше много неща, които се надявах да се случат, за да ми е по-спокойно, но не се случиха. Труден урок на вяра в добрите писма.

# 15 829
  • Бургас
  • Мнения: 16 113
Много е хубаво,това с писмото!
И аз чакам 🙏🍀

# 15 830
  • Мнения: 10 502
Хубав и позитивен стих.
Мен пък този ме събира, някак все едно някой казва - "Стегни се!"

КОГАТО СИ НА ДЪНОТО
Когато си на дъното на пъкъла
Когато си най тъжен и злочест
От парещите въглени на мъката
Си направи сам стълба и излез
Светът когато мръкне пред очите ти
И притъмнява в тези две очи
Сам слънце си създай и от лъчите
Създай си стълба и по нея се качи
Когато от безпътица премазан си
И си зазидан в четири стени
От всички свои пътища премазани
Нов път си направи и сам тръгни
Трънлив и зъл е на живота ребуса
На кръст разпъва нашите души
Загубил всичко, не загубвай себе си
Единствено така ще го решиш

Относно следващата година. Искам да вярвам, че тази е била най-трудната и предстои нещо приятно и свежо. Ако очаквам да е по-трудна от '22, то как ще мине цяла година? Макар, че четох прогнози за задълбочаване на кризата и още по-голяма инфлация.

# 15 831
  • Мнения: 35 110
За мой срам " Добрите писма" го прочетох наскоро и много ми легна на сърце. Даже го бях споделяла в друга тема...
Мисля си за лятото вече аз. Wink

# 15 832
  • Мнения: 9 872
Мисля си за една сделка с недвижим имот, много комплексна се оказа ситуацията. До тук сме на половината път, и се надявам до НГ да го извървим целия. Много се надявам Wink

# 15 833
  • Мнения: 35 110
Дано, Румка !
Мисля си за пропилените дни. Мисля си за неизказаните думи. Мисля си за преглътната болка.

# 15 834
  • Мнения: 9 152
Мисля си за това, че времето ни е отмерено.
Мисля си за квантите.
Мисля си за близките.
Мисля си за работните ми проекти, които се роят като снежинки от декемврийски пухкав сняг.

# 15 835
  • Мнения: 652
Мисля си как вече три пъти се връзвам да купувам някакви “препоръчани” неща тук, а то май ги препоръчват ниворегистрирани акаунти. Крайно време е да започне да ми свети лампичката вече като прочета някое уааау мнение.

# 15 836
  • Мнения: 2 209
Мисля си за хората, които загърбих и за хората, които загърбиха мен. Вярвам в клишето, че по-добре сам, отколкото зле придружен, но понякога ми е трудно.

# 15 837
  • София
  • Мнения: 18 699
Понякога, не винаги.

# 15 838
  • Мнения: 2 209
В бг-мама никога не признавам, че нещо ми е винаги трудно Grinning

# 15 839
  • Мнения: 10 502
Румка, ми то станало като е наполовина до Коледа и другата половина Simple Smile

Европа, аз от писането във форума съм намерила/припознала хората, които са ми близки по мислене и ако нещо те са го препоръчали, то знам, че вероятността да ми допадне и на мен е голяма. По препоръки от непознати  рядко ще взема нещо просто защото са го прехвалили.

Утре ни пристига фурната. Силно се надявам всичко да е наред, защото над 10 дена сме без фурна. Аз съм голяма читанка, докато не изчетох де що има модели, теми, препоръки, не мирясах и в комбинация с моята представа за цената, която съм склонна да дам, пък и на живо да ги видя, пък не на всякъде ги имаше изложени набелязаните и нещата се проточиха безобразно дълго. Обикновено готвя на фурна и всичко това ме умори и напрегна допълнително.

Общи условия

Активация на акаунт